Vodafone Yanımda indir (Haftalık Hediye Çark)

Vodafone yanımda indir haftalık garanti hediye çarkında bedava internetini al. Vodafone yanımda hediye çarkı çevirmeye şimdi başla.

Vodafone Yanımda Şifresiz Giriş

Vodafone Yanımda Şifresiz Giriş yapmak için hızlı kısa mesaj gönderebilirsiniz. S Yazıp 7000’e göndererek yanımda şifrenizi alabilirsiniz. Yada Vodafone Yanımda uygulaması açıp hızlı şifre ile giriş yapın. Hızlı giriş isteği üzerine şifreniz mesaj ile telefonunuza gelecek.

Vodafone Yanımda Salla Kazan

Vodafone Yanımda indir APK

Vodafone yanımda uygulamasını ücretsiz yükleyebilirsiniz. Vodafone resmi uygulamasını ayrıca AppStore ve GooglePlay uygulama mağazalarında da bulabilirsiniz. Vodafone yanımda uygulaması APK versiyonunu indirmek için aşağıdaki indir butonuna tıklayın.

APK Uygulama İndir

Vodafone Yanımda Salla Kazan

Vodafone Yanımda Salla Kazan uygulaması ile bedava internet ve hediye paketleri kazanabilirsiniz. Ayrıca size özel kampanyaları takip ederek onlarca indirim ve hediyeden yararlanabilirsiniz. Vodafone yanımda uygulamasında bana ne var bölümüne girerek çark çevirme yapın. Haftada bir kere bedava internet veya diğer hediyelerden yararlanın. Her perşembe bu uygulamadaki Çark Çevirme bölümünden yararlanabilirsiniz. Çarkı çevirdikten sonra kazanacağınız bu hediye hattınıza tanımlandıktan sonra kısa mesaj ile bilgilendirileceksiniz.

Vodafone Yanımda Uygulama Mağazası

Vodafone Yanımda Kurumsal

Vodafone yanımda uygulamasını online mağazalarından ücretsiz indirebilirsiniz. Google Play ve App Store uygulama mağazalarında arama sekmesine “Vodafone Yanımda” yazmanız yeterli. İlk gelecek sonuca tıklayın ve Vodafone Yanımda uygulamasının orijinal versiyonunu indirin. Uygulama mağazalarına gitmek için aşağıdaki linklerden yararlanabilirsiniz. iPhone telefonlar için uygulama mağazasına gitmek için buraya tıklayın. Android (samsung, huawei, oppo vs.) telefonlar için uygulama mağazasına tıklayın.

Vodafone Yanımda Giriş Yapamıyorum Açılmıyor

Vodafone Yanımda Giriş Yapamıyorum Açılmıyor hatası alıyorsanız yada uygulamayı çalıştıramıyorsanız çözümü kolay. Vodafone Yanımda uygulamasını güncellemeniz gerekir. Uygulama mağazanıza girip uygulamanın güncel versiyonunu yükleyebilirsiniz. Sorun devam ediyorsa uygulamayı silip tekrar yüklemenizi öneririz. Vodafone orijinal uygulamasını indirdiğinizden emin olun.

Vodafone Çark Çevirme Nasıl Yapılır?

Vodafone bedava internet ve konuşma paketi kazanmak için Vodafone Bedava İnternet 2022 kategorisini ziyaret edin.

googlehaberler