0850 484 10 24 nerenin numarası, neden arıyor ve benzeri sorular sıklıkla araştırılıyor.  Bu irtibat numarası tarafından gün içerisinde aranabilirsiniz. Eğer numara üzerinden aranıyorsanız VoIP- İnternet Hattı firması tarafından arandığınızı anlamanız gerekir.

Çünkü ilgili irtibat numarası VoIP-İnternet Hattı firmasına aittir. Çağrı merkezi ve kobiler bu irtibat numaralarını tercih ediyor. İnternet tabanlı aralamalar yapılarak müşterilere çeşitli kampanyalar hakkında detaylı bilgi aktarılıyor.

08504841024 Kim Kime Ait

08504841024 kim kime ait, nereden aranıyorum ve benzeri soruların yanıtları sıklıkla araştırılıyor. Eğer bu numaradan aranıyorsanız çağrı merkezinden arandığınız anlamına gelir. Bu numaradan aranan tüm kullanıcılar çeşitli forumlarda ilgili numara için şüpheli numara şeklinde yorumlar yapmıştır. Bu numarada kurumsal çağrı merkezine ait olmak üzere VoIP-İnternet Hattı firmasına aittir.

İnternet kampanyalarını duyurmak, sizi ikna etmek ya da çeşitli işlemler için aranabilirsiniz. VoIP-İnternet Hattı firmasının müşteri temsilcileri sizi ayrıntılı olarak bilgilendirir. Eğer bu numara tarafından bir daha aranmak istemiyorsanız bunu müşteri temsilcisine belirtebilirsiniz. Böylece numaranız kara listeye alınıp bir daha aranmamanız sağlanır.

0850 484 1024 Müşteri Hizmetleri

0850 484 1024 müşteri hizmetleri numarası VoIP-İnternet Hattı firmasına aittir. Genel olarak çağrı merkezi bünyesi altında hizmet verdikleri için herkesi arayabilirler. Eğer bu numara tarafından aranıyorsanız internet kampanyaları hakkında bilgilendirme yapılması ya da sizi müşteri olarak ikna etmek amacı taşır.


Daha fazla ilgili içerik;