VGX Coin Geleceği 2025 (Uzmanından Yorum)

VGX Coin geleceği, Voyager’ın toparlanma sürecinin başarısına bağlıdır. Şirket, iflastan sonra varlığını sürdürebilir ve büyümeye devam edebilirse, VGX Coin’in fiyatı da yükselebilir.

Vgx Coin, Voyager Digital’in yerel kripto para birimidir. Voyager Digital, kullanıcıların kripto para birimlerini satın almalarına, satmalarına ve takas etmelerine olanak tanıyan bir platformdur. Vgx Coin, Ethereum blok zinciri üzerinde çalışır. Vgx Coin, merkezi olmayan bir platformdur. Vgx Coin, kripto para ticareti alanında kullanılmaktadır.

Kasım 2023+26.19%
Ekim 2023-7.74%
Eylül 2023+8.75%
Ağustos 2023-37.88%
Vgx coin geleceği

Vgx en yüksek kaçı gördü?

Vgx, 2021 yılı Kasım ayında 6,95 dolar seviyesine ulaşarak en yüksek seviyesini gördü.

Vgx Coin hangi ülkenin?

Vgx Coin, Amerika Birleşik Devletleri merkezli bir kripto para birimidir.

Vgx kaç lira?

1 Vgx, 2023 yılı Ekim ayı itibariyle 3,33 TL seviyesinde işlem görmektedir.

Vgx coin geleceği

Voyager Platformu Nedir?

Voyager Platformu ilk olarak insanların internet alışverişlerini kolaylaştırmak için çalışan bir platformdur. Kurucu ortaklarından birisi ünlü şirketlerden UBER’in kurucularından birisi olduğu bilinmektedir. Voyager platformu insanların kripto para birimi ile harcama yapabilmesini, platformda elinde bulunan VGX Coini stake ederek gelir elde etmelerine ve bu işlemlerden her hangi bir komisyon ve benzeri ücret almadan yaptığını belirtiyor.

VGX Coin Nedir?

VGX Coin, Voyager platformunun yerel kripto para birimidir. Voyager Ekosisteminde yapılacak tüm işlemlerde kullanılacak olan VGX coin, aynı zamanda kullanıcıların alacağı ödüllerde de kullanılmakta.

VGX Coine sahip olan yatırımcı ve kullanıcılar, Voyager Platformunda ellerinde bulunan VGX Coini stake ederek faiz geliri gibi ek gelir elde edebilirler. Voyager Platformu her geçen ay stake ödüllerini de arttırmaktadır. Ayrıca Voyager platformu, kullanıcıların alışverişlerini platform aracılığıyla yapması karşılığında puan dağıtan bir sistemi de aktif etti. Yani yatırımcılar platform aracılığıyla alışveriş yaptıktan sonra puan kazanıp bu puanları alışverişlerde veya VGX Coin alımında kullanabilecekler.

Vgx coin geleceği

VGX Coin Güvenilir Mi?

VGX Coin, Ethereum blok zinciri teknolojisini kullanarak şifreleme ve güvenliğini sağlamaktadır. Etehereum blok zincirinin güvenilirliğini düşünürsek VGX Coin güvenilir diyebiliriz.

VGX Coin Sınırsız Mı?

Hayır, VGX Coin sınırsız değildir. Şuanda piyasada toplam 278.482.214 VGX Coin dolaşımdadır. VGX Coinin toplam arzı ise 278.482.214 adet coindir. Yani VGX Coin toplam arzına ulaşmıştır ve bundan sonra piyasaya yeni VGX Coin sürülmeyecektir.

VGX Coin Hangi Borsalarda Mevcut

VGX Coin, güvenilirliğini uzun zamandır kanıtlamış ve bir çok uluslararası kripto para borsasında listelenmiştir. Bu kripto borsaları ise şunlardır:

  • Binance
  • Coinbase Exchange
  • Bitvavo
  • FTX
  • Gate.io
  • ZT
  • Uniswap
  • CoinEx ve
  • WazirX kripto para borsalarında listelenmiş ve işlem görmektedir.

VGX Coin şuan da Türkiye’nin en büyük iki kripto para borsası olan BtcTurk ve Paribu’da listelenmemiştir.

VGX Coin Yorum 2025

VGX Coin yorumlarına göz attığımızda yaklaşık dört yıldır piyasada işlem gördüğünü ve güvenilirliğini kanıtladığını görüyoruz. Son zamanlarda fiyatı ile birlikte popülerliği de artan VGX Coin hakkında araştırmalar başlamış bulunmakta. VGX Coin kurucuları arasında çok güvenilir kişi ve kurumlar bulunmakta. Kendi özel mobil uygulaması da olan Voyager platformu e-ticaret konusunda insanlarının daha rahat kripto para kullanmaları için çalışmalarını ana odak noktasına almıştır.

VGX Coin için 2023 yıl sonu fiyat tahminleri, 0,338 dolar ile 1,35 dolar arasında değişmektedir. Uzun vadeli tahminler ise, 2025 yılında 4,61 dolar ile 6,75 dolar arasında bir fiyat hedeflemektedir.

VGX Coin’e yatırım yapmayı düşünüyorsanız, şirketin iflastan sonra toparlanma sürecinin başarısına dair araştırma yapmanızı ve riskleri göz önünde bulundurmanızı öneririz.

VGX Coin Grafik

VGX Coin grafiklerini incelediğimizde piyasaya çıktığı 2017 yılında fiyatının çok fazla arttığını görebiliriz. 2018 yılında 2021 yılına kadar fiyatı neredeyse hiç değişmeyen ve yatay bir performans sergileyen VGX Coin son bir yıldır tekrardan yükseliş eğilimine girdi. Son bir haftada fiyatı neredeyse iki kat artan VGX Coin maksimum arzına ulaştığından ötürü fiyatı da buna bağlı olarak artma potansiyeline sahip bir coin. Yatırımcılar tüm bunları göz önüne alarak yatırım yapmalı kripto para piyasanın oynak bir piyasa olduğunu da unutmaması gerekir.

Burada yer alan “bilgi ve yorumlar” yatırım tavsiyesi değildir. Sitede yer alan bilgiler yorum niteliğindedir. Lütfen bu bilgilere dayanarak yatırım yapmayın! Unutmayın yatırım tavsiyesi kişilere özel ve yetkili kurumlar tarafından verilebilir.

Blas S.

ali.saroglu@bedavainternet.com.tr

‎️‍🔥