Abant Otelleri – Yedigöller Gezilecek Yerler ve Oteller

Bolu, Abant Yedigöller otel fiyatlarını sizler için derledik. Bolu Abant dağ evleri ve Abant’ta gezilecek yerler nereler, bilgilendiriyoruz. Büyük Abant Oteli alkollü mü ve Bolu Abant dağ evlerini gelin birlikte inceleyelim.

Abant otelleri hem yaz hem de kış tatili sevenler için ideal yerler arasında yer almaya devam ediyor. Nitekim Türkiye’nin cennet bölgelerinden olan Bolu, Abant turistik açıdan oldukça popüler. Her yıl milyonlarca yerli ve yabancı turist tarafından tercih edilen Abant otellerini tek tek inceleyelim.

Abant Otel Fiyatları

Abant Otel Fiyatları

Abant otel fiyatları ile dikkatleri her yıl olduğu gibi 2023’te de çekmeyi başardı. Nitekim Abant’ta bulunan otellerin kahvaltı dahil gecelik fiyatları sosyal medyada büyük yankı uyandırdı. İşte o fiyatlar:

Abant Otel Fiyatları2023 Güncel
Büyük Abant Oteli Fiyatı2.945 TL (Gecelik)
Abant Köşk Fiyatı7.125 TL (Gecelik)
Abant Dört Mevsim Konak Fiyatı1.500 TL (Gecelik)
Abant Vadi Fiyatı1.710 TL (Gecelik)
Abant Zümrüt Fiyatı1.499 TL (Gecelik)
Abant Doğa Köşkü Otel Fiyatı1.408 TL (Gecelik)
Hotel Abant Kartal Yuvası Fiyatı1.400 TL (Gecelik)
Abant Yayla Butik Fiyatı1.380 TL (Gecelik)
Abant Manzara Butik Fiyatı1.177 TL (Gecelik)
Abant Aden Boutique Hotel Fiyatı2.385 TL (Gecelik)
Abant Villa Otel Fiyatı1.283 TL (Gecelik)
Abant Lotus Fiyatı2.525 TL (Gecelik)
Fuatbeyler Konağı Fiyatı1.260 TL (Gecelik)
Bolu Koru Hotels Fiyatı2.700 TL (Gecelik)
Abant Hayalim Butik Otel Fiyatı1.350 TL (Gecelik)
Abant Otel Fiyatları

Belirttiğimiz 1 gecelik otel fiyatları tarih aralığına, otele ve zam oranlarına göre farklılık gösterebilir. O nedenle mutlaka teyit etmenizi tavsiye ediyoruz.


Daha fazla gezi içeriği;


Büyük Abant Oteli

Büyük Abant Oteli, Abant’ın en popüler otellerinden birisi olarak hizmet veriyor. Nitekim aynı zamanda içerisindeki kongre merkezinde de pek çok ulusal ve uluslararası kongreye de ev sahipliği yapmıştır.

 Odaları; Standart, Suit, Deluxe ve Kral Dairesi olarak 4’e ayrılmaktadır. Büyük Abant Oteli’ni diğer marka ve otellerden ayıran şeylerden biriyse otelin tamamıyla engelli dostu şekilde tasarlanmış olmasıdır. Engellilere özel şekilde hazırlanmış tuvaletler dahi bulunmaktadır.

Abant’ta Gezilecek Yerler

Abant’ta gezilecek yerler hemen herkes tarafından merak edilen ve sevilen lokasyonları içermektedir. Bu kapsamda göl kenarında bir tatil yapmak isteyen ya da yalnızca ormanda kalmak isteyenler için farklı seçenekler dahi bulunur. İşte tatilcilerin Abant’ta en çok ziyaret ettiği yerler:

  • Abant Tabiat Parkı
Abant tabiat parkı
  • Yedigöller Milli Parkı
Yedigöller milli parkı
  • Örmeci Yaylası
Örmeci yaylası
  • Sinekli Yaylası
Sinekli yaylası
  • Abant Köy Pazarı
Abant köy pazarı
  • Samandere Şelalesi
Samandere şelalesi
  • Güzeldere Şelalesi
Güzeldere şelalesi
  • Akkaya Travertenleri
Akkaya travertenleri

Gezilecek yerler bunlarla sınırlı olmasa da Abant bölgesinde en sevebileceğiniz yerler olduklarını söyleyebiliriz.

Büyük Abant Oteli Alkollü Mü

Büyük abant oteli alkollü mü

Büyük Abant Oteli alkollü mü sorusunun yanıtı evet olacaktır. Büyük Abant Gölü’nde her akşam sıcak ve soğuk meşrubatlar, alkollü ve alkolsüz içecekler servis edilmektedir. Bu içeceklerin tamamı ücrete dahil olup 09:00-02:00 aralığında sınırsız şekilde alınabilir.

Abant Hangi Otel

Abant hangi otel en iyisi diye merak edenler için yanıt oldukça basittir. Yukarıdaki listelerde yer alan pek çok otel farklı avantajları sebebiyle birbirlerine üstünlük kurabilir. Bu sebeple kişi beklentilerini ve bütçesini iyi şekilde ayarlayarak en iyi oteli bulabilir. Fakat yine de giden ve kalan kişiler tarafından yapılan yorumlar ve değerlendirmeler dikkate alındığında Büyük Abant Oteli tavsiye edilebilir.

Abant Nerede

Abant nerede sorusunun yanıtı birçok kişi tarafından araştırılıyor. Abant, Bolu il sınırı içerisinde yer alan Mudurnu’ya bağlı bir mevkidir. Nitekim hem gölleri hem de dağları sayesinde adından sıkça söz ettirmeyi başarmıştır. Rakım itibarıyla 1.328 metrede olan Abant’ta Abant alabalığı meşhurdur.

Bolu Abant Dağ Evleri

Bolu abant dağ evleri
Bolu abant dağ evleri

Bolu Abant dağ evleri ve butik oteller artık tatilcilerin konaklamak için ilk tercihleri arasında yer almaya başladı. Dağ evleri güvenlik açısından da herhangi bir problemin yaşanmadığı bir deneyim sunuyor. Bu sebeple oldukça sık tercih edilir hale geldi. Gecelik fiyatları ise 1.200 TL ile 3.000 TL arasında değişiklik gösteriyor.

Abant hakkında merak edebileceğiniz tüm soruların yanıtlarına yer verdik. Siz de bölgeye dair görüş ve sorularınızı yorum alanı üzerinden bizimle paylaşabilirsiniz.

Nil Arslan

Ünlüler dünyasını takip etmeyi sever. Yaşama dair merak ettiği çok şey var. BAÜ İletişim bölümü öğrencisi. Akvaryum hayvanlarına bayılır. nil.arslan@bedavainternet.com.tr

‎️‍🔥