Zig Coin Geleceği, Yorum ve Fiyat Tahminleri

Zig Coin geleceği hakkında detaylı bilgilendiriyoruz. Zig Coin nedir ve Zig Coin yorum nasıl okunmalı işte detayları.

Zig Coin, Ethereum blockchain altyapısı ile oluşturulmuş Zignaly ticaret platformunun resmi kripto para birimidir.

Zignaly Projesi Nedir

Zignaly Projesi, kripto para piyasasında işlem yapmak isteyen yeni yatırımcıların kar etmelerini sağlamak için onları uzman yatırımcılar ile buluşturup, uzman yatırımcıların yaptığı işlemler ile kar paylaşım sistemine göre karları paylaştırmaktadır.

Şirketin şuan da 85.000 den fazla aktif kullanıcısı bulunmaktadır ve şimdiye kadar bu kullanıcılarla birlikte 3.5 milyar dolar değerinde kar üretti ve işlem yaptı. Zignaly platformu bu başarıların ardından kurumsal yatırımcılar tarafından 3 milyon dolardan fazla yatırımla fonlandılar. Şirketin Kurumsal yatırımcılarına bakacak olursak:

  • Pataxis Capital
  • AscendEX
  • LD Capital ve
  • Bitmex şirketlerini başlıca olarak sayabiliriz.
Zig coin geleceği 2022 - zigcoin yorum

Zig Coin Projesi Nedir

Zig Coin Prrojesi, Zignaly ticaret platformunun Ethereum blok zinciri ile oluşturulmuş resmi kripto para birimidir. Zignaly Platformunda yapılan tüm işlemlerde Zig Coin kullanılmaktadır. Ayrıca aynı şekilde platformda yapılacak staking ve ödül dağıtımlarında da Zig Coin kullanılmaktadır.

Zignaly Coin Hangi Ülkenin

Zignaly coin, Bartolome R. Bardallo, David Rodriguez Coronado ve Abdul Rafay Gadit tarafından İspanya’nın Endülüs eyaletinin Kordoba şehrinde kurulmuştur.

Zignaly Güvenilir Mi

Zignaly Coin, Güvenlik ve şifreleme işlemlerini Ethereum blok zinciri altyapısını kullanarak gerçekleştirir. Ethereum blok zinciri güvenilirliğini düşünürsek ve Zignaly platformunun şimdiye kadar yaptığı işlemleri de göz önüne alırsak Zignaly Güvenilir Mi sorusuna Evet, Zignaly oldukça güvenilirdir olacaktır.

Zig Coin Hangi Borsalarda

Zig Coin piyasaya çıktığından beri birçok uluslararası borsada listelenmiş ve işlem görmektedir. Şirketin açıklamasına çok yakın zamanda Zignaly Binance kripto para borsasında listelenecektir. Yatırımcıların Zig Coin alabileceği kripto para borsaları şunlardır:

  • MEXC
  • Uniswap
  • Shibaswap
  • 0x Protocol
  • ZT ve
  • Ascend EX kripto para borsalarında listelenmiştir.

Zig Coin Türkiye’nin en büyük iki kripto para borsası olan BtcTurk ve Paribu’da listelenmemiştir.

Zig Coin Yorum

Zig Coin yorumlarına baktığımız zaman yatırımcılar tarafından ilgi gördüğünü ve son zamanlarda popüler bir proje haline gelmiştir. Zignaly kripto para piyasasından çok anlamayan kullanıcıların kar etmelerine odaklanmış aynı zamanda yeni kullanıcılara kazandıran işlemleri yapan kripto para uzmanlarına da karı paylaştırmaktadır. Her iki tarafında kazanması ise hem kullanıcıları hem de kripto para uzmanlarını teşvik ediyor.

Zig Coin Grafik

Zig Coin grafiklerine baktığımız zaman uzun süre Zig USDT kurunda inişli çıkışlı bir performans sergilemiştir. Zig Coin projesi güvenilirliğini kanıtladıktan sonra hızla artmaya başlamış ve yükseliş trendine girmiştir. Zig Coin projesi ayrıca kendi yaptığı açıklamaya göre çok yakın zamanda Binance kripto para borsasında listeleneceğini açıklamıştır. Zig Coin yakın zamanda Binance kripto para borsasında listelenirse Zig USDT kuru yukarı yönlü çıkacağı tahmin ediliyor.

Quack Coin Geleceği – Rich Quack Coin Yorum

Troy Coin Geleceği – Troy Coin Yorum

Fio Coin Geleceği – Fio Protocol Yorum

QLC Coin Geleceği – QLC Coin Chain Yorum

Blas S.

ali.saroglu@bedavainternet.com.tr

‎️‍🔥