Şubeye Gitmeden Ziraat Bankası İnternet Bankacılığı Online Açma

Şubeye gitmeden Ziraat Bankası internet bankacılığı online açma işlemini sizlere aktarıyoruz. Ziraat mobil bankacilik açma ve Ziraat mobil giriş işlemini birlikte inceleyelim.

Ziraat bankası internet bankacılığı nasıl açılır, nasıl giriş yapılır gibi sorular kullanıcılar tarafından sıkça merak ediliyor. Ziraat bankası internet bankacılığı hizmetini kullanmak istiyorsanız web sitesini ya da mobil uygulamasını kullanabilirsiniz. Ancak mobil uygulama üzerinden işlem yapmak daha pratik ve kolay olduğunu için sıkça tercih ediliyor. Eğer siz de mobil uygulama üzerinden internet bankacılığını kullanmak istiyorsanız şu adımları takip edebilirsiniz;

  • Öncelikle yapmanız gereken işlem aşağıdaki ikonlardan hangisi telefonunuzun işletim sistemine uygun ise uygulamayı indirin ve ikonların alt kısmında yer alan açıklamaları okuyarak işleminizi sürdürün.

Şubeye gitmeden ziraat bankası i̇nternet bankacılığı online açma

Şubeye gitmeden ziraat bankası i̇nternet bankacılığı online açma

  • Uygulama cihazınıza indikten sonra T.C ya da müşteriniz numaranızı ekranda istenen yere girin.
  • Güçlü bir şifre oluşturarak uygulamayı hemen kullanmaya başlayın.

Mobil uygulamayı kullanabilmeniz için Ziraat bankası bireysel ya da kurumsal müşterisi olmanız gerekiyor. Eğer müşterisi değilseniz en yakın Ziraat bankası şubesini ziyaret ederek kolayca müşterisi olabilirsiniz.

Ziraat Mobil İndir Ücretsiz İndir

Ziraat mobil indir ücretsiz indir seçeneği Android ve IOS işletim sistemli tüm cihazlarda mevcuttur. Ziraat bankası bireysel ya da kurumsal müşterilerinin tümüne mobil uygulama sunuyor. Sunulan bu mobil uygulamam tamamen ücretsizdir. Hemen ücretsiz indirmek üzere şu adımları takip edebilirsiniz;

  • Mobil cihazınız üzerinden App ya da Google Play Store uygulamasına erişim sağlayın.
  • Ardından arama kısmına Ziraat Bankası yazarak devam edin.
  • Çıkan en üst sayfadaki Ziraat Bankası uygulamasına dokunarak indire tıklayın ve bekleyin.
  • Uygulama cihazınıza indikten sonra güçlü bir şifre oluşturup T.C ya da müşteri numarası ile hemen giriş yapabilirsiniz.

Mobil uygulamayı indirip giriş yaptıktan sonra havale, EFT, fatura ödeme ve benzeri tüm işlemlerinizi bankaya gitmeden uygulama üzerinden kolayca yapabilirsiniz.

Ziraat Müşteri Hizmetleri

Ziraat müşteri hizmetleri ile ihtiyacınız olan her an irtibata geçebilirsiniz. Müşteri hizmetleri 7/24 destek veriyor. İrtibat numaraları ise 444 00 00 ve 0850 220 00 00’dir. Bu irtibat numaralarını arayarak tüm işlem ve sorularınız hakkında müşteri temsilcilerinden destek alabilirsiniz.


Daha fazla ilgili içerik;


Ziraat Bankası Hesap Açma Online

Ziraat Bankası hesap açma online işlemleri için birden fazla yöntem bulunuyor. Eskiden sadece bankanın şubelerinden yapılabilen hesap açma işlemini artık şubeler, mobil uygulama, internet şubesi ya da çağrı merkezi üzerinden kolayca yapabilirsiniz. Tüm bu yöntemleri kullanarak şu şekilde hesabınızı açabilirsiniz;

Ziraat Bankası Şubelerinde Hesap Açma

Ziraat Bankası şubelerinde hesap açma, size en yakın Ziraat bankası şubesini ziyaret edin. Girişte sıra numarası alın. Ardından danışma kısmına hesap açmak, Ziraat müşterisi olmak istediğinizi söyleyin. Sıranız geldiğinde ilgili banka çalışanı size yardımcı olacaktır. Kimliğiniz ve birkaç formu doldurmanız talep edilecektir. Bu adımlardan sonra siz de yeni bir Ziraat müşterisi olabilirsiniz.

Mobil Uygulama İle Hesap Açma

Mobil uygulama i̇le hesap açma

Mobil uygulama ile hesap açma, Ziraat mobil uygulaması üzerinden de kolayca hesap açabilirsiniz. Bunun için öncelikle Ziraat mobil uygulamasını telefonunuza ücretsiz bir şekilde indirin. Ardından Ziraat şifre ve T.C numaranız ile giriş sağlayın. Ana ekranın sağ alt kısmında menü alanı yer alıyor. Buraya tıkladıktan sonra açılan pencereden hesaplarım kısmına dokunun.

Daha sonra yeni hesap aç kısmına dokunun. Bu adımda vadeli, vadesiz, yatırım ve vadeli altın hesap seçenekleri bulunuyor. Hangi hesabı açmak istiyorsanız ona dokunun. Ardından ekrandan hesabın bağlı olacağı şubeyi ve para birimi cinsini seçerek onaylayın. Hesabınız bu adımlardan sonra açılacaktır.

Ziraat İnternet Bankacılığı Açma

Ziraat internet bankacılığı açma, Ziraat bankasının resmi web sitesini ziyaret edin. Ana sayfada yer alan internet şubeye giriş yapın. Ardından internet şube üzerinden online başvuru sayfasını açarak hesap açma adımlarını takip edin.

Ancak bunu yapabilmeniz için Ziraat Bankası müşterisi olmanız gerekiyor. Ardından ek kart, kredi kartı, ek hesap açma gibi işlemlerinizi bu şekilde yapabilirsiniz. Online başvuru sayfasınabireysel.ziraatbank.com.tr adresinden kolayca erişebilirsiniz.

Çağrı Merkezi Hesap Açma

Çağrı merkezi hesap açma, 444 00 00 veya 0850 220 00 00 numaralarını arayarak Ziraat bankası müşteri hizmetleri ile görüşebilirsiniz. Müşteri hizmetlerine hesap açmak istediğinizi belirtin. Bu adımdan sonra müşteri temsilcisi size hesap açma adımlarında yardımcı olacaktır.

Ziraat Bankası’na Giremiyorum

Ziraat Bankası’na giremiyorum sorunu ile karşılaşabilirsiniz. Mobil uygulama üzerinden giriş yapamıyorsanız cihazınızın internete bağlı olduğundan emin olun. Eğer internette bir sorun yoksa mobil uygulamanın son sürümünü kullandığınızdan emin olun. Şifre ya da benzeri sorunlar nedeniyle giriş yapamıyorsanız ATM ya da en yakın Ziraat şubelerinden gerekli bilgilerinizi güncelleyip kolayca giriş yapabilirsiniz.

Yusuf Saroğlu

Edebiyat ve sosyoloji uzmanlık alanı. 2018 Yılından beri uzman olduğu alanlarda içerik üretiyor. Günümüzde hala pek çok bilgi eksik. Doğru ve güncel bilgiyi vermek için çok çalışıyor. yusuf.saroglu@bedavainternet.com.tr

‎️‍🔥