Youtube ve instagram 7 GB Paketi 24,90 TL

Turkcell Youtube instagram internet paketi hakkında bilgilendiriyoruz. Turkcell sınırsız sosyal medya paketleri nasıl yapılır işte detayları.

Faturalı Youtube 7 GB Paketi

Turkcell faturalı youtube 7 GB paketi hakkında bilgilendiriyoruz. Turkcell faturalı aboneleri bu paketten yararlanabilir. Youtube’da geçerli 7 GB internet aylık 24,90 TL’dir. Youtube 7 GB Paketi almak için; YOUTUBE7GB yaz 2200’a gönder. Paketi iptal etmediğiniz sürece her ay yenilenecektir. Youtube 7 GB paketini iptal etmek için; IPTAL YOUTUBE7GB yazarak 2200’a gönder.

Paketi iptal ettikten sonra ay sonuna kadar olan hakkınız kaybolmaz. Youtube 7 GB paketinizi ay sonuna kadar kullanırsınız ve tekrar yenilenmez.

Faturalı instagram 7 GB Paketi

Turkcell instagram 7 GB paketi nasıl yapılır ve instagram paketi hakkında bilgilendiriyoruz. Turkcell faturalı hatlarda geçerli instagram 7 GB paketi aylık 24,90 TL ücretlendirilmiştir. Turkcell instagram paketi iptal edilmedikçe her ay yenilenir. Turkcell faturalı 7 GB instagram paketi almak için; INSTAGRAM7GB yaz 2200’a gönder. Hattınıza gelen tanımlama mesajının ardından kullanabilirsiniz. Faturalı instagram paketini iptal etmek istediğinizde; IPTAL INSTAGRAM7GB yazarak 2200’a gönder. Paketinizden kalan haklar ay sonuna kadar geçerliliğini sürdürecektir. İptal işlemi sonrasında sonraki ay için tekrarlamaz.

Ücretsiz Salla Kazan indir

Turkcell daha fazla bedava internet ve konuşma paketi kazanmak için Turkcell Bedava internet kategorisini ziyaret edin

googlehaberler