Webfour Coin Geleceği, Yorum ve Fiyat Tahminleri

Webfour Coin geleceği hakkında detaylı bilgilendiriyoruz. Webfour Coin nedir ve Webfour Coin yorum nasıl okunmalı işte detayları.

Kripto para dünyası her geçen gün gelişmeye devam ediyor. Yeni çıkan web3.0 tabanlı kripto paralardan sonra şimdi de web4.0 projeleri gündeme gelmeye başladı. 2021 yılı henüz biterken 2022 yılında çıkarılacak olan web4.0 projelerinin çok konuşulacağı düşünülüyor. Webfour Coin de bu yeni projelerden biridir. Merkezi olmayan bir finansal ödeme aracı olan Webfour Coin projesi, blok zincirindeki geleneksel ödeme yığınını yeniden oluşturmayı amaçlıyor. Webfour Coin projesi ile sabit paralardan oluşan bir sepet kullanılmaktadır. Bu sayede ödemeler programlanabilmekte ve açık finansal altyapı geliştirilebilmektedir.

Gelecek olan talebe göre geliştirilecek olan Webfour Coin geleceği ve Webfour Coin yorum haberleri şimdiden araştırılamaya başlanmıştır. Bu projeyle ilgili detayları paylaşalım;

Webfour coin nedir?
Webfour Coin Nedir?

Webfour Coin Nedir?

Webfour Coin, web4.0 projesinin temel kripto para birimi olarak kullanılmaktadır. Henüz borsalarda listelenmeyen, oldukça yeni olan ve yalnızca takas yapılarak alınabilen bu para ile web4.0 projesinin temeli atılmıştır. Bu projenin sağlamlaşması için de 2022 yılının başlarından itibaren gerekli adımların atılacağı konuşulmaya başlanmıştır. Web4.0 projesi ve Webfour Coin nedir sorusunun cevabını özellikleriyle birlikte açıklayalım;

Webfour projesi, blok zincirine bağlı geleneksel ödeme yöntemlerinin sorunlarını çözmeyi ve yeniden programlanabilmesini hedefleyen bir projedir. Bu kapsamda 2020 Aralık ayında 2 milyondan fazla kullanıcıya ulaşmış ve bu kullanıcılar için 300 milyar dolarlık işlem gerçekleştirmiştir.

  • Webfour Coin gelirlerinin tamamı beklenen ilgiyi gördüğünde web4.0 projesinin geliştirilmesi için kullanılacaktır.
  • Webfour Coin, Binance Smart Chain akıllı sözleşmelerine bağlı olarak çalışmaktadır. Bu nedenle kullanıcılarına BNB ödülleri dağıtır.
  • Webfour Coin satın alan, satan ya da takas yapan kişiler adına %2’lik bir BNB ödüllerini dağıtıldığı bir havuz oluşturulmuştur. Bu havuzdan 24 saatte bir ödül talep edilebilir.
  • Webfour Coin yatırımlarının %5’lik kısmı hazinede saklanır. Bu saklanan tutar, web4.0’ın geliştirilmesi için kullanılır.
  • Webfour Coin sahipleri, cüzdanda tuttukları yani stake ettikleri her bir Webfour Coin için yansıma ve dağıtım ödülü alır. Bu oran %3’tür.
  • Webfour sisteminde balina bot koruması da mevcuttur.
  • Webfour Coin projesinde %1’lik token yakma işlemi de uygulanır. Bu sayede dolaşımdaki Webfour Coin azaltılırken değerinin yükseltilmesi sağlanır. Token yakma belirli periyotlarda %1 olarak yapılır.

Webfour Coin Geleceği Nasıldır?

25 Aralık 2021 tarihinde yalnızca takas borsasında listelenen bu coin, oldukça ilgi gören ve gelişeceği düşünülen coin’ler arasındadır. Web3.0’ın kullanıcılarına sunduğu çözümler ve blok zincirini geliştirmek için kattığı projeler düşünüldüğünde, web4.0’ın da gelecekte önemli bir yeri olacağı tahmin edilmektedir. Uzmanlar, 2022 yılını başlangıç olarak kabul edip uzun vadede web4.0 projelerinin oldukça değer kazanacağını düşünmektedir. Ancak henüz yeni gelişmekte olan bir proje olduğu için ve gelen talebe göre geliştirileceği için oldukça riskli olduğu söylenmektedir. Webfour Coin geleceği için yapılan değerlendirmeler olumlu olsa da şu anda oldukça riskli olarak görülmektedir.

Webfour Coin yatırımı yapmak isteyen kişilerin bu projeyi yakından takip etmesi ve hangi gelişmelerin yapıldığını izlemesi tavsiye ediliyor. Yeni olan bu projenin barındırdığı risklerin mutlaka göz önünde bulundurulması gerekiyor.

Webfour Coin Nerede ve Nasıl Satın Alınır?

BSC ağına bağlı olarak çıkarılan Webfour Coin satın almak için şu anda yalnızca pancakeswap borsasını kullanabilirsiniz. Bu borsaya üye olarak desteklenen cüzdanlardan birini bağladıktan sonra BNB alımı yapabilir ve aldığınız BNB’leri Webfour Coin’e dönüştürerek alım işleminizi tamamlayabilirsiniz.

Webfour Coin Yorum Haberleri Nasıldır?

Webfour Coin hakkında sosyal medyada oldukça fazla yorum yapılmaya başlanmıştır. Bunun nedeni henüz piyasaya çok yeni giriş yapmış olması ve dalgalı olan piyasaya rağmen ilk günlerinde yükselen bir grafik sergilemesidir. Web3.0 projesinin tutulmuş olması, web4.0 projesi olan Webfour Coin’in de ilerleyen günlerde talep görebileceğini düşündürüyor. Uzmanlar bu konuda temkinli davranılması gerektiğini belirtiyor. Yatırım kararı almadan önce çok iyi değerlendirme yapılması gerektiğinin ve ilk etapta büyük yatırımlar ile başlanmaması gerektiğinin altı çiziliyor.

MetaPets Coin Geleceği 2022 ve MetaPets Coin Yorum

Star Shark Coin Geleceği 2022 ve SSS Coin Yorum

Sos Coin Geleceği 2022 ve Foundation Coin Yorum

Blas S.

ali.saroglu@bedavainternet.com.tr

‎️‍🔥