Vodafone Trendyol 10 GB Bedava İnternet Kodu

Vodafone Trendyol harika bir işbirliğine girdiler. Vodafone aboneleri trendyol’dan yapacağı alışverilte haftalık 10 GB bedava internet kazanyor.

Vodafone aboneleri trendyol’dan yapacakları alışverişte 10 GB bedava internet kazanıyor. İşte, 10 GB bedava internet nasıl yapılır detaylandırıyoruz.

Trendyol 10 GB Bedava İnternet

Vodafone 10 GB bedava internet kampanyasından yararlanmak için Vodafone Yanımda uygulamasına giriş yapmanız gerekiyor. Vodafone yanımda uygulamasını henüz indirmediyseniz aşağıdaki linklerden indirebilirsiniz. Uygulamaya giriş yapın ve sağ alt tarafta yer alan avantajlar ve sonrasında fırsatlar dünyası bölümlerine girin. En popüler kampanyalar arasında yer alan trendyol kampanyasına tıklayın.

Trendyol 10 GB Bedava İnternet

Trendyol 10 GB bedava internet kampanyasından yararlanmak için fırsatı kullan seçenenine basın. Size bir indirim kodu verilecek. Yapacağınız bu adresteki alışverişlerde bu indirim kodunu kullandığınızda hattınıza 10 GB bedava internet tanımlanacaktır.

Bedava İnternet İndirim Kodu

Vodafone yanımda uygulamasında fırsatı kullan seçeneğine tıkladığınızda indirim kodunuz ekrana çıkacaktır. Bize çıkan indirim kodunu kullanmadık ve yukarıda paylaştık. Umarım birisinin işine yarar. Vodafone 10 GB bedava internet nasıl alınır anlatmaya çalıştık umarım işinize yarar.

Vodafone Yanımda İndir

Vodafone bedava internet ve konuşma paketi kazanmak için Vodafone Bedava İnternet kategorisini ziyaret edin.

googlehaberler