İçeriğin devamı aşağıda ▼

Vodafone

Vodafone Sınırsız Youtube Paketi – YouTube Paketi 17 TL

Vodafone sınırsız Youtube paketi ve Vodafone sınırsız YouTube paketi 17 TL nasıl alınır, bilgilendiriyoruz. Vodafone video Pass paketi ne kadar, birlikte inceleyelim.

İçeriğin devamı aşağıda ▼

Vodafone Sınırsız YouTube Paketi 17 TL

Vodafone sınırsız YouTube paketi 17 TL, Vodafone sınırsız video izlemek isteyenler için harika ek tarifeleri var. Vodafone sınırsız youtube video tarifesi alarak internetinizden yemeden video izleyebilirsiniz. Hemen anlaşılır bir dille Vodafone video paketlerine geçelim.

Vodafone Video Pass Paketi

Vodafone video pass paketi ile aylık sınırsız video izleyebilirsiniz. Video Pass Paketi, YouTube ve İzlesene uygulamaları kapsamında tarifenin internet kotasından düşmeden kullanım yapılabilmesini sağlar. Aboneye passler tanımlandıktan sonra tarifesinin bitiş tarihine kadar geçerli olacaktır. Vodafone video Pass paketi 69 TL olarak ücretlendirilmiştir. Vodafone video Pass paketi tekrar eder iptal etmezseniz her ay tekrarlanır.

  • Sınırsız Video Paketi; 69 TL

Vodafone Haftalık Video Pass Paketi

Vodafone haftalık video Pass paketi, haftalık Video Pass 7 gün boyunca YouTube ve İzlesene deki kullanımlarınız internetinizden yemez. Haftalık Video Pass paketi 35 TL olarak ücretlendirildi. Haftalık Video Pass paketi tekrar etmez.

  • Haftalık Sınırsız Video Paketi; 35 TL

Daha fazla ilgili içerik;


Vodafone Faturalı Sınırsız Youtube Paketi

Vodafone Youtube sınırsız paketi olarak faturalı hatlar için çok seçenek yok. Bunun sebebi zaten Vodafone red paketlerinin bir çoğunda böyle bir ihtiyaç yok. Ancak ihtiyacı olanlar için Günlük video Pass paketi var. 6 TL olarak ücretlendirilmiştir ve tekrar etmez. Günlük Video Pass Paketi; YouTube ve İzlesene uygulamaları kapsamında tarifenin internet kotasından düşmeden kullanım yapılabilmesini sağlar

İçeriğin devamı aşağıda ▼

Enes Gülcan

Enes, soğuk ortamı sever. Mobil teknoloji ve operatörlere tuhaf bir merak besliyor. Kitap okumaya geç başladığı için pişman ve şuan bunu telafi ediyor. İnternetten gelen soruları konu haline getiriyor. enes.gulcan@bedavainternet.com.tr

Faydalı linkler