Yandex indir bedava ve Yandex Türkçe indir işlemini nasıl yapacağınızı sizlere aktarıyoruz. Yandex ücretsiz ve Yandex mobil indir işlemini birlikte inceleyelim.

Yandex indir bedava için öncelikle internete bağlı bir bilgisayarınız olmalıdır. Google üzerinden bu işlemi gerçekleştirebilirsiniz.  Herhangi bir web tarayıcısı da bunun için size yardım edecektir. Telefondan indirme gerçekleştirmek isteyenler ise telefon mağazalarından Yandex uygulamasına ulaşabilirler.

Bilgisayardan indirme işlemi yapanlar öncelikle uygulamanın asıl halini bulduktan sonra indirmelidir. İndirme tamamlandıktan sonra kurulumu vardır. Bu kurulumu yapabilmek için;

Dosyayı indirmek için aşağıdaki bilgileri takip ediniz.

Yandex indir bedava - yandex mobil indir

  • Yüklenen dosya tarayıcıda açılmalıdır.
  • Bu sayfada kur butonu yer almaktadır. Bu butona tıklamalısınız.
  • Yükleyicinin bilgisayarınız üzerinde değişiklikler yapmasına izin vermelisiniz.

Yandex Türkçe indir

Yandex türkçe indir

Yandex Türkçe indir, telefon üzerinden mağazalardan oldukça kolay bir şekilde yapılabilir. Öncelikle yapmanız gereken telefonunuzun internet bağlantısından emin olmaktadır. Uygulamanın boyutu kadar telefonunuz da boş alan olduğundan da emin olmalısınız.

Daha sonra mağazaya girip yandex mail yazmalısınız. Her mağazada bir arama alanı vardır. Bu kısma yazmanız gerekmektedir. Karşınıza zaten yandex mail uygulaması direkt olarak çıkacaktır. Uygulamanın sayfasına girdikten sonra indir butonunu görmelisiniz. Bu butona tıkladıktan sonra kendiliğinden inme işlemini gerçekleştirmeye başlayacaktır. İndirme işlemi tamamlandıktan sonra telefonunuz da yandex mail yerini alacaktır. Hemen girip kullanabilirsiniz.


Daha fazla ilgili içerik;


Yandex mobil indir

Yandex mobil indir için gerekli olan internet ağının çekim gücüdür. Evinizde yer alan Wi-fi eğer internet çekim gücü açısından kötü ise bu durumda siz ne kadar üst seviye bir bilgisayar kullanırsanız kullanın hızlı indirme gerçekleşemeyecektir. Yine telefon içinde aynı durum söz konusudur.

Ne kadar iyi bir telefona sahip olursanız olun mobil veri kullanımı mevcut ve şebeke çekme gücü az ise bu durumda internet hızı da az olacaktır. Yandex uygulamasını hızlı bir şekilde indirmek tamamen internete ve hızına bağlıdır.

Yandex Güncelleme

Yandex güncelleme için telefondan yandex uygulamasını indirdiğiniz mağazaya tıklamalısınız. Burada indirdiğiniz uygulamaların bulunduğu bir seçenek olmalıdır. Bu seçenek konumu mağazalara göre değişiklik göstermektedir.

Uygulamalarım kısmını açtıktan sonra uygulamalarınız içerisinden yüklü olan yandex uygulamasını bulmalısınız. Uygulama sayfasına girdiğiniz zaman güncelle yazan bir buton karşınıza çıkacaktır. Bu butona bastığınızda güncelleme otomatik olarak yapılacaktır. İnternet bağlantısında problem olmadığı sürece sorunsuz halledilecektir.

/ 5.

Share.

Comments are closed.