Yaay: Türk Telekom Ücretsiz Mesajlaşma Uygulaması

Yaay ücretsiz mesajlaşma uygulamasıdır. Türk Telekom yerli mesajlaşma uygulaması Yaay’ı bütün operatör kullanıcıları yükleyebilir.

Yaay Rozet Kazanma

Yaay rozet kazanma nasıl yapılır. Yaptığın paylaşımlar, aldığın ve yaptığın yorumlar, yeniden paylaşımlar ve beğenilere göre puan kazanabiliyorsun. Toplam puanına göre rozet numaran oluşuyor. Yüksek rozet numarana dikkat et, şikayet alırsan düşebilir!

Yaay: Türk Telekom Ücretsiz Mesajlaşma Uygulaması

Yaay Takipçi Kazanma

Yaay ücretsiz mesajlaşma yeni takiçi kazanmak istersen kategorilerde paylaşım yaparak benzer konulara ilgi duyanlarla buluşabilirsin ve takipçi kazanabilirsin. Böylece hem seni takip edenler hem de kategoriyi takip edenler paylaşımlarını görebilirler.

Yaay’da sadece beğenme özelliği yok, beğenmeme özelliğiyle duygularını ifade edebilirsin!

Yaay indir

Yaay sosyal medya ve mesajlaşma uygulaması ücretsizdir. Türk Telekom’un geliştirdiği yeni sosyal ağ uygulama mağazalarında yer alıyor. Google Play ve App Store uygulama mağazalarında “Yaay” araması yaptığınızda en üstte çıkacaktır.

Android telefon kullanıcıları Google Play mağazasından indirmek için buraya ve iOs cihaz sahipleri App Store mağazasından indirmek için buraya tıklayabilirsiniz.

Turkcell Yaay internetsiz mesajlaşma

Turkcell ve Türk Telekom yaay mesajlaşma uygulamasında işbirliği yaptı. Turkcell aboneleri Yaay uygulamasını 28 Şubat’a kadar internetsiz kullanabilecek. Turkcell kullanıcıları bu kampantadan ücretsiz ve otomatik katılımla faydalanabilecek. Ekstradan bir kayıt olmanıza gerek yok.

Ücretsiz Sil Süpür indir

Türk Telekom daha fazla bedava internet ve konuşma paketi kazanmak için Türk Telekom Bedava internet kategorisini ziyaret edin.

Sil Süpür

Türk Telekom Sil Süpür bedava internet kampanyaları ve Türk Telekom paketleri hakkında bilgiler alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Aradığın burada

Başa dön tuşu