Youtube Vanced Nasıl Kurulur

Youtube Vanced Nasıl Kurulur ve Youtube Vanced Nasıl Yüklenir detaylı bilgilendiriyoruz. Youtube Vanced Apk indir işte detayları.

Youtube Vanced nasıl kurulur ve güvenli midir gibi sorularınız için yazımızı okuyabilirsiniz. Youtube günümüzde 1,5 milyardan fazla üyeye sahip olan en büyük video izleme sitesidir. Bu kadar popüler ve yüksek sayıda üyeye sahip olduğu için birçok reklamı da bünyesinde barındırır.

Youtube uygulaması geçtiğimiz yıllarda Premium üyelik çıkartarak üyelerine belirli bir ücret karşılığında videoları reklamsız izleyebilme avantajı sundu. Her ay ödenen ücretin ekranı kapatarak dinlemeye devam etme, direkt olarak video indirme gibi başka avantajları da mevcut. Videoları ücret ödemeden reklamsız olarak izlemek isteyen kişiler için de Youtube Vanced isimli bir uygulama ortaya çıkmıştır.

Youtube Geçmişi Nasıl Silinir?

Youtube Vanced Nasıl Yüklenir

Youtube Vanced Nasıl Yüklenir? Sorusunun yanıtı vancedapp.com üzerinden indirilebilir şeklinde verilebilir. Link üzerinden Vanced Manager Uygulamasının en son sürümünü indirmeniz gerekir. Şuan link üzerinde kullanıma sunulan son sürüm v2.5.1’dir

Youtube güncelleme nasıl yapılır?

Youtube Vanced Apk indir

Youtube Vanced Bilgisayar

Youtube Vanced Bilgisayar sürümü uygulaması yüklemek için öncelikle uygulamanın kendi sitesine giriş yaparak Vanced Manager indirmelisiniz. İndirdiğiniz uygulamayı kurmaya başladığınızda iki ek bileşen yüklemeniz gerekir. Bunlar:

  • MicroG
  • Youtube Vanced

Bu bileşenleri yüklemeniz gerektiği size ekran tarafından bildirilecektir. Yüklediğiniz bileşen olan MicroG işletimci görevi görür. Google gibi programı çalıştırmanız için bir alt yapı sağlar.  Bileşenleri yüklemeyi de bitirdiğiniz de uygulamayı kullanmaya hazırsınız demektir. Uygulama tıpkı Youtube gibi görünür ve rahat bir şekilde kullanabilirsiniz. Reklamları engellemek istiyorsanız da Ayarlar sekmesinden Sponsor Blok Ayarları bölümüne giderek bloğu aktif hale getirmektir.

Youtube ve instagram 7 GB Paketi 24,90 TL

Youtube Vanced Apk indir

Youtube Vanced APK indir işlemi yapmak istiyorsanız öncelikle uygulamanın Apk’sini indirmeniz gerekir. MicroG dediğimiz bileşen de uygulamanın Apk’sidir. Vanced manager indirmek için buraya tıklayın.

İndirme yaparken en güncel versiyonunu indirmeniz gerekir. Uygulamada reklamsız izleme özelliğinin yanı sıra sayfayı kapatıp arka planda dinleme özelliği de vardır. Kullanıcının isteğine göre koyu ya da açık mod kullanılabilir.

Kullanıcılar paylaştıkları deneyimlerde uygulama için oldukça olumlu yorumlar yapmıştır. Ücretsiz bir şekilde Premium özelliklerinden yararlanmak istiyorsanız hem bilgisayarınıza hem de cep telefonunuza kolayca indirebileceğiniz bir uygulamadır. Hem videoları kesintisiz izlemiş hem de maddi bir yükün altına girmemiş olursunuz.

Vodafone Sınırsız Youtube Paketi

Turkcell Sınırsız Youtube Paketi

Yutup go yükle 2021

googlehaberler