Vodafone Seviyorum İnternet Testi, 3 Gün Geçerli 10GB Kazan

Vodafone resmi sitesi üzerinden yapacağınız “Seviyorum İnterneti” testi ile 3 GB bedava internet alabilirsiniz. Abonelerin davranışlarını ölçmeye çalıştığı bu testi bitiren herkese 3 GB bedava internet verilmektedir. Vodafone seviyorum testine başlayabilirsiniz. Ancak teste başlamadan önce bilinmesi gereken detaylar aşağıda yer almaktadır.

Vodafone Seviyorum Anketi Giriş

Vodafone seviyorum anketi giriş

Vodafone seviyorum ücretli test değildir. Bu Vodafone resmi sitesi üzerinden tamamen ücretsiz bir anket yada test diyebiliriz. Seviyorum interneti anketi sesli ve 10 dan fazla soru içermektedir. Bu sorulara “sallamasyon” cevap verebilirsiniz. Başarı veya başarısızlık sorgulanmamaktadır.

Vodafone Seviyorum hediye internet testinin sonunda abonelik bilgileri istenmektedir. Seviyorum bedava interneti anketini tamamlayan abonelere 1 gün geçerli Vodafone Seviyorum 3 GB bedava internet tanımlanmaktadır.

Vodafone Seviyorum İnternet Kaç Kere Yapılır?

Vodafone Seviyorum bedava interneti anketi her kullanıcı bir kez yararlanabilir. Tekrar bir anket yapmak yeni hediye alacağınız anlamına gelmez. Bir kere bedava internet aldıysanız tekrar alamazsınız. Vodafone seviyorum testi kurallarında şu ibare yer almaktadır. “Anketteki tüm soruları tamamlayan Vodafone kullanıcılarına 1 gün geçerli 3 GB hediye sadece bir kez tanımlanır. Anketin birden fazla tamamlanması durumunda, sonraki anketler için Kullanıcı ’ya internet hediye edilmez.”

Vodafone Seviyorum İnterneti Hilesi

Vodafone seviyorum i̇nterneti hilesi

Vodafone Seviyorum İnterneti anketi için birçok kullanıcı hile olup olmadığını araştırmaya başladı. Bu anket sayesinde sadece bir kere 3 GB bedava internet kazanabilirsiniz. Ancak bazı kişiler bir kere değil birden fazla 3 GB internet kazanmayı düşünüyor. Her şeyin hilesini aramayın, hilesi var diyenlerde lütfen kanmayın. Hit veya tıklanma çekmek isteyenlerin yaptığı saçma sapan şeyler bunlar. Hiç bir doğruluk payı yoktur. Vodafone Seviyorum ve Vodafone bedava internet hilesi yoktur, üstüne basa basa her yazıda anlatıyoruz. Bizi takip ederek bedava internet nasıl kazanabileceğinizi bulabilirsiniz.

Vodafone Seviyorum İnterneti Gelmedi

Vodafone Seviyorum internet anketi tamamlandığında kısa mesaj ile bilgilendirileceksiniz. Bilgilendirme henüz gelmediyse yaklaşık bir gün boyunca bekleyin. Eğer hala bedava internet mesajı gelmediyse anketi tamamlarken bir sorun oluşmuş olabilir. Tekrar ankete katılmanızı tavsiye ediyoruz. Sorun hala devam ediyorsa hemen Vodafone müşteri hizmetleriyle iletişime geçebilirsiniz. Kampanyanın sona erip ermediğini ve anketi doğru tamamladığınızdan emin olun. Tüm işlemleri doğru bir şekilde gerçekleştirmenize rağmen GB yüklemesi yapılmazsa müşteri hizmetleriyle iletişime geçebilirsiniz.

Vodafone Seviyorum 3 GB Nasıl Yapılır?

Vodafone müşterileri için birçok farklı fırsat ile karşımıza çıkıyor. Bu fırsatlardan birisi de seviyorum interneti olarak bilinir. Vodafone uygulaması ya da web sitesi üzerinden Seviyorum İnterneti platformuna kolayca ulaşabilirsiniz. Bu platforma katıldığınız zaman iki farklı anket karşınıza çıkar. Anketi dolduran herkes bedava 3 GB internetin tadını çıkartabilir. Vodafone Seviyorum İnternet anketi sizi bekliyor. Hadi durmayın sizde hemen bedava internetin tadını çıkartmaya başlayın.

