Yılbaşı Reklamı Turkcell, Vodafone ve Türk Telekom

Turkcell, Vodafone ve Türk Telekom yılbaşı reklamı yayınladılar. Operatörlerin 2022 yeni yıl reklamı videoları sade olması dikkatten kaçmadı.

2022 Yılbaşı reklamlarını sosyal medya hesaplarından yayınlayan Turkcell, Vodafone ve Türk Telekom paylaşımlarını ekrana getiriyoruz. Aşağıda yer alan başlıklardan operatöre ait reklamı izleyebilirsiniz.

Vodafone Yılbaşı Reklamı 2022

Vodafone 2022 yeni yıl reklamını twitter hesabından paylaştı. Vodafone paylaştığı videoda şu ifadelere yer verdi. “2020 hepimiz için zor bir yıl oldu ama biz yine de hep birlikte kalmayı başardık. 2022’den dileğimiz tüm mesafelerin kalktığı bir yıl olması, herkese mutlu yıllar!Gülümseyen gözlerle gülümseyen yüz

Vodafone Yeni Yıl Reklamı 2022

Turkcell Yılbaşı Reklamı 2022

Turkcell 2022 yeni yıl reklamını bağlıyız biz etiketiyle paylaştı. “Mutlulukla, huzurla, sevgiyle… Yeni yılda da en güzel duygularla birbirimize #BağlıyızBiz! Mutlu yıllar dileriz.

Turkcell Yeni Yıl Reklamı 2021

Türk Telekom Yılbaşı Reklamı 2022

Türk Telekom 2022 yeni yıl reklamında şu mesaja yer verdi. “Yeni yılda da sevdiklerinize kavuşmanız, en değerli anları paylaşmanız için yanınızdayız.

Türk Telekom Yeni Yıl Reklamı 2022

Ücretsiz Salla Kazan indir

Turkcell daha fazla bedava internet ve konuşma paketi kazanmak için Turkcell Bedava İnternet kategorisini ziyaret edin

Dijital Operatör

Turkcell Dijital Operatör uygulaması ile haftalık bedava internet paketi kazanabilirsiniz. Ayrıca Dijital Operatör kampanyalarından haberdar olurken ve paket yüklemesi yapabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Aradığın burada

Başa dön tuşu