Wifi şifresi nasıl kırılır? En İyi Wifi Kırma Programı

Wifi şifre kırma programı kesin sonuç veren seçenekler hangileridir sorusu sıkça merak ediliyor. Wifi şifresini bilmediğiniz bir interneti kullanmak istiyorsanız çeşitli programlar aracılığı ile şifreyi açık halde görebilir ve kullanabilirsiniz. Bu noktada sayısız program seçeneği bulunuyor. Ancak her wifi şifre kırma programı doğru ve verimli çalışmayabilir.

Wifi şifre kırma nedir?

WiFi şifre kırma, bir kişinin bir WiFi ağının şifresini öğrenmesi işlemidir. Bu, genellikle şifreyi tahmin etmek, şifreleri denemek veya şifreyi zorlamak gibi teknikler kullanılarak yapılır.

WiFi şifre kırma, çeşitli nedenlerle yapılabilir. Örneğin, bir kişi bir kafe veya restoran gibi halka açık bir yerde ücretsiz WiFi’ye erişmek isteyebilir. Ya da bir kişi, bir arkadaşının veya komşusunun WiFi’sine bağlanmak isteyebilir. Ayrıca, bir kişi bir WiFi ağının şifresini öğrenmek için kötü niyetli amaçlar da kullanabilir, örneğin kişisel verilere erişmek veya ağ trafiğini engellemek için.

Ücretsiz En İyi Wifi Şifre Kırma

En iyi wifi şifre kırıcı ve en iyi çalışan ve kesin sonuç veren wifi şifre kırma programına dair detaylar şu şekildedir;

Wifi şifre kırma
 • Android telefonlarda kullanabileceğini kesin sonuç veren wifi şifre kırma programı Reaver olarak biliniyor.
 • RfA adıyla da sıkça anılan bu program bir tür şifre kırıcı hacker programı olarak hizmet veriyor.
 • Programı Google Play Store üzerinden telefonunuza indirerek istediğiniz zaman aktif ya da pasif hale getirebilirsiniz.
 • Aktif olduğu zamanlarda telefonunuzun algıladığı tüm WPA/WPA 2 şifreleme sistemlerini kolayca çözer.
 • Böylece dilediğiniz wifi ağının şifresini kırabilir ve kullanmaya başlayabilirsiniz.

Sayısız program analizi yapıldıktan sonra kullanıcı deneyimi ve sonuçları neticesinde en iyi wifi şifresi kıran program Reaver olarak yansıyor. Bu programı dilediğiniz zaman Android telefonunuza indirerek kullanmaya başlayabilirsiniz.

Telefondan Wifi Şifresi Kırma

Wifi şifre kırma

Telefondan wifi şifresi kırma işlemleri artık eskisi kadar zor değildir.  Özel olarak geliştirilen programlar ve yazılımlar ile telefonlarınızın algıladığı wifi şifrelerini kolayca çözebilirsiniz. Hem Android hem de İOS işletim sistemli telefonların tümünde kullanabileceğiniz çeşitli programlar ile bedava internet kullanmak üzere wifi şifrelerini çözebilirsiniz. Herhangi bir program ya da yazılım kullanmadan telefondan wifi şifresi kırmak istiyorsanız şu adımları takip edebilirsiniz;

 • Öncelikle telefonunuzun ayarlar sayfasına erişim sağlayın.
 • Ayarlar kısmında yer alan kablosuz ağlar kısmına tıklayın.
 • Ardından açılan ekranda yer alan wi-fi ayarlar sekmesine tıklayarak devam edin.
 • Açılan ekranın sağ üst köşesinde yer alan üç nokta simgesine dokunarak devam edin.
 • Daha sonra açılan ekranda yer alan ayarlar kısmına dokunarak devam edin.
 • Sonraki adımda açılan ekranda göreceğiniz WPS Push Düğmesi kısmına dokunarak devam edin.
 • Bu adımlardan sonra telefonunuz otomatik olarak modeme bağlanır ve ekranda wifi şifresi gösterilir.

Bu adımları takip ederek kolayca telefonunuzdan wifi şifresini görebilirsiniz. Öte yandan etkili bir program aracılığı ile istediğiniz wifi şifresini çözmek-kırmak istiyorsanız da Reaver programını telefonunuza indirerek kullanabilirsiniz. Reaver programı android telefonlarda istediğiniz wifi şifresini kırıp giriş yapmanıza yardımcı olan ve kesin sonuç veren programlardan biridir.

