2020 Vodafone Bedava İnternet

2020 Vodafone Seviyorum 3 GB Bedava İnterneti Nasıl Yapılır?

Vodafone bedava interneti seviyorum testi 3 GB hediye internet nasıl alınır, Vodafone Seviyorum testi ile ömür boyu internet kazanma çekilişi hakkında detay.

2020 Vodafone Seviyorum 3 GB Bedava İnterneti Nasıl Yapılır?

Vodafone resmi sitesi üzerinden yapacağınız “Seviyorum İnterneti” testi ile 3 GB bedava internet alabilirsiniz. Vodafone abonelerin davranışlarını ölçmeye çalıştığı bu testi bitiren herkese 3 GB bedava internet verilmektedir. Vodafone seviyorum testine buradaki adresten başlayabilirsiniz. Ancak teste başlamadan önce bilinmesi gereken detaylar aşağıda yer almaktadır.

Vodafone Seviyorum Anketi Giriş

Vodafone seviyorum ücretli test değildir. Vodafone resmi sitesi üzerinden tamamen ücretsiz bir anket yada test diyebiliriz. Vodafone seviyorum interneti anketi sesli ve 10 dan fazla soru içermektedir. Bu sorulara “sallamasyon” cevap verebilirsiniz. Başarı veya başarısızlık sorgulanmamaktadır.

Vodafone Seviyorum Bedava İnterneti 5 Yıllık Ödülün Sahibi
Vodafone Seviyorum Bedava İnterneti 5 Yıllık Ödülün Sahibi

Vodafone Seviyorum internet testinin sonunda abonelik bilgileri istenmektedir. Vodafone seviyorum interneti anketini tamamlayan abonelere 1 gün geçerli 3 GB bedava internet tanımlanmaktadır.

Vodafone Seviyorum İnternet Kaç Kere Yapılır?

Vodafone Seviyorum bedava interneti anketi her kullanıcı bir kez yararlanabilir. Tekrar bir anket yapmak yeni hediye alacağınız anlamına gelmez. Bir kere bedava internet aldıysanız tekrar alamazsınız. Vodafone seviyorum testi kurallarında şu ibare yer almaktadır. “Anketteki tüm soruları tamamlayan Vodafone kullanıcılarına 1 gün geçerli 3 GB hediye sadece bir kez tanımlanır. Anketin birden fazla tamamlanması durumunda, sonraki anketler için Kullanıcı ’ya internet hediye edilmez.”

Turkcell ve Türk Telekom Seviyorum İnterneti Yapabilir Mi?

Diğer operatörler de Vodafone Seviyorum bedava interneti anketinden yararlanabilir. Vodafone seviyorum internet bedava internetinden yararlanmak için bir kaç şart var.

Vodafone’lu olmayan kullanıcılar anketi tamamladıkları tarihten itibaren 1 ay içerisinde ankete kayıtesnasında belirttikleri numaralarını Vodafone’a taşırlarsa 1 ay geçerli 3GB hediye hatlarına tanımlanacaktır. 3 GB hediye sadece birkez tanımlanır. Anket birden fazla kez tamamlandığında sonraki anketler için Kullanıcı ’ya internet hediye edilmez.

Vodafone Seviyorum İnterneti Hilesi

Abi herşeyin hilesini aramayın, hilesi var diyenlerede lütfen kanmayın. Hit veya tıklanma çekmek isteyenlerin yaptığı saçma sapan şeyler bunlar. Hiç bir doğruluk payı yoktur. Vodafone Seviyorum ve bedava internet hilesi yoktur, üstüne basa basa her yazıda anlatıyoruz. Bizi takip ederek bedava internet nasıl kazanabileceğinizi bulabilirsiniz.

Vodafone bedava internet ve konuşma paketi kazanmak için Vodafone Bedava İnternet kategorisini ziyaret edin.

YENİ KAMPANYA

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu