Yuki Amy, Türkiye merkezli bir elektrikli araç markasıdır. AMY, dört kişilik, otomatik vitesli ve 100 km menzilli, elektrikli bir araba.

  • Yuki Fiyatı 399.000 TL’dir.
Yuki Hector

  • Yuki Tria Fiyatı: 95.000 TL
Yuki Tria

Yuki Amy Fiyatı: 299.500 TL

Yuki Amy

Yuki Amy fiyat detayları ne kadar sorusunu merak ediyorsanız hızlıca detaylarını aktaralım. Tamamen elektrikli bir mini araç olan Yuki Amy, lansman fiyatıyla birlikte Yuki Bayileri’nde satışa sunuldu. Şu ana kadar fiyatında herhangi bir değişiklik olmadı ve aracın fiyatı 399.000 TL olarak belirlendi. Yuki’nin web sitesini ziyaret ederek Yuki Amy için sipariş verebilirsiniz.

Yuki Elektrikli Araba Ne Kadar?

Yuki elektrikli araba ne kadar? Yuki, mini şehir otomobili segmentinde iddialı bir şekilde yer alacak olan en güçlü otomobili olan Yuki Amy ile piyasaya adım atıyor. Bu otomobil, rakipleri arasında yer alan Smart ve Citroen gibi güçlü markalara meydan okumayı hedefliyor.

Yuki Amy, elektrikli bir araç olması sebebiyle çevre dostu bir seçenek olarak öne çıkıyor. Fiyatı ise 249.000 TL’den başlıyor. Bu fiyat, diğer mini şehir otomobili modelleriyle karşılaştırıldığında oldukça rekabetçi bir seviyede yer alıyor.

Yuki Amy Elektrikli Araba Fiyatları

Yuki Amy elektrikli araba fiyatları ne kadar diye sıklıkla merak ediliyor. Yuki Amy elektrikli araba fiyatı, 399.000 TL’den başlamaktadır. Bu fiyat, mini şehir otomobili segmentindeki diğer modellere göre oldukça rekabetçi bir seviyededir. Elektrikli motoru sayesinde çevre dostu bir seçenek olan Yuki Amy, yüksek performansı ve modern tasarımıyla müşterilerin ilgisini çekmeyi hedefliyor. Ayrıca diğer Yuki araç fiyatları şu şekildedir;

  • Yuki Fiyatı: 399.000 TL

Belirttiğimiz fiyat aralıkları 2023 yılı güncel zamlarını da kapsıyor. Yine de satın almadan önce mutlaka fiyatları tekrardan teyit etmenizi tavsiye ediyoruz

Yuki Hangi Ülkeye Ait?

Yuki hangi ülkeye ait? Yuki Endüstriyel, Türkiye’nin önde gelen konfeksiyon fabrikalarını kurarak Yuki Special markasıyla müşterilerine hizmet vermektedir. İşletme, sunduğu 2 yıl garanti, sektörde eşsiz olan sene boyunca sonsuz müşteri memnuniyeti garantisi ve hızlı servis hizmeti ile öne çıkmaktadır. Bu sayede müşterilerine farkını göstermeyi başarmaktadır.

Yuki Motorlu Araçlar İmal ve Satış Anonim Şirketi, Türkiye’nin önde gelen ithalatçıları arasında yer alıyor. Ayrıca 200’den fazla çalışanı ile istihdam sağlıyor. 2006 yılında Yuki Motor adı altında motosiklet sektörüne giren şirket, kendi tescilli markası ile sektörde lider konumda bulunmaktadır.

Yuki Amy Hangi Ehliyet Kullanır?

Yuki Amy hangi ehliyet kullanır sorusu sıklıkla merak edilen sorular arasında yer alıyor. Yeni Karayolları Trafik Kanunu’na göre, Elektrikli araçlar artık B sınıfı ehliyet sahipleri de dahil olmak üzere herhangi bir ehliyet sınıfı ile kullanılabilecektir.

Bu durum, tüm ehliyet sınıflarının M sınıfı araçları kapsamasından kaynaklanmaktadır. Dolayısıyla, Elektrikli araç kullanmak için A sınıfı motosiklet ehliyeti almak gerekli değildir. Yuki Amy için de B sınıfı ehliyet yeterli olacaktır.

Yuki Tria Fiyatı Ne Kadar?

Yuki Tria fiyatı ne kadar diye merak edenler için hemen detayları aktaralım. Yuki Tria, Türkiye’deki motosiklet severlerin beğeniyle takip ettiği bir markadır. Yuki Tria’nın fiyatı, özellikleri ve kullanım kolaylığına göre değişebilir.

Motosiklet tutkunları, Yuki Tria fiyatları hakkında detaylı bilgi edinmek için internet üzerinden araştırma yapabilirler. Yuki Tria’nın performansı, güvenilirliği ve tasarımı, fiyatının yanı sıra tüketicilerin de dikkate aldığı önemli faktörler arasında yer alıyor. Yuki Tri 2.el fiyatları 74 bin TL’den başlıyor.

Elektrikli Araba Fiyatları

Citroen Amie Fiyatı

Leave A Reply