Bilinmeyen Wifi Şifresi Nasıl Kırılır

Wifi şifre kırma

Bilinmeyen wifi şifresi nasıl kırılır, hangi uygulamalar kesin sonuç verir gibi sorular sıkça merak ediliyor. Akıllı telefonlar yakın çevrede yer alantüm wifi ağlarını algılar. Ancak bu ağlara bağlanmak ve interneti kullanabilmek için sunulan wifi ağlarının şifresini bilmeniz gerekiyor. Eğer şifreyi bilmiyorsanız wifi ağına bağlamanız da mümkün olmayacaktır. Ancak bazı özel programlar ile bilmediğiniz wifi şifrelerini de kolayca öğrenerek hemen kullanmaya başlayabilirsiniz. Reaver uygulaması bu konuda bilinen en iyi uygulamadır. Şifre kırmak için Reaver uygulamasını şu şekilde kullanabilirsiniz;

 • Reaver uygulamasını telefonunuza indirerek kurulum adımlarını takip edin.
 • Ardından ise Bcmon uygulamasını da telefonunuza indirin.
 • Bcmon uygulamasının da kurulum adımlarını takip ederek kurun.
 • Bcmon uygulamasını kurduktan sonra birkaç saniye açık bir şekilde bekleyin.
 • Daha sonra ise ES Dosya Yöneticisini açarak bcmon apk formatını bularak devam edin.
 • Son adımda ise bulduğunuz kısma basılı tutarak seçin.
 • Çıkardığınız bu dosyayı /Data/data/com.bcmon.bcmon/file klasörünün içerisinde kopyalayarak devam edin.
 • Ardından telefonunuz istediğiniz wifi ağına kolayca bağlanarak şifreyi de gösterecektir.

Komşunun wifi şifresini nasıl kırabilirim?

Wifi şifre kırma

Komşu wifi kırma işlemleri sıkça merak ediliyor. Komşunuzun wifi ağını kullanmak için şifresini bilmeniz gerekiyor. Eğer normal yollarla şifresini alamıyorsanız bunun için çeşitli yöntemler kullanarak kolayca şifresini öğrenebilirsiniz. Komşunuzun ve diğer wifi ağlarının şifresini kırmak istiyorsanız telefonunuza Reaver uygulamasını indirerek kullanabilirsiniz.

Reaver uygulaması en güçlü şifreleri bile kırabilen özel bir programdır. Hızlıca telefonunuza indirerek kurulum adımlarını takip edin. Kurulum adımlarından sonra programı aktif bıraktığınızdan emin olun. Program cihazınızda kuruluyken istediğiniz wifi ağının şifresini görebilir ve kolayca bağlanabilirsiniz. Burada dikkat etmeniz gereken tek şey programın aktif çalışır durumda olduğundan emin olmanızdır. Çünkü program içerisinde pasif etme seçeneği de yer alıyor. Dilediğiniz zaman uygulamayı pasif hale de getirebiliyorsunuz.

Wi-Fi Şifre Kırma Programı Var Mı?

Wifi şifre kırma

Telefondan ya da bilgisayarınızdan Wi Fi şifrelerini kolayca kırabilirsiniz. Wi Fi şifresini kırmak için kullanabileceğiniz şifre kırıcı programlar bulunur. Bazı programlar sizden ücret talep eder ve şifre kırma konusunda başarılı değildir. Bu yüzden program indirmeden önce programın güvenilirliği konusunda detaylı araştırma yapmanızı tavsiye ediyoruz. Wifi şifre kırmak için alttaki programları kullanabilirsiniz.

 • Reaver,
 • Bcmon,
 • Aircrack-ng,
 • Wireshark,
 • Instabridge

İnternet şifresini kırmak mümkün mü?

Şifresini kırmak istediğiniz Wi-Fi modem güvenlik sistemi WPA2 değil ise şifreyi kırmanız yalnızca 2 saatinizi alacaktır. Ama Wifi güvenlik sistemi WPA2 ise saniyeler içerisinde internet şifresini kırabilirsiniz. Şifre kırmak için cihazınıza program ya da yazılım yüklemeniz gerekir. Program yükledikten sonra tüm güvenlik ayarlarını kapatarak bu işlemi rahatça gerçekleştirebilirsiniz.

