A Haber Canlı izle (Mesaj Gönderme)

A Haber canlı, izleyicilerine ekonomi, siyaset, güncel olaylar ve çok daha fazlası hakkında her gün bilgi veren bir kanaldır. A Haber kanalında farklı programları izleyebilir, online canlı izle seçeneği ile yayın tekrarlarını beklemeden, televizyon olmayan yerlerde dahi A Haber kanalını takip edebilirsiniz.  

A Haber Canlı Kesintisiz İzle – HD

A Haber Canlı Kesintisiz İzle – HD

A Haber Canlı kesintisiz izle – HD seçenekleri ile buradan izlenebilmektedir. Kesinti olmadan, görüntü kalitesi düşmeden internete sahip olduğunuz her yerden online olarak canlı yayını takip edebilirsiniz. Canlı yayın günün her saati aktiftir. Böylece canlı yayın süreci boyunca hangi program mevcutsa tıpkı televizyondan izler gibi A Haber kanalını izlenebilmektedir.

A Haber kanalının sahibi kim?

A Haber kanalının sahibi, Turkuvaz Medya Grubu’dur. Turkuvaz Medya Grubu, 2007 yılında kurulan ve Türkiye’nin en büyük medya şirketlerinden biridir. Grubun sahibi, Ahmet Çalık’ın vefatından sonra, çocukları Mustafa Çalık ve Ahmet Çalık’tır.

ATV kimindi kime satıldı?

ATV, 2007 yılında Ahmet Çalık tarafından satın alındı. Ahmet Çalık’ın 2022 yılında hayatını kaybetmesinden sonra, ATV, çocukları Mustafa Çalık ve Ahmet Çalık tarafından devralındı.

A haber stüdyosu nerede?

A Haber’in ana stüdyosu, İstanbul’un Beşiktaş ilçesinde bulunan Turkuvaz Medya Grubu binasındadır. Ayrıca, Ankara ve İzmir’de de A Haber stüdyoları bulunmaktadır.

A Haber Kanalı Nerede?

A Haber’in merkezi, İstanbul’un Beşiktaş ilçesinde bulunan Turkuvaz Medya Grubu binasındadır.

A Haber Yönetim Kurulu Başkanı kimdir?

A Haber’in Yönetim Kurulu Başkanı, Abdulhalik Çimen’dir. Çimen, aynı zamanda Turkuvaz Medya Grubu’nun da Yönetim Kurulu Başkanı’dır.

A Haber ATV aynı mı?

A Haber ve ATV, aynı medya grubuna ait iki farklı kanaldır. Ancak, kanalların yayın içerikleri ve hedef kitlesi farklıdır. A Haber, haber ağırlıklı bir kanaldır ve genel olarak AKP’yi destekleyen bir yayın politikası izliyor. ATV ise, daha geniş bir yayın yelpazesine sahip bir kanaldır ve farklı siyasi görüşlere hitap eden yayınları da içeriyor.

A Haber hangi partiye ait?

A Haber kanalının, iktidardaki Adalet ve Kalkınma Partisi’ne (AKP) yakın olduğu bilinmektedir. Kanalın yayın politikası, AKP’nin ideolojisini desteklemektedir.

A Haber CANLI Maç İzle

A Haber canlı maç izlemek için doğrudan canlı yayını online olarak izleyebilirsiniz. A Haber’de canlı olarak yayınlanan birçok maç bulunmaktadır. Maçların tarihlerine bağlı olarak canlı yayın saatinde online yayını açarak televizyondan izler gibi aksama ve görüntü kalitesinde düşme olmadan canlı yayında maç keyfini çıkarabilirsiniz.

A Haber canlı maç izlemek için maç saatlerini bilmeniz yeterlidir. Ardından online A Haber Canlı yayın sayfamızı açarak yayını başlatmanız halinde maç keyfi başlasın.


Daha fazla ilgili içerik;


A Haber WhatsApp Telefon Numarası

A Haber WhatsApp telefon numarası; 0505 188 10 00 olarak aktiftir. Bu iletişim hattı üzerinden şikayetlerinizi görüntülü ya da mesaj yolu ile paylaşabilirsiniz. A Haber kanalında paylaşılmasını istediğiniz ihbarlar için de görüntülü ihbarlarınızı WhatsApp hattından doğrudan iletebilirsiniz.

A Haber İhbar Hattı

A Haber ihbar hattı, doğrudan 0505 188 10 00 numaralı hattır. A Haber bünyesinde yayınlanan hangi program için olursa olsun doğrudan bu numara üzerinden ihbar yapabilirsiniz. İhbar yaparken ihbarınızın başına hangi programa yönelik bir ihbarda bulunduğunuzu dile getirmeniz yeterlidir.

Güncel WhatsApp ihbar kanalı ile yetkililere kolayca ulaşabilirsiniz. İhbarların yayınlanma süreci ihbarın değerlendirilmesinden itibaren yetkililere bağlı olarak gelişen bir süreçtir. Bu nedenle tam anlamı ile ihbar yayınlanma zamanı bilinmemektedir. 

A Haber WhatsApp İhbar Hattı

A haber canlı izle

A Haber WhatsApp ihbar hattı, 0505 188 10 00’dır. İhbarlarınızı doğrudan bu numaraya iletebilir ya da A Haber programlarından birine yönelik ihbarlarınızı programın sosyal medya kanalları aracılığı ile iletebilirsiniz.

A Haber’de yayınlanan tüm programların sosyal medya kanalları bulunmaktadır. Ancak sosyal medya kanalları ile gerçekleştirilen ihbarlara geri dönüş süresi belirsizdir. Doğrudan whatsapp iletişim hattına ihbarda bulunarak ihbar değerlendirme sürecini kısaltabilirsiniz. 

A Haber Stüdyosu Nerede

A Haber stüdyosu aktif olarak İstanbul’da bulunmaktadır. İstanbul Eyüpsultan’da yer alan stüdyoda güncel olarak sürekli yayınlar gerçekleştirilmektedir. Yayınların tam olarak yayınlandığı stüdyo adresi;

“Mareşal Fevzi Çakmak Cad. B Blok. Apt. NO: 29/1/1 Eyüpsultan İstanbul.” Olarak bilinmektedir. Aynı zamanda yazışma adresi de bu adresle aynıdır.

A Haber kanalında ekonomi, siyaset, belgesel, teknoloji, dünyadan haberler, spor benzeri farklı birçok alanda yayın gerçekleştirilmektedir. Güncel A Haber yayınları;

 • Haber Özel
 • Melih Altınoak ile Sebep Sonuç
 • Satır Arası
 • Memleket Meselesi
 • Canan Barlas ile Gündem
 • Toplumsal Hafıza
 • 15 Temmuz
 • Bir insan Bir Hikaye
 • Belgesel Kuşağı
 • Klipler
 • Portre
 • Erken Tan ile Sabah Ajansı
 • Unutma
 • Hatırla
  Perde Arkası
 • Arka Plan
 • Banu El İle Ajans
 • Haktan Uysal İle A Haber’de Bugün

Yusuf Saroğlu

Edebiyat ve sosyoloji uzmanlık alanı. 2018 Yılından beri uzman olduğu alanlarda içerik üretiyor. Günümüzde hala pek çok bilgi eksik. Doğru ve güncel bilgiyi vermek için çok çalışıyor. yusuf.saroglu@bedavainternet.com.tr

‎️‍🔥