WZRD Coin Nedir? Wizardia Coin Geleceği ve Yorumlar

WZRD Coin nedir detaylı bilgilendiriyoruz. Wizardia Coin geleceği ve WZRD coin yorum nasıl okunmalı işte detayları.

WZRD Coin, Wizardia oyununun oyun içi para birimi ve bu oyunda gelecekte kurulacak olan meta veri deposunun yerel belirtecidir. Wizardia ise oyna kazan özelliğinde olan, AAA kalitesinde bir savaş oyunudur. Oyun evrimi, karakter ilerlemesi ve dövüş bölümleri bulunan bu oyun, NFT’ler ile ilerleyen bir strateji oyunudur. Borsalarda yeni listelenen WZRD Coin nedir sorusunu ve hakkında yapılan yorum haberlerini sizler için araştırdık. İşte merak ettikleriniz;

Wizardia Coin Kaç TL (CANLI)

Wizardia Coin fiyatı 1,29 TRY’dir. Wizardia coin son 24 saatte 10.89% değişim gösterdi. Wizardia coin günlük işlem hacmi 3.813.470 TL ve işlem hacmi olarak bütün para birimleri arasında 3401. sıradadır.

Wizardia Coin Kaç Dolar; $0,076859 USD’dir. Son 24 saatte 10.89% oranında değişti.

Wizardia Coin Kaç TL; ₺1,29 TRY olarak fiyatlandı. Son 24 saatte 10.89% değişim gördü.

Hangi Coin Alınır?

Wizardia Coin Geleceği

WZRD Coin Nedir?

Wizardia Metaverse Coin, yeni teknolojiler ile inşa edilmiş, NFT’ler ile oynanabilen, yüksek görüntü kalitesine sahip çok oyunculu bir rol yapma strateji oyunudur. Oyunda bulunan NFT’ler oyun içi yardımcı programa sahip olması ile birlikte gerçek dünyanın değerini yansıtır. Bu oyuna katkıda bulunan kişiler oyna kazan sistemiyle kazandıkları jetonların yanında çeşitli ödüller ile de gelir sağlayabilir. Bu özellikleri ile dikkat çeken Wizardia oyununu ve WZRD Coin nedir sorusunu aşağıdaki şekilde cevaplayabiliriz;

 • WZRD Coin, Solana tarafından desteklenen ve bu ağda işlem yapan oyun içi para birimidir.
 • Oyunda iki farklı NFT bulunur. Bunlardan biri Genesis NFT’leridir ve birden fazla oyuncu ve yatırımcı arasında paylaşılabilme özelliğine sahiptir. Diğer NFT ise Sihirbaz NFT’leri olarak adlandırılır ve benzersiz yeteneklere sahip oyun içi karakterlerdir.
 • WZRD jetonları oyun içinde ve dışında kazanılabilme, alınıp satılabilme ve takas edilebilme özelliğine sahiptir.
 • Oyuncular Arena bölümde kazandıkları jetonları diğer oyunculara satabilme ve onlardan alabilme imkanına sahiptir.
 • Oyundaki PVP arena savaşlarında jeton ödülü kazanılabilir.
 • Oyunda bulunan Wizard NFT’leri, WZRD jetonları ile kiralanabilir veya alınıp satılabilir.
 • Oyundaki sihirbaz NFT’ler, jetonlar ile elde edilebilir.
 • Oyundaki karakterler, yetenekler ve öğeler jetonlar ile alınıp satılabilir. Bunların üretimi için jetonlar kullanılır.
 • Arena Genesis NFT’lerine sahip oyunculara telif hakkı olarak WZRD jetonu ödülü verilir. Bu jetonlar aynı zamanda turnuvalardaki kazançlar sonucunda ödül olarak verilir ve stake edilme özelliği ile pasif gelir de sağlar.
WZRD Coin Yorum

WZRD Coin Yorum

WZRD Coin yorum haberlerinde hem NFT hem de oyna kazan oyunlarında oyuncularına sağladığı eşsiz faydalar açıklanıyor. Oyuncuların bu platformda birden fazla yoldan ödül kazanabilmesi ve yapılacak olan geliştirmelerin neredeyse tamamının ödül kazanımını arttırmak amacıyla yapılacak olması, bu platformun ilerleyen günlerde daha fazla oyuncu tarafından keşfedilmesini ve kullanılmasını sağlayabilir.

Bu oyunun amacı uzun süreli ve sürdürülebilir olmaktır ve bu nedenle Solana ağında işlem yapar. Uzun süreli olarak piyasalarda kalması için de 300 milyon adet WZRD Coin üretilmiştir. Verim çiftliğinde ve diğer kullanım alanlarında aktif olan bu jetonun piyasaya sürülme tarihi 24 Mart 2022 olarak planlamıştır ve gerçekleştirilmiştir.

Bu jeton oyun platformunda istikrar ve ödül için yardımcı program görevinde kullanılacaktır. Bu nedenle ilerleyen dönemlerde tanıtılacak olan Genesiss NFT’lerine sahip olan oyuculara telif hakkı ödülü olarak verilmesi planlanıyor. Aynı zamanda oyuncular, geliştirilecek olan Forge uygulaması ile sıralama yapabilme ve sihirbazların nadirlik seviyesini artırmak için bu jetonları kullanabilecektir.

Yapılacak olan bu geliştirmeler ile piyasaya yeni girmiş olmasına rağmen ciddi bir yatırımcı kitlesi oluşmuş olan WZRD hakkında uzmanlar, ilerleyen dönemlerde daha fazla yatırımcı alabileceğini ve dünya genelinde daha fazla kullanıcıya hitap edebileceğini düşünmektedir.

WZRD Coin Hangi Borsada

WZRD Coin satın almak için şu anda Gate.io ve Digifinex borsalarını tercih edebilirsiniz. Henüz bu borsalarda yeni listelenmiş olan bu coini satın almak için USDT para birimini kullanmalısınız. Satın alma işlemenizi yapabilmek için de aşağıdaki adımları takip edebilirsiniz;

 • Alım yapmayı istediğiniz bir borsayı tercih ederek ilk kayıt formunuz doldurmalısınız.
 • Kayıt sırasında yazdığınız e-posta adresinize gelen aktivasyon linkine tıklayarak hesabınızı aktif etmelisiniz.
 • Hesabınızı kullanabilmek için gerekli olan 2FA ve KYC gibi doğrulamaları etkinleştirmesiniz. KYC doğrulaması için kimliğinizin ön ve arka yüzünü sisteme yüklemeli, aynı zamanda kimliğinizle birlikte selfie fotoğrafınızı da göndermelisiniz.
 • KYC’niz onaylandıktan sonra hesabınızda desteklenen kanallardan para aktarabilir veya banka/kredi kartınızı kullanarak USDT para birimini satın alabilirsiniz.
 • Son olarak WZRD Coin’in üzerine tıklayıp spot piyasadan satın alma emri vererek, USDT’leriniz karışığında coininizi satın alabilirsiniz.

Metaverse Nedir?

Cardano (ADA) Coin Stake Kazançları Katlıyor

Shiba Coin Ödemelerin Yolunu Açtı

ABD, Rusya için Yeni Kripto Para Yasa Tasarısı Hazırladı

Sweatcoin Para Çekme Nasıl Yapılır?

Ali Saroğlu

Uzun yıllardır Google için içerik üretiyorum. Bu içeriklerin faydalı olması katkıda bulunmak istersen benimle iletişime geçebilirsin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Aradığın burada

Başa dön tuşu