Wi-Fi nasıl telaffuz edilir?

Genelde bir yere gittiğinizde Wi-fi şifresini istemekten çekinmeniz olabilir telaffuzdan dolayı. Bu yüzden dolayı İngilizcede wi-fi nasıl telaffuz edilir, bunu sizlere aktarmak istiyoruz. Vayfay diyerek telaffuz edilmelidir. Ancak ülkemizde birçok kişi Wifi kelimesini Vayfi olarak telaffuz eder. Bu söyleniş tarzı tamamen yanlıştır. Ya Vayfay ya da Vifi demeniz daha doğru olacaktır.

2 dk’da Wifi Şifresi Kırma

Wifi şifresini kırmak zannettiğiniz gibi kolay olmaz. Wifi şifresini kırmak için programlamaya ihtiyacınız var. Başkasının Wifi şifresini kırmak suç teşkil ettiğini de unutmamanız gerekir. Eğer bu durum fark edilirse 6 aydan başlayan hapis cezası ile yargılanabilirsiniz. Wifi şifresini kırmak için Reaver uygulamasını kullanabilirsiniz. Reaver uygulaması sayesinde WPA ya da WPA 2 şifreleme yöntemlerini kolayca kırabilirsiniz.

Wi-Fi Kırmak Mümkün Mü?

Wi Fi şifresine erişim sağlamak için birçok farklı program ve yöntem kullanılır. Bazı yöntemler başarılı sonuç vermez. Ancak Reaver programı üzerinden modem güvenlik sistemi WPA ya da WPA 2 olan modemlerin şifrelerini kolayca kırabilirsiniz. Güvenlik sistemi farklı olan modemlerde maalesef bu yöntem işe yaramaz. Ayrıca para ile Wi Fi şifresini kıracağını iddia eden hacker ya da kötü yazılıma sahip programları kullanmanızı tavsiye etmiyoruz.

Wi-Fi’nin Şifresi Ne?

WiFinin şifresini kolayca öğrenebilirsiniz. Evinizde kullandığınız Wifi’nin şifresini görüntülemek için modemin arkasına bakmanız gerekir. Modemin arka kapağında Wifi şifreleri gözükür. Eğer modemin arkasında bulamıyorsanız bağlı olduğunuzun Wifi’nin şifresini alttaki adımları takip ederek öğrenebilirsiniz.

 • İlk önce cihazınızdan kablosuz ağ özelliklerine girin.
 • Karşınıza bağlantı ve güvenlik seçenekleri çıkar.
 • Buradan Güvenlik kısmına seçerek işlemlerinize devam edin.
 • Wifi şifresini görüntüledikten sonra Göster ifadesine tıklayın ve bağlı olduğunuz Wifi şifresini görüntüleyin.

Telefondan Wi-Fi Şifresi Öğrenilebilir Mi?

Akıllı telefondan Wifi şifresini öğrenmeniz oldukça mümkün. Hem Andorid hem de İOS işletim sistemine sahip cihazlarda Wifi şifresini görüntüleyebilirsiniz. Şifreyi öğrenmek için Wifi bağlı olmanız gerekir. Modemin arka kısmında şifreye ulaşamıyor ve Wifi’ye bağlı değilseniz şifre kırma programlarını cihazınıza yükleyerek bu işlemleri gerçekleştirebilirsiniz. Şifre kırma programları güvenlik sistemleri WPA ile WPA2 sistemini kullanan kablosuz ağlarda etkili sonuç verir.


Daha fazla ilgili içerik;


Hangi uygulama Wi-Fi kırar?

Wi-Fi şifre kırma programı olarak birçok uygulama mevcuttur. Bu uygulamalardan bazıları şunlardır:

 • Aircrack-ng
 • Cain & Abel
 • Hashcat
 • WPSApp
 • WiFi Master Key
 • Wifikill

Yusuf Saroğlu

Edebiyat ve sosyoloji uzmanlık alanı. 2018 Yılından beri uzman olduğu alanlarda içerik üretiyor. Günümüzde hala pek çok bilgi eksik. Doğru ve güncel bilgiyi vermek için çok çalışıyor. yusuf.saroglu@bedavainternet.com.tr

‎️‍🔥