Vodafone Yanımda Süpermarket 10 GB İnternet 2021

Vodafone Yanımda market alışverişi 10 GB anında bedava internet veriyor. Vodafone yanımda süpermarket indirimi nasıl alınır ve market kampanyaları hakkında detaylar.

Vodafone Yanımda 10 GB Bedava İnternet

Vodafone süpermarket alışveriş yapan aboneler anında 10 GB bedava internet kazanıyor. Supermarket Yanımda üzerinden yapılan 100 TL ve üzeri ilk alışverişlerde geçerlidir.

Vodafone Yanımda 10 GB Bedava İnternet

Kurumsal aboneler’e GB yüklemesi yapılamamaktadır. Kurumsal aboneler 100 TL ve üzeri alışverişlerde 20 TL indirimden yararlanabilir. Kampanya dahilindeki 20 TL indirim 100 TL ve üzeri ilk alışveriş şartını sağlayan alışverişlerde ödeme ekranında sepetten otomatik düşer. Supermarket Yanımda’yı ilk kez kullanan kullanıcılar haftalık 10 GB kazanırlar.

Vodafone Yanımda 10 GB Bedava İnternet

10 GB internet hediyesi kullanıcı siparişi teslim aldıktan sonra tanımlanır. Sipariş teslimatı sonrası SMS ile GB tanımlanmasının bilgisi iletilir GB promosyonu tanımlanan müşterilerimizin data kullanımı paket/tarife yerine öncelikle promosyondan düşer. Promo kullanım detayları Vodafone Yanımda’dan takip edilebilir.

Her Alışverişe 2 GB Bedava İnternet

Her Alışverişe 2 GB Bedava İnternet

Vodafone Yanımda süpermarket kullanan abonelere her alışverişte bedava internet ve indirim var. 2 ve üzeri her alışverişte de 2 GB internet hediye 2 GB internet hediyesi kullanıcı siparişi teslim aldıktan sonra tanımlanır. Sipariş teslimatı sonrası SMS ile GB tanımlanmasının bilgisi iletilir Kurumsal aboneler’e GB yüklemesi yapılamamaktadır. Kurumsal aboneler 100 TL ve üzeri alışverişlerde 20 TL indirimden yararlanabilir. GB promosyonu tanımlanan müşterilerimizin data kullanımı paket/tarife yerine öncelikle promosyondan düşer. Promo kullanım detayları Vodafone Yanımda’dan takip edilebilir.

Vodafone Yılbaşı Hindi Siparişi

Vodafone Yılbaşı Hindi Siparişi

Siparişler 25.12.2020 saat 23:59’a kadar verilebilecektir. Ürün görseli temsilidir. Senin için özel olarak Big Chefs mutfaklarında, Big Chefs kalitesiyle hazırlanmaktadır. Siparişler sadece Ankara ve İstanbul illerinden verilebilecektir Pişmiş Hindi 31 Aralık tarihinde 14.00-18.00 saatleri arasında teslim edilecektir. Ürün, +4 derece soğuk zincir ile teslim edilecek olup, koli içerisinde ısıtma/hazırlama talimatını bulabilirsiniz.

Garanti hediye çarkı uygulaması Vodafone Yanımda indir

Vodafone bedava internet ve konuşma paketi kazanmak için Vodafone Bedava İnternet kategorisini ziyaret edin.

Vodafone Yanımda

Vodafone hakkında içerik üretmeyi seviyorum. Vodafone Yanımda ile her sorunu çözebilir ve kampanyalardan haberdar olabilirsin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Aradığın burada

Başa dön tuşu