Vodafone Whatsapp Paketi – Sınırsız Ek Paketler

Vodafone whatsapp paketi görüntülü konuşma ve mesajlaşmada sınırsız internet veriyor. Vodafone Bedava Whatsapp kampanyası nedir, nasıl yapılır detaylandırıyoruz.

Vodafone tarifeleri arasında yer alan İletişim Pass Paketi; Whatsapp, Facebook Messenger, Telegram, Signal, BiP ve Yaay uygulamaları kapsamında tarifenin internet kotasından düşmeden kullanım yapılabilmesini sağlar

  • Haftalık Sınırsız İletişim Paketi 9 TL
  • Sınırsız İletişim Paketi 15 TL

İnternetiniz bittiyse Vodafone bedava internet kampanyasından hediye internet kazanabilirsiniz. Vodafone her ay yeni hediye kampanyası düzenliyor.

Vodafone whatsapp paketi

Whatsapp Sınırsız İnternet

Vodafone whatsapp kampanyası aboneleri heyecanlandırdı. Vodafone’un yeni kampanyası whatsapp uygulamasında sınırsız konuşma ve görüntülü aramayı kapsıyor. Sınırsız görüntülü konuşmalar internetinizden yemiyor.

Vodafone Bedava Whatsapp Nasıl Yapılır?

Vodafone 4.5G abonelerine özel aylık sınırsız konuşma hediye ediyor. Whatsapp sınırsız konuşma hediye paketini almak için Vodafone Yanımda uygulaması ekranına girmeniz gerekiyor. Vodafone yanımda uygulamasını henüz indirmeyenler için aşağıda linki paylaşıyorum. Vodafone yanımda uygulamasına girince hikayeler bölümünde sınırsız whatsapp konuşma seçeneğini göreceksiniz.

Whatsapp Sınırsız internet kampanyası bilgilendirme mesajı geldikten sonra kullanıma başlayabilirsiniz. Mesaj gelmeden kullanmaya başlarsanız kendi paketinizden yersiniz.

Enes Gülcan

Enes, soğuk ortamı sever. Mobil teknoloji ve operatörlere tuhaf bir merak besliyor. Kitap okumaya geç başladığı için pişman ve şuan bunu telafi ediyor. İnternetten gelen soruları konu haline getiriyor. enes.gulcan@bedavainternet.com.tr

‎️‍🔥