Toplan Gel Hediyesi

Vodafone toplan grup kampanyası ile birbirinden güzel harika hediyeler veriyor. Toplan gel hediyeleri neler gelin birlikte bakalım. Umarım bu harika hediyeler size de çıkar.

Gruptaki hat sayısıHat başına aylık kazanılacak hediye
21GB İnternet
31GB İnternet + Sınırsız İletişim Pass facebook mesajlaşma ve sınırsız whatsapp
42GB İnternet + Sınırsız İletişim ve Müzik Pass Sınırsız whatsapp, Spotify ve facebook mesajlaşma
52GB İnternet + Sınırsız İletişim ve Müzik Pass + 5 GB Sosyal Pass ve sınırsız facebook, twitter, instagram, whatsapp hakkı.

Toplan Gel Kalan İnternet Sorgulama

Kalan kullanım detaylarına Vodafone Yanımda mobil uygulaması üzerinden, online.vodafone.com.tr internet sitesinden veya INTERNETSORGU yazıp 7000’e SMS atarak ulaşılabilir.


Daha fazla ilgili içerik;


Vodafone Toplan Gel Nedir

Vodafone Toplan Gel Grup Kampanyası

Toplan gel grup kampanyasıdır. Vodafone aboneleri grup oluşturarak hediyeler ve bedava internet paketleri kazanıyor. Toplan Gel kampanyası ile numara taşıma veya yeni hat alma başvurusu bulunanlar bir grupta toplanıp birlikte hediyeler kazanırlar. 1 yıl boyunca her ay sınırsız WhatsApp, Spotify ve 5 GB ile sınırlı Instagram, Facebook, Twitter’ın yanında 2 GB internete varan hediyelerden faydalanmak için hemen grubunuzu kurun!

Toplan Gel Grup Bedava İnternet

Toplan gel kampanyası ile aylık hediye internet paketi kazanın. Yapmanız gerekenler oldukça basit.

  • Faturalı hat başvurunuzu oluşturduktan sonra grubunuzu kurun.
  • Arkadaşlarınızı ve ailenizi grubunuza, sizinle birlikte Vodafone’lu olmaya davet edin. Grubunuza katılacak her yeni üye yeni bir hediye demek!
  • Kazandığınız hediyelerin keyfini 1 yıl boyunca doyasıya çıkarın! 2GB internet, sınırsız iletişim, müzik pass ve 5GB sosyal pass’e varan hediyeleri kazanma fırsatını kaçırmayın!