Not: Vodafone seviyorum internet kampanyası tamamlanmıştır. Vodafone bedava internet kazanmak için diğer içeriklere göz atın.


Daha fazla ilgili içerik;


Turkcell ve Türk Telekom Seviyorum İnterneti Yapabilir Mi?

Diğer operatörler de Vodafone Seviyorum bedava interneti anketinden yararlanabilir. Vodafone seviyorum internet bedava internetinden yararlanmak için bir kaç şart var.

Vodafonelu olmayan kullanıcılar anketi tamamladıkları tarihten itibaren 1 ay içerisinde ankete kayıt esnasında belirttikleri numaralarını Vodafone’a taşırlarsa 1 ay geçerli 3GB hediye hatlarına tanımlanacaktır. 3 GB hediye sadece bir kez tanımlanır. Anket birden fazla kez tamamlandığında sonraki anketler için Kullanıcı ’ya internet hediye edilmez.

Vodafone 5 GB Hediye Nasıl Alınır?

Vodafone yeni kampanya ve fırsat düzenleyerek müşterilerinin daha iyi deneyim yaşamasına olanak sağlar. Özellikle internet kampanyaları birçok kişi tarafından seviliyor. Vodafone Her Şey Yanımda sayesinde 5 GB internet kazanabilirsiniz. Peki nasıl dediğinizi duyar gibiyim hadi gelin bakalım.

 • Her Şey Yanımda uygulamasını açın.
 • Uygulama üzerinden 150 TL ve üzerinde alışveriş yapmaya başlayın.
 • Alışverişleriniz teslim edildikten sonra 5 GB internet hattınıza otomatik olarak yüklenir.
 • Eğer siparişler iptal edilirse 5 GB internetten yararlanamazsınız.
 • Haftada 2, ayda ise en fazla 8 kere bu internet fırsatından yararlanabilirsiniz.

Vodafone 1 GB Hediye Nasıl Alınır?

Vodafone seviyorum i̇nternet testi, 3 gün geçerli 10gb kazan

1 GB internete ihtiyacınız mı var? O zaman Vodafone sayesinde internet ihtiyacınızı anında karşılayın. My Vodafone uygulamasını indiren Vodafone kullanıcıları anında 1 GB internet kazanmaya başlıyor. Faturalı ya da faturasız abone olmanızın hiçbir önemi yok. Uygulamayı yükleyin ve giriş yapmanız yeterli. Her numara kaydı için bir kere 1 GB internet hakkı tanımlanır. My Vodafone dışında 1 GB internet kazanmak çark çevirebilirsiniz. Çark çevirdikten sonra saatlik, günlük ya da haftalık 1 GB’den başlayan hediye internetin tadını çıkartın. My Vodafone internet kampanyasının detayları ise şu şekildedir;

 • İlk defa uygulamayı indirecek olan kişiler bu kampanyadan yararlanabilirsiniz.
 • 1 GB hediye internet bir haftadan sonra kullanılmaz.
 • Yurt dışında bu hediye paketi geçerli değildir.

Vodafone 2 GB Hediye Nasıl Alınır?

Vodafone uygulamaları ya da kampanyalarını takip ederek 2 GB gibi bedava internet kazanma şansınızı yakalayın. 2 GB internet kazanmak için Vodafone Freezone’lu olmanız gerekir. Vodafone Freezone olan kişiler 30 TL ve üzerinde yükleme yapmaları halinde 2 GB internet hakkı kazanıyorlar. 2 GB internet kazanmak için sağlamanız gereken şartlar şu şekildedir;

 • Pazartesi günleri 30 TL ve üzerinde paket satın almanız gerekir.
 • Faturasız tarifeli hatta sahip olan 26 yaş altındaki gençler bu kampanyadan yararlanabilir.
 • Paket bittikten sonra tekrar yenileme şansınız yoktur.
 • 2 GB internet iki gün içinde kullanılmazsa diğer aya devredilmez.

Vodafone internet kampanyaları hakkında yaşadığınız sorunları ya da görüşlerinizi yorum bölümüne yazarak bizlere ulaştırmayı unutmayın.

Yusuf Saroğlu

Edebiyat ve sosyoloji uzmanlık alanı. 2018 Yılından beri uzman olduğu alanlarda içerik üretiyor. Günümüzde hala pek çok bilgi eksik. Doğru ve güncel bilgiyi vermek için çok çalışıyor. yusuf.saroglu@bedavainternet.com.tr

‎️‍🔥