Zula Hediye Kodu 2022

Zula Hediye Kodu ve Zula Hediye Kodu Nasıl Girilir detaylı bilgilendiriyoruz. Zula E Pin Oluşturucu işte detayları.

Bir sürü kişi için oldukça eğlenceli bir oyun platformu olan Zula, birçok kişinin tercih etmesi sebebi ile fırsatlar sunmaya devam ediyor. Bu nedenle de oyunda sunulan yenilikler ise oldukça fazla görünüyor. Sunduğu fırsatlara sahip olmak için öncelikle yapılması gereken sayfaya girerek üye olmak gerekmektedir. Bir sonraki işlem ise aksiyon oyunu için belirlenen ücretsiz verilen Zula hediye koduson zamanlarda kullanımı ile büyük beğeni alan oyunlardan oluyor. Böylelikle her zaman hediye kodları ile etkin bir kullanım için oyun alanı oluşturmak önemlidir.

  • Carrefoursa Zula altın alımında %10 altın hediye
  • Bonus kart alımlarında %20 hediye

Zula oyununun en önemli özelliği ise Türk yapımcıların yaptığı bir oyun olmasıdır. Bu sebeple de kullanım alanı oldukça geniştir. İlk önce bilinmesi gereken hediye kodları sadece bir seçenekten oluşmaz. Seçenekler sırasıyla; Pepsi kodları ile kazanılan bedava e-pin seçeneği yanında aynı zamanda Paycell indirim kodları da bulunur. Ücretsiz Zula hesabı kullanarak da hediye şansına erişebilirsiniz.

  • Papara Zula Hediye Kodu kampanyası. Papara alımlarında %10 altın hediye.
  • TOSLA QR Zula Hediye Kodu. TOSLA QR Altın alımına %15 hediye.
  • Vodafone Zula hediye kodu. Vodafone mobil ödeme alımlarında 7 günlük Groza ve Vodafone kasası seni bekliyor.
  • İninal Zula Hediye kodu. İninal ile yapılacak alımlarda %15 hediye bonus.
  • Türk Telekom Zula Hediye Kodu. Türk Telekom 30 TL ve üzeri mobil alımlarda %20 bonus altın hediye.
Zula Hediye Kodu Nasıl Girilir?

Zula Hediye Kodu Nasıl Girilir?

Zula bedava e- pin kodları oldukça fazladır. Bu sebeple de sebeple de öncelikle bu kodları bilmek gerekiyor. Kodların girilmesi birçok kişinin en çok merak ettiği konudur.Oldukça kolay bir durum olan hediye kodu girme, Zula’da yapılması gereken ilk önce profile girerek hediye kodunu Pepsi hediye şifresini gir alanına tıkladıktan sonra kısa sürede istenilen ücretsiz hak kazanılmış olunuyor. 

Zula E Pin Oluşturucu

E-pin konusunda Zula da en fazla merak edilen bir diğer konu olarak görülmektedir. Her zaman yapılması gereken oldukça basittir. Profilden Pepsi kodunu gir kısmına girdikten sonra girilen kodla birlikte bir kasa kazanmak mümkündür. Yapılması gereken tek şey Pepsi kapakları veya halkalarının altındaki şifreyi girmektir.

Zula Bedava Pepsi Kodu

Kullanımı sağlanabilen pepsi kapaklarındaki kod ise bir seferlik olmak üzere kullanım hakkı veren önemli ve ücretsiz bir fırsat sunar. Her zaman kapakların altındaki kod ile kullanım sağlanan pepsi kapakları kısa sürede istenilen oyun keyfini sunmaya devam ediyor. Zula bedava Pepsi koduile kısa sürede hediyenize ulaşmanız çok kolay.

En İyi Ücretsiz Mobil Oyunlar 2022 – En Çok Oynanan Mobil Oyunlar

Para Kazandıran Oyunlar 2022 – Mobil ve PC Oyunları

Epic Games Bedava Oyun Listesi 2022 – Ücretsiz Oyun indir

Ali Saroğlu

Uzun yıllardır Google için içerik üretiyorum. Bu içeriklerin faydalı olması katkıda bulunmak istersen benimle iletişime geçebilirsin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Aradığın burada

Başa dön tuşu