Ziraat Bankası İnternet Bankacılığı Şifresi Nasıl Alınır

Ziraat Bankası internet bankacılığı şifresi nasıl alınır hakkında detaylı bilgilendiriyoruz. Ziraat Bankası mobil şifre alma ve e-devlet Ziraat Bankası şifre alma işte detaylar.

Ziraat bankası internet bankacılığı şifresi nasıl alınır sorusu Ziraat Bankası yeni müşterileri tarafından sıkça merak ediliyor. Ziraat Bankası bildiğiniz üzere mobil ve internet şube üzerinden de hizmet veriyor. Tüm müşterileri diledikleri anda mobil ya da internet şube üzerinden giriş sağlayarak tüm işlemlerini kolayca yapabilir. İnternet bankacılığı şifresi almak istiyorsanız eğer izlemeniz gereken adımlar şu şekildedir;

 • Öncelikle ziraatbank.com.tr adresine erişim sağlayın.
 • Ardından ise hemen başvur seçeneği ile online başvurunuzu yapın.
 • Sonraki adımlarda ise bilgileriniz teyit edildikten sonra internet şubesi şifreniz tek kullanımlık olacak şekilde mevcut cep telefon numaranıza gönderilir.

Ziraat Bankası internet bankacılığı şifrenizi dilerseniz Ziraat müşteri hizmetlerini de arayarak alabilirsiniz. Müşteri temsilcileri yeni şifrenizi oluşturmak üzere izlemeniz gereken adımlar için size yardımcı olacaktır. Ziraat Bankası müşteri hizmetleri irtibat numarası ise 0850 258 00 00’dır.

Ziraat Bankası 6 Ay Ödemesiz Kredi Başvurusu

Ziraat Bankası Mobil Şifre Alma

Ziraat Bankası mobil şifre alma işlemleri nasıl ve nereden yapılır sorusu sıkça merak ediliyor. Ziraat Bankası müşterileri genelde mobil uygulamasını indirerek tüm işlemlerini mobil şube üzerinden hallediyor. Mobil şubeyi ilk kez kullanacak kişiler ise mobil şifre alma adımlarını merakla araştırıyor. Kısaca mobil şifre alma adımlarını sıralamak gerekirse de;

 • Öncelikle Ziraat Bankası mobil uygulamasını telefonunuza indirin.
 • Ardından ise ana ekranda yer alan ‘’dijital bankacılık müşterimiz olmak için’’ yazan alanın altındaki hemen başvur kısmına tıklayın.
 • Bir sonraki adımda ise TCKN\YKN ve Ziraat bankasında kayıtlı iletişim numaranızı girerek devam edin.
 • Ekranda yer alan doğrulama kodunu da girin.
 • Açılan ekranda SMS şifre talep edilecektir.
  Telefonunuza gelen onay şifresiniz girdikten sonra ise kartınızın son 6 hanesini ve kart şifrenizi de girerek işlemlerinizi tamamlayın.

Mobil şifrenizi almanın bir diğer yolu ise SIFRE yazıp boşluk bırakarak ‘’Kartınızdaki son 6 hanesi, anne kızlık soyadınızın son 2 harfini ya da doğum yerinizi ve kartınızın arkasındaki 3 haneli güvenlik kodunu” yazarak 4757’e mesaj atarak hızlıca alabilirsiniz.

Ziraat Bankası Mobil Şifre Alma

E-Devlet Ziraat Bankası Şifre Alma

E-Devlet Ziraat Bankası şifre alma işlemi mümkün değildir. Ancak Ziraat Bankası mobil uygulama ya da internet şube şifrenizi unuttuysanız e-devlet şifreniz ile mobil uygulamaya kolayca giriş yapabilirsiniz. Bunun için izlemeniz gereken adımlar kısaca şu şekildedir;

 • https://giris.turkiye.gov.tr/Giris/Banka-Giris adresi üzerinden ilgili ekrana erişim sağlayın.
 • Ardından karşınıza banka seçenekleri çıkacaktır. Bu adımda Ziraat Bankası kısmına tıklayın.
 • Ardından ise açılan ekranda sizden T.C kimlik numaranız ve e-devlet şifreniz istenecektir. Bilgilerinizi eksiksiz ve doğru bir şekilde girin.
 • Ardından devam tuşuna basarak giriş yapabilirsiniz.

Yer verdiğimiz bu adımları takip etmeniz halinde siz de kolayca e-devlet üzerinden Ziraat bankası internet şubeye şifresiz giriş yapabilirsiniz.

Ziraat Bankaya Gitmeden Hesap Açma

Ziraat Bankası Günlük Para Çekme Limiti

Ziraat Bankası FAST İptal Etme

Ziraat Bankası Hayat Sigortası İptal Dilekçesi Örneği

Yusuf Saroğlu

Sizin için blog yazıları paylaşıyorum. Soru ve önerilerini aşağıya yazabilirsin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Aradığın burada

Başa dön tuşu