Vodafone Sınırsız Youtube Paketi

Vodafone sınırsız Youtube ve izlesene video paketi hakkında detaylı bilgilendiriyoruz. Vodafone Sınırsız video nasıl izlenir işte kampanya bilgisi.

Vodafone Faturasız Youtube Paketi

Vodafone sınırsız video izlemek isteyenler için harika ek tarifeleri var. Vodafone sınırsız youtube video tarifesi alarak internetinizden yemeden video izleyebilirsiniz. Hemen anlaşılır bir dille Vodafone video paketlerine geçelim.

Vodafone Faturasız Youtube Paketi

Vodafone Video Pass Paketi

Vodafone video pass paketi ile aylık sınırsız video izleyebilirsiniz. Video Pass Paketi, YouTube ve İzlesene uygulamaları kapsamında tarifenin internet kotasından düşmeden kullanım yapılabilmesini sağlar. Aboneye passler tanımlandıktan sonra tarifesinin bitiş tarihine kadar geçerli olacaktır. Video Pass Paketi 32 TL olarak ücretlendirilmiştir. Video pass paketi tekrar eder iptal etmezseniz her ay tekrarlanır.

Vodafone Günlük Video Pass Paketi

Vodafone günlük sınırsız video paketi ücreti 6 TL’dir. Bu paket tekrar etmez. 1 gün boyunca Youtube ve izlesene’deki kullanımlarınız internetinizden yemez.

Vodafone Haftalık Video Pass Paketi

Haftalık Video Pass 7 gün boyunca YouTube ve İzlesene deki kullanımlarınız internetinizden yemez. Haftalık Video Pass paketi 15 TL olarak ücretlendirildi. Haftalık Video Pass paketi tekrar etmez.

Vodafone Faturalı Sınırsız Youtube Paketi

Vodafone youtube sınırsız paketi olarak faturalı hatlar için çok seçenek yok. Bunun sebebi zaten Vodafone red paketlerinin bir çoğunda böyle bir ihtiyaç yok. Ancak ihtiyacı olanlar için Günlük Video Pass paketi var. 6 TL olarak ücretlendirilmiştir ve tekrar etmez. Günlük Video Pass Paketi; YouTube ve İzlesene uygulamaları kapsamında tarifenin internet kotasından düşmeden kullanım yapılabilmesini sağlar

Garanti hediye çarkı uygulaması Vodafone Yanımda indir başlığına tıklayın.

Vodafone bedava internet ve konuşma paketi kazanmak için Vodafone Bedava İnternet kategorisini ziyaret edin.

googlehaberler