Yummy Coin Geleceği 2022 – Yummy Coin Alınır Mı?

Yummy Coin Geleceği ve Yummy Coin Nedir detaylı bilgilendiriyoruz. Yummy Coin Hangi Borsada Var işte detayları.

Yummy Coin Geleceği ile ilgili elbette kesin olarak yükselir veya alçalır diye bahsetmek doğru bir değerlendirme olmayacaktır. Ancak, ekipleri amaçladıkları gelecekten şaşmayıp verdikleri vaatleri yerine getirirlerse altcoin piyasaları adına kendileri için süper işler başarabilirler.

Shirtum Coin Geleceği – Shi Coin Alınır Mı?

Yummy Coin Nedir?

Yummy Coin Nedir, Yummy Coin dünyadaki mevcut açlığı ve sefilliği bitirmek gibi çok yüksek düşünceli bir iddia ile ortaya çıkmış bir kripto paradır. Misyonunun temelinde dünyadaki açlığı ve sefilliği bitirmek olan bu para birimi, her alım ve satım sonrasında kazanılan gelirleri, belli başlı bir hayır kurumuna bağışlamaktadır. Bu kripto para, yapılan her işlemin ardından %9’luk bir kesiti uygulamaktadır. Bu kesintinin açıklaması ise şöyle;

  • %3 yakılmak kaydıyla kilitli bir hesaba gönderiliyor.
  • %3 yatırım yapan kullanıcılara ödül niyetiyle veriliyor.
  • %3 ise hayır kurumuna bağışlanan para için toplanıyor.

Yummy Coin 1 Mayıs 2021 tarihinden bu yana aktif bir şekilde piyasada bulunmaktadır ve daha yeni bir coin olmasına rağmen şimdiden hayır kurumlarına yüzbinlerce doların üzerinde bir bağış gerçekleştirdiği bilinmektedir. Yummy Coin ilk çıktığında halka açıklanan arz miktarı tamı tamına 1.000.000.000.000 idi ve bu paranın 272.830.435.556’lık kısmı yakılmıştır ve bunu da kendi internet sitelerinden şeffaf bir şekilde göstermektedirler.

BNPL Coin Geleceği – BNPL Pay Coin Alınır Mı?

Yummy Coin Geleceği 2021 - Yummy Coin Alınır Mı?

Yummy Coin Hangi Borsada Var?

Yummy Coin Hangi Borsada Var Sorusunun cevabına baktığımız zaman, hem Yummy listelemesi yapmakta olan herhangi bir Kripto para borsasından, hem de DEX adıyla bilinen ve herhangi bir merkeze sahip olmayan borsadan alınabilmektedir.

Yummy Coin Nasıl Alınır?

Yummy Coin Nasıl Alınır İnsanların son zamanlarda bol bol sordukları bir soru haline gelmiştir. Yummy Coin listelemesi yapan herhangi bir borsa sitesinden, üyelik kaydı oluşturup veya varsa üye girişi yapıp daha sonrasında siteye bir miktar para yatırıp, bu yatırdığınız para ile Yummy Coin alabilirsiniz.

Yummy Coin Yorum

Yummy Coin Yorum kısmına geldiğimiz de ise şunu demek yanlış olmayacaktır. Hedefleri olan ve hedefleri doğrultusunda ilerleyen bir anlayışa sahip olması Yummy Coin’i diğer coinlerden bir adım öne çıkartıyor.

googlehaberler