Yooshi Coin Geleceği, Yorum ve Fiyat Tahminleri

Yooshi Coin geleceği hakkında detaylı bilgilendiriyoruz. Yooshi Coin nedir ve Yooshi Coin yorum nasıl okunmalı işte detayları.

Metaverse odaklı bir kripto para birimi olan Yooshi Coin, Binance Smart Chain ağında işlem yapmaktadır. Bu coin hem oyun oynama hem de kazanma mantığıyla işler. Adını ve logosunu Süper Mario oyunundaki dinozor karakterinden alan bu kripto para birimi, son dönemlerde kullanıcıların oldukça ilgisini çekmiştir. Hem pek çok yönden kazanmanıza imkan sağlayan hem de oldukça kolay arayüze sahip olan bu oyunu ve Yooshi Coin nedir sorunu sizler için aratırdık. Yooshi Coin geleceği hakkına uzmanlar ne diyor, bu coin hangi özellikleri sunuyor detaylı olarak açıklayalım;

Yooshi Coin Nedir?

Yooshi Coin geleceği, Yooshi oyun platformunun temel kripto para birimi olarak tanımlanır. Hem oyun oynama hem de kripto para kazanma mantığı üzerine kurulmuş olan bu oyun, bünyesinde farklı oyunlar barındırır. Hemen hemen her kullanıcıya hitap eden oyun seçeneklerinin yanında NFT, staking gibi yöntemler ile de kazanç sağlar. Sosyal medya platformlarında çok araştırılan Yooshi Coin nedir sorusunu, sunduğu özellikler ile açıklayalım;

  • Yooshi Coin, Yooshi Gamepad platformunda kullanılır. Bu platform, BSC ağının ilk NFT tabanlı oyunudur ve oyun geliştiricilerinin oyun içi varlıkları NFT biçiminden önce satarak gelir elde etmesine imkan tanır.
  • Yooshi Coin, Yoosi Labs platformunda da kullanılır. Bu platform web3.0 tabanlı bir oyun geliştirme sistemidir. Oyun geliştiricilere kolaylık sağlamak amacıyla tasarım sistemi ve destek sağlar.
  • Yooshi Coin, Play to Earn yani P2EGA platformunda da kullanılır. Bu platform özel oyna kazan sistemidir ve düşük gelirli insanların oyna kazan mantığıyla daha çok kazanmalarına yardımcı olmak amacıyla geliştirilmiştir.
  • Platformda yapılan her işlemden %4 kesinti yapılır ve Yooshi Coin sahiplerine ödül olarak dağıtılmaktadır.
  • Yooshi platformunda yapılan işlemlerden alınan %3’lük diğer bir kesinti kara deliğe gönderilerek yakılır ve bu sayede token arzı azaltılarak, değeri yükseltilir.
  • Platformda yapılan işlemlerden alınan diğer %3’lük kesinti ise NFT Farming’e gönderilir ve farming yapanların gelir elde etmesi sağlanır.
  • Yooshi Coin staking yapanlar için de kazanç sağlar.

Yooshi Coin Geleceği Nasıldır?

Oyun kripto paralarında nadir görülen bir özeliğe sahip olan Yooshi Coin, merkezi değildir. Bu da yalnızca topluluk tarafından yönetildiği anlamı gelir. Yani token sahipleri, Yooshi Coin geleceği için kontrolü elinde bulundurmaktadır. Şu ana kadar mevcut Yooshi Coin’lerin bir kısmının yakılmış olması, toplam arzı azaltmıştır. Bu yakma işlemi düzenli olarak yapılacağı için Yooshi Coin fiyatlarının da düzenli olarak yükselmesi bekleniyor. Ancak uzmanlar, piyasada çok fazla deflasyonist oyun kripto parası olduğuna dikkat çekerek, yatırımların çok dikkatli yapılması gerektiği konusunda uyarı yapıyor.

Yooshi Coin Nereden ve Nasıl Satın Alınır?

Piyasa arzı 1 katrilyon olan Yooshi Coin, piyasa sıralamasında 277. Sıradadır. Çok sayıda borsada listelenen bu coin’i satın almak için Gate.io, Pacakeswap, MEXC, Bitrue, Hotbit ve Bitforex borsalarına üye olabilirsiniz. Bu borsalardan alım yapmak için önce USDT ya da WBNB satın almanız, ardından bunları swap yaparak yani dönüştürerek, Yooshi Coin satın almanız gerekir.

League Of Kingdoms Coin Geleceği – LOKA Coin Yorum

GLMR Coin Geleceği – GLMR Coin Yorum

Ethereum, Shiba ve Mana: Hangi Coin Alınır?

Ali Saroğlu

Ali, Ankara'da yaşıyor. Deneyimlediği tecrübeleri paylaşmayı seviyor. Liberal. ali.saroglu@bedavainternet.com.tr