Yemek Sepeti Kurye Maaşları 2023 (Araçlı Kurye Ne Kadar Kazanır)

Yemek Sepeti Kurye Maaşları (zamlı) ne kadar oldu güncel bilgi. Yemek Sepeti araçlı kurye ne kadar kazanır ve Yemek Sepeti kurye şartları nelerdir, bilgilendiriyoruz.

MotorsuzMaaş
Minimum8.506 TL
Maksimum14.000 TL
MotorluMaaş
Minimum11.250 TL
Maksimum29.710 TL
Ortalama14.060

Yemek Sepeti Araçlı Kurye Ne Kadar Kazanır

Yemek Sepeti araçlı kurye ne kadar kazanır sorusunun yanıtını güncel olarak sizlerle paylaşıyoruz. aşağıdaki tabloda Yemek Sepeti araçlı kurye ne kadar kazanır sorusunun yanıtını veriyoruz.

Yemek Sepeti Araçlı Kurye Kazancı2023 Güncel
Yemek Sepeti Araçlı Kurye Kazancı25.000 TL
Yemek Sepeti Araçlı Kurye Kazancı
  • Yukarıdaki kazan masraflar çıkmadan kazanılan tutardır.
  • Aşağıdaki tablo ise masraflar çıkartıldıktan sonra size kalan net kazançtır.
Yemek Sepeti Araçlı Kurye2023 Güncel
Paket Başı15 TL
Minimum (10.000 TL Masraf Düşüldüğünde)15.000 TL
Maksimum (10.000 TL Masraf Düşüldüğünde)18.000 TL
Yemek Sepeti Araçlı Kurye Ne Kadar Kazanır

Türkiye’nin en büyük ve popüler online yemek sipariş platformu olan Yemek Sepeti Türkiye’nin her noktasında hizmet veriyor. Kurye olarak çalışmak isteyenlere verilen maaş tutarı ise yukarıdaki tabloda belirttiğimiz gibidir.

Yemek sepeti kuryelerinin maaşları çalışma saatlerine, sipariş adetlerine ve benzeri kriterlere bağlı olarak artıp azalabilir. Bunun yanı sıra mesai kalma durumunda da maaşlarında artış gözlenebilir.


Daha fazla maaş içeriği;


Banabi Kurye Maaşları 2023

Yemek sepeti Türkiye’nin en büyük ve güvenilir online yemek siparişi platformları arasında yer alıyor. Yemek sepeti bünyesinde yer alan Banabi ise market alışverişlerinizi kapınıza dakikalar içerisinde getirmek üzere hizmet veriyor. Türkiye’nin her noktasında oldukça yoğun bir çalışma temposu ile hizmet veren Banabi kurye maaşları 2023 yılı güncel maaşları aşağıdaki maddelemedeki gibidir.

  • Banabi Kurye Maaşları (Minimum) 8.506 TL
  • Banabi Kurye Maaşları (Maksimum) 14.000 TL

Yemeksepeti Esnaf Kurye Maaşları

Yemeksepeti esnaf kurye maaşları

Yemeksepeti online yemek siparişi platformudur. Bu platforma tüm yemek satışı yapan esnaflar dahil olabilir. Yer aldıkları bölgelerde müşterilerinin kendilerine daha kolay ulaşmasına ve hizmet kalitesini arttırmaya yönelik çalışan Yemek Sepeti için esnaf kurye maaşları merak ediliyor.  Yemek Sepeti siparişlerinde Yemek Sepeti bünyesinde çalışan kuryelerin yanı sıra esnaflar kendi bünyelerinde çalışan kuryelerle de hizmet verebilirler.

Kendi Motoruyla Kurye Maaşları

Online sipariş platformlarının sayısı giderek artış kazanıyor. Bu nokta Türkiye genelinde hizmet veren pek çok online sipariş platformu kendi motoru ile kuryelik yapmak isteyenlere iş kapısı aralıyor. Son dönemin en popüler mesleklerinden biri olarak dikkat çeken kendi motoru ile kuryelik yapmak oldukça karlı bir iş kapısı olarak da dikkat çekiyor. Genel olarak kendi motorunuz ile online alınan siparişlerin teslimini yapmak istiyorsanız kazancınız sipariş adetine ve yoğunluğa göre değişecektir. Nitekim ortalama kendi motoruyla kurye maaşları şu şekilde olabilir;

Yusuf Saroğlu

Edebiyat ve sosyoloji uzmanlık alanı. 2018 Yılından beri uzman olduğu alanlarda içerik üretiyor. Günümüzde hala pek çok bilgi eksik. Doğru ve güncel bilgiyi vermek için çok çalışıyor. yusuf.saroglu@bedavainternet.com.tr

‎️‍🔥