Whatsapp Engel Kırma 2022

Whatsapp engel kırma 2022 hakkında detaylı bilgişendiriyoruz. Whatsapp karşı taraftan engeli kaldırma işte detaylar.

Whatsapp uygulaması günümüzün iletişiminin aracı haline geldi. Whatsapp uygulamasının engelleme sisteminde bir açık aranıyor. Peki böyle bir hile var mı?

Whatsapp’ın engel özelliği çok iyi çalışıyor. Biri engellediyse engelli kişi, kendisini engelleyene ulaşamıyor. Biraz can sıkıcı bir durum olabilir. Mesaj atamıyor, görüntülü arayamıyor ve sesli mesaj atamıyor. Tamamen yok oluyor aslında. Klasik yöntemler olarak arama ve sms yolu açık olsa dahi Whatsapp üzerinden bağlantı kurulması imkânsız oluyor. Bunu için hile var mı? Bir bakalım.

Engel kırmak için internet üzerinden bir sürü uygulama bulabilirsiniz fakat bu uygulamalara güvenmeyin. Hesabınızı bu uygulamalara bağlayarak hesabınızı tehlikeye atmış olursunuz. Bunun yerine basit bir yol önereceğim.

  • İlk olarak sizi engelleyen kişiyle eğer bir ortak arkadaşınız varsa ondan rica edebilirsiniz ya da farklı bir kişiyle de olabilir. O kişiden grup kurmasını isteyin. Grup sohbeti sayesinde iletişime geçebilirsiniz. İsterseniz arkadaşınızı gruptan çıkartıp, sizi engelleyen kişiyle iletişime geçebilirsiniz. Böylesi daha rahat olabilir.

Whatsapp Karşı Taraftan Engeli Kaldırma

İletişim dünyasında en başarılı uygulama olan Whatsapp hayatımızın bir parçası haline geldi. Whatsapp tan sizi engelleyen insanlar olacaktır. Peki bu engelleri kaldırmak mümkün mü? Uygulamalara aldanmamanızı öneriyorum ilk olarak. Hesabınızı bağladığınız uygulamaların çoğu güvenli değil maalesef. Hatta bazı uygulamalar sizden para talebinde bile bulunuyor. Bu uygulamalara itibar etmeyin. Size önereceğim yolları denerseniz pişman olmayacağınıza eminim.

  • İlk seçenek olarak aboneliği iptal edebilirsiniz. Bu farklı sorunlara yol açabilir tüm gruplardan ayrılmış olursunuz. Bunu göze alıyorsanız deneyin derim. Yeniden hesap açtıktan sonra sizi engelleyen kişinin engelinin kalktığını görmüş olacaksınız.
  • İkinci yöntem olarak ta yukarıda bahsettiğim üçüncü kişinin yardımıyla bir Whatsapp grubu kurmak olacaktır. Bu sayede sizi engelleyen kişinin engeli kalkmış olacaktır.
Beni Engelleyenin Engelini Nasıl Kaldırabilirim
Beni Engelleyenin Engelini Nasıl Kaldırabilirim

Beni Engelleyenin Engelini Nasıl Kaldırabilirim

Whatsapp ta sizi engelleyen kişinin engelini kaldırmanız için birkaç öneride bulundum. Peki bu kişi sizin numaranızı engellediyse ne yapmanız gerekiyor. Şimdi ona bakalım.

Birisi sizi engellediyse ve o kişiye ulaşmak istiyorsanız telefonlarda bulunan NFC özelliğini kullanabilirsiniz deseler de inanmayın. NFC özelliği ile telefonlar yakın mesafedeyken karşıdakinin programlarını kullanmanıza olanak sağlar fakat o kişiyle yan yana veya yakın mesafe de bulunmanız gerekir. Bulunsanız bile bu kişinin telefonuna girip ayarlardan numaranızın engelini kaldırmanıza müsaade etmez.

İlk olarak gizli numaradan arama şansınız vardır. İkinci öneri olarak sizi aramadan engellediyse mesaj atma şansınız vardır. İki taraftan engellediyse Whatsapp veya diğer sosyal medya platformundan ulaşabilirsiniz. Eğer ulaşamıyorsanız hiçbir türlü asla bir uygulama yardımıyla yapmaya çalışmayın. Hesabınıza zarar verebilirsiniz.

Whatsappta Müzikli Durum Nasıl Yapılır?

WhatsApp Sesli Mesaj Özelliği Nasıl Değiştirilir?

WhatsApp İçin Kripto Para İle Ödeme Devri Başlıyor!

Whatsapp Duvar Kağıtları

Google Drive Whatsapp Yedeği İndirme

Yusuf Saroğlu

Sizin için blog yazıları paylaşıyorum. Soru ve önerilerini aşağıya yazabilirsin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Aradığın burada

Başa dön tuşu