Xiaomi Mi Mix 5 Özellikleri Belli Oldu!

Xiaomi Mi Mix 5 Özellikleri sonunda belli olmaya başladı! Tam manasıyla özellikler belli olmasa bile telefonun fiyatı ve görünümüyle ilgili sızıntılar gelmeye başladı. Son zamanların en çok tercih edilen telefon markaları arasında yer alan Xiaomi, yeni telefonuyla gündeme bomba gibi düşecek gibi gözüküyor. Biz bedavainternet.com.tr olarak sizlere konuyla alakalı bilgi vermek istiyoruz.

Son zamanların en çok tercih edilen telefonları arasında yer alan Xiaomi yeni telefonunu piyasaya çıkarmaya hazırlanıyor. Firmanın yeni telefonu Xiaomi Mi Mix 5 ile ilgili bazı özellikler ortaya çıkmaya başladı. Ortaya çıkan detaylar üzerine telefon oldukça merak edilenler arasında yer almayı başardı bile. Bildiğiniz üzere şirketin Mi Mix Alpha projesinde bazı başarısızlıklar yer almıştı. Bundan ötürü de bu projenin piyasaya sunulma tarihi ertelenmişti. Firmanın yeni telefonu Xiaomi Mi Mix 5’in herhangi bir aksilik olmazsa 2021 yılında kullanıcılarla buluşacağı düşünülmektedir. Lansman tarihine az kalan telefonla ilgili detaylar yavaş yavaş belli olmaya başladı.

Xiaomi Mi Mix 5 Özellikleri

Cihazın özellikleri yavaş yavaş belli olmaya başladı. Bizde sizlerle bu özellikleri paylaşmaya özen gösterdik. Telefonu almak isteyenler tarafından araştırılan özellikler aşağıdaki gibidir.

Tasarım ve Ekran Özellikleri

Telefonun tasarımına baktığımızda içe doğru katlanma özelliğini görüyoruz. Telefonda olan katlanma özelliği sayesinde daha kolay taşımanıza olanak sağlıyor. Ekran bakımından oldukça genişliğe sahip olan telefon 2k 120Hz ekran yenileme hızıyla karşımıza çıkıyor. QHD ekran çözünürlüğü kullanılan telefonun diğer telefonlara göre ekran konusunda çıtayı yukarı taşıması bekleniyor.

Donanım ve Kamera Özellikleri

32 MP ekrana gömülü selfie kamerasıyla karşımıza çıkacak olan telefon da 12 GB RAM bulunuyor. 4’lü kamera kurulumu bulunan telefonda son olarak ekrana gömülü parmak izi okuyucusu bulunmaktadır. Cihazın katlanabilirliği sayesinde kamera özelliklerinin de gelişmişin üzerinde olacağını tahmin ediyoruz.

Xiaomi Mi Mix 5 Çıkış Tarihi

Xiaomi Mi Mix 5 Çıkış Tarihi

Özelliklerini bahsettiğimiz telefonun çıkış tarihi henüz belli olmamakla beraber çıkan sızıntılara baktığımızda Xiaomi Mi Mix 5 Çıkış Tarihi 2021 yılının ikinci yarısı olarak tahmin edilmektedir. Fakat telefonun çıkış tarihini tam manasıyla şuan bilmiyoruz. Bundan ötürü resmi duyuruyu beklememiz gerekiyor. Resmi duyuru geldiği an sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz.

Xiaomi Mi Mix 5 Fiyatı

Xiaomi Mi Mix 5 Fiyatı

Genel olarak özelliklerini gördüğümüz Xiaomi Mi Mix 5 Fiyatı da tahmin edilmiş durumda. Cihazın özelliklerine baktığımızda fiyatın piyasayı zorlayacağı kesin. Cihazın fiyatına bakacak olursak yüzümüzü pek güldürmeyecek gibi gözüküyor. Cihaz piyasaya çıktıktan sonra fiyatın 21 Bin TL civarında olması tahmin ediliyor. Yani diğer telefon modelleriyle değerlendirildiğinde iPhone 12 modelleri ile aynı fiyatta olacağı tahmin edilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Aradığın burada

Başa dön tuşu