Ziraat Mobil E-Ticaret Açma – Banka Kartı İnternet Alışverişine Açma

Ziraat mobil e-ticaret açma ve Ziraat Bankası e-ticaret kapatma işlemlerinin nasıl yapıldığını sizlere aktarıyoruz. Ziraat kartı alışverişe açma ve banka kartı internet alışverişine açma işlemine göz atalım.

Ziraat Bankası mobil E-ticaret açma işlemi için bazı yöntemler bulunur. Bu Yöntemler şu şekilde sıralanabilir.

  • Öncelikle T.C.  kimlik numaranız ve şifrenizle uygulamaya giriş yapmanız gerekir. Giriş yaptıktan sonra ana sayfanın sağ alt kısmındaki menü bölümünü açmanız gerekir.
  • Menüdeki Kartlarım bölümünde bankaya ait bütün kartlarınız listelenir. İnternetten alışverişe açmak istediğiniz kartı veya kartları buradan seçim yapabilirsiniz.
  • E ticarete açmak istediğiniz kredi kartı veya banka kartı türünü  listeden seçip devam eden sayfanın açılmasını bekleyin.
  • Açılan ekrandaki Kart Ayarları sekmesine girip işlem  Kısıtı Belirleme seçeneği üzerinden kartınızın; Nakit Çekim, Alışveriş ve E-Ticaret ayarlarını yapıp e-ticaret üzerinden kartınızı kullanmaya başlayabilirsiniz.

Ziraat Kartı Alışverişe Açma

Ziraat kartı alışverişe açma
Ziraat kartı alışverişe açma
Ziraat kartı alışverişe açma
Ziraat kartı alışverişe açma
Ziraat mobil e-ticaret açma - banka kartı i̇nternet alışverişine açma

Ziraat kartı alışverişe açma işlemi için ziraat bankası birçok işlem sunmuştur. Hem mesaj yolu ile hem de mobil uygulama üzerinden bu işlemi yapabilirsiniz. Her iki işlem de en hızlı şekilde aktif hale gelip hiçbir sorun yaratmaz. Bunlarla birlikte 444 00 00 ziraat bankası müşteri temsilcilerini arayarak en kısa sürede ziraat kartı alışveriş için aktif hale getirebilir.


Daha fazla ilgili içerik;


E Onay 4757 Nasıl Yapılır

E onay 4757 nasıl yapılır, sorusu için cihazınızın mesaj bölümüne girip kişi kısmına 4757 yazıp mesaj bölümüne ise e-onay ve internet alışverişini açtırmak istediğiniz kartınızın son 6 hanesini yazarak aktif hale getirebilirsiniz” cevabı verilir. Bu işlem ile kartınız internet alışverişine açılır ve dilediğiniz şekilde kullanabilirsiniz.

Kartım İnternet Alışverişine Açık Ama Alışveriş Yapamıyorum Ziraat

Kartım internet alışverişine açık ama alışveriş yapamıyorum Ziraat, sorusu için birçok cevap verilebilir. İnternet alışverişi için tüm kartlar siz aktif hale getirene dek kapalı kalır. İnternet alışverişi yapacağınız zaman mobil yada mesaj gibi yollar ile aktif hale getirip kullanmaya başlayabilirsiniz. Hala kullanım yapamıyorsanız Ziraat müşteri hizmetleri iletişim hattından yardım isteyiniz.

Ziraat Bankası E-ticaret Kapatma

Ziraat bankası e-ticaret kapatma için birçok farklı yöntem bulunur. Dilerseniz mobil yada mesaj yolu ile kapatabilirsiniz. Bununla birlikte müşteri hizmetlerini arayarak en kısa  e-ticarete kartınızı kapatabilirsiniz. Tüm yöntemler müşteriler için en güvenli şekilde yapılıp hiçbir konuda mağdur etmez. Kartınızı kapattıktan sonra tekrar açmak isterseniz aynı yöntemleri kullanıp kapatabilirsiniz.

Blas S.

ali.saroglu@bedavainternet.com.tr

‎️‍🔥