VPN ile Twitter’a Giriş 2022

VPN ile Twitter‘a Giriş 2022 yılı için de mümkün bir giriş yöntemidir. Zaman zaman ortaya çıkan kısıtlamalar ardından sosyal medya kullanmak isteyen kullanıcılar tarafından kullanılabilir.

Bilindiği üzere zaman zaman ülkemizde sosyal medya erişim engelleri devlet tarafından konulmaktadır. Bu durumda sosyal medyayı kullanmak isteyenler VPN kullanmak suretiyle yasaklara rağmen kullanım sağlayabilirler. VPN size farklı bir ülkenin İP adresi üzerinden istediğiniz sitelere erişim hakkı vermektedir. Bu sebeple Türkiye üzerinden değil farklı bir ülke üzerinden girişleriniz sağlanır. Böylece her hangi bir sorun olmadan sosyal medya kullanmanız mümkün olacaktır.

Twitter'a erişim engellendi nasıl girebilirim?

Twitter’a erişim engellendi nasıl girebilirim?

Twitter’a erişim engellendi nasıl girebilirim? Sorusuna yanıt olarak birçok farklı ve etkili cevap verilebilir. Bunar arasından en etkili olan çözümler ise şu şekildedir;

  • DNS Değiştirme İşlemleri; Bilgisayarınızda sağ alt köşe de bulunmakta olan internet erişimi simgesine gelerek sağ tıklayarak “Ağ ve Paylaşım Merkezini Aç” bölümünü açın. Bilgisayara bağlı bulunan ağ bağlantıları bu kısımda karşınıza çıkacaktır. Kullandığınız ağ bağlantısını buradan bularak sağ tıklayarak menü içerisinden “özellikler” kısmını seçmeniz gerekmektedir. Karşınıza “Wireless Network Connection Özellikleri” kısmı çıkacak ve buradan “Internet Protokolü Sürüm 4 (TCP/IPv4)” kısmına çift tıklamanız gerekmektedir. Akabinde ekrana gelmiş olan bölümde “Aşağıdaki DNS Sunucu adreslerini kullan” kısmını seçerek, tercih edilmekte olan ve diğer DNS sunucu bölümlerine “4.2.2.1″ ve “4.2.2.2″ yazıp tamam seçeneğini tıklayarak pencereleri kapatın. Bu işlemin arkasından artık istediğiniz siteye girebilirsiniz.
  • VPN ile Twitter’a Giriş: VPN (Sanal Özel Ağ); Bu yöntem proxy siteler ile karşılaştırıldığında daha güvenilir olarak göze çarpmaktadır. VPN ile ülke dışında bir bilgisayarla bağlantı kurulması ile birlikte yasaklı sitelere erişim sağlanmaktadır. Bu işlemi yapabilmek için VPN hizmeti satın almak gerekmektedir. Türkiye dışından bir ülkeden giriş yapmış olmanızdan dolayı istediğiniz siteye rahat bir şekilde erişim sağlamış olursunuz.
  • iOS İçin Twitter Erişimi; iphone ve ipad kullanmakta olanlar Apple Store üzerinden indirebilecekleri bir uygulama ile kolay bir şekilde erişim sorunun ortadan kaldırmaktadır. Onavo Project bu noktada kaliteli bir seçenek olabilir. Kotalı İnternet kullanmakta olanlar için hazırlanmış olan uygulama VPN mantığı ile çalışmakta olmasından sorunsuz bir şekilde sosyal medya erişimini sağlamaktadır. Üstelik uygulama ücretsiz olarak temin edilebilir.
  • Android İçin Twitter Erişimi; Telefon olarak Android işletim sistemi tercih edenler için Google Play üzerinden temin edebilecekleri Hotspot Shield VPN son derece başarılı sonuçlar ortaya koymaktadır. Uygulamanın kullanımı ile sorunsuz bir şekilde erişim mümkün olacaktır.

Twitter Nasıl Kapatılır – Twitter Hızlı Hesap Silme Linki

Twitter Sohbet Odası Nasıl Yapılır?

Twitter’a Erişim Engeli 2022

googlehaberler