XVG Coin Geleceği, Yorum ve Fiyat Tahminleri

XVG Coin geleceği, yaklaşık olarak 7 yıl önce üretilmesi fikri tasarlanan ve Sunerok adlı bir kullanıcı tarafından hayata geçirilen kripto paranın gelecekte alacağı verileri içeriyor. Projenin planlanma aşamasında XVG altcoin isminin Dogecoin Dark olması düşülmüş ancak yarattığı çağrışım nedeniyle bu fikirden vazgeçilmişti.

IOTX Coin Geleceği – IOTX Coin alınır mı?

XVG Coin Nedir ve Kimin

Piyasada yaygın olarak kullanılan Coinlerden biri olan XVG’nin bir diğer adı da Verge olarak biliniyor. Piyasaya süren kişi ise, yine proje aşamasını ortaya koyan kişi olan Sunerok isimli kullanıcı. XVG Coin nedir ve kimin sorularının yanıtları bu şekilde kolaylıkla verilebilir.

Verge’nin ortaya çıkmasındaki temel neden, piyasanın dev ismi Bitcoin’in, anonimliği ile ilgili yetersiz kaldığının düşünülmesi fikriydi. Pek çok kripto para ile işlem yaparken, kullanıcıların doğrudan adres verileri paylaşılmasa da, işlemin gerçekleştirildiği tarih ve söz konusu hesabın bakiyesi ile ilgili veri paylaşımı yapılmakta. Ancak işlem yapılacak Coin Verge ise, durum tamamen farklı. İşlem taparken veriler hiçbir şekilde paylaşılmıyor.

Dolayısıyla kullanıcıları için, tam anlamıyla takip edilemez bir işlem yapma olanağı sunuyor. Alıcı ve gönderici verileri tamamen gizleniyor, sadece iletilen bakiye bilgisi XVG cinsinden görülebiliyor.

EasyFi Coin Geleceği – EZ Coin alınır mı?

Alice Coin Geleceği – Alice Coin alınır mı?

Xvg coin yorum 2021

XVG Coin Yorum

Özellikleri bakımında, yaygın bir biçimde kullanılması ön görülen XVG Coin’in 2016 yılına dek isminin Verge olmaması nedeniyle fiyatı üzerinde ciddi bir değişim yaşanmamıştı. 2016 yılından sonra pek çok insan Verge olarak piyasaya devam eden XVG’nin farkına varmasına rağmen değeri 0.000005 dolar olmayı sürdürdü.

Piyasaya çıktığı tarihten itibaren pek çok yatırımcı tarafından değerinin yükselmesi için desteklenen söz konusu kripto paranın, XVG Coin yorum değerlerinin ne olacağı ne bir biçimde bilinmiyor.

SNX Coin Geleceği – SNX Coin alınır mı?

Juventus Coin Geleceği – Juv Coin alınır mı?

XVG Coin analiz

Her ne kadar değeri düşük olsa da, ciddi bir tedarik zincirine sahip olan XVG analiz verileri gelecekte iyi değerler edebileceği yönünde umut veriyor. Değer yükseltmesi için ilk günden bu yana yapılan pek çok atılım içerisinde,

  • John McAfee’nin destek tweeti
  • Resmi hesaptan yayımlanan ‘Gizemli Ortaklık’ haberi
  • Alman bankası ile yapılan anlaşma yer alıyor.

Bu çabaların başarılı olup olmayacağını gelecek günler gösterecek.

Burger Coin Geleceği – Burger Coin alınır mı?

Waves Geleceği – Waves Coin alınır mı?

Her ne kadar değeri düşük olsa da, ciddi bir tedarik zincirine sahip olan XVG analiz verileri gelecekte iyi değerler edebileceği yönünde umut veriyor. Değer yükseltmesi için ilk günden bu yana yapılan pek çok atılım içerisinde,

Blas S.

ali.saroglu@bedavainternet.com.tr

‎️‍🔥