Well Coin Geleceği 2022 – MoonWell Coin Yorum

Kripto para borsalarında birçok kripto para birimi bulunmaktadır. Kripto para borsalarını kullanarak yatırım yapacağınız kripto para biriminin ne olduğunu, hedefi ve amaçlarını bilmek istersiniz. Well coin son zamanlarda oldukça sık karşımıza çıkmaktadır. Borç verme, borçlanma ve merkezi olmayan finans protokolü olan Moonwell kripto para birimi Well olarak karşımıza çıkmaktadır. Peki bu coin nedir? Geleceği var mı? Sizler için merak ettiğiniz tüm konuları yazımızda detaylı bir şekilde ele aldık. Hadi gelin birlikte inceleyelim.

Well Coin Nedir

Moonriver ağı tarafından destek gören borçlanma ve borç verme finans protokolüne dayalı olan Moonwell’in tokeni Well olarak bilinmektedir. Moonriver ağında ve Moonbeam üzerine kurulu olan Moonwell’in merkezi bulunmamaktadır. Kısacası Moonwell, Moonbeam ve Moonriver’da borç verme ve ödünç alma DeFi protokollerinden biridir. Moonwell tokeni ise Well olarak karşımıza çıkar. Token hakkında yapılan yorumları ve bu tokenin geleceği hakkında yapılan yorumları sizler için derledik. Hadi inceleyelim.

Well Coin Yorumları

Moonwell tokeni olarak bilinen Well coin son zamanlarda en çok konuşulan tokenlerden biri haline geldi. Kripto yatırımcıları tarafından merak edilen konulardan biri ise 2022 yılının sonuna kadar Moonwell değerinin ne kadar olacağı veya satın alınmaya değer bir coin olup olmadığı merak edilmektedir. Well coin hakkında yapılan yorumları sizler için derledik.

  • Uzmanların ve analistlerin yorumlarına göre 2022 yılının ortalama bir yükselme sergileyeceği düşünülmektedir. Birçok borç verme ve ödünç alma protokollerinin kapanması ya da işlemlerinin durdurmasının ardından Moonwell’e karşı bazı endişeler bulunmaktadır. Moonwell değerinin artmaya devam edeceği yönünde birçok yorum bulunsa da yatırım içinde her zaman bir risk olduğunu bilmeniz gerekir. Moonwell DOT, GLMR, wBTC, ETH, USDC ve FRAX kripto para birimlerini destekleyeceği ve 300 milyon doların üzerinde TVL ile daha büyük DeFi haline gelmiştir.

Well Coin hangi borsada nasıl alınır?

Moonwell Apollo ve Moonriver olarak piyasaya sürülmüş ve geniş bir polkadot ekosistemi ile DeFi protokolüne dönüşerek piyasaya giriş yapmıştır. Moonwell denetim ve ImmuneFi ile kullanıcıların güvenliğine ve emniyetine önem vermektedir. Piyasada birçok alım ve satım platformu vardır bu yüzden Moonwell hangi platformdan satın alınabilir merak edilmektedir.

  • Moonwell, KuCoin platformunda alım ve satıma 23 Haziran tarihinde başlanmıştır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Aradığın burada

Başa dön tuşu