Advcash Para Yatırma

Advcash Para Yatırma ve Advcash Türkiye nedir detaylı bilgilendiriyoruz. Advcash Türkiye para yatırma nasıl yapılır işte detayları.

Advcash para yatırma belirli bir günlük sınıra sahip olan, kripto para sistemidir. Advcash 10 yıldır kripto para borsasında hizmet veren para transfer etme uygulamasıdır.

Advcash tüm dünyada işlem yapılabilen bir sistemdir. Sistem üzerinde her para türü ile para yatırma ya da çekme işlemleri gerçekleştirilebilir. Bu paralara sanal paralar da dahildir.

Advcash Türkiye nedir

Advcash Türkiye nedir? Advcash Kanada menşeili para yatırma ve çekme platformudur. Binance kripto para borsası ile anlaşma yaptığından beri daha da popüler hale gelmiştir.

Advcash, sanal para yatırma platformudur ve tüm kredi kartlarını desteklemektedir. Sistemin kullanıcıya sunduğu e-cüzdanlar uluslararası olarak her türden para ile işlem yapma imkanı sunar.

Kullanıcı talep ederse adresine bir kart da gönderilecektir. Ücretsiz gönderilen bu kart ile tüm pos ve ATM’lerde işlem yapılabilmektedir.

Akbank QR Kod ile Para Çekme

Advcash Türkiye para yatırma

Advcash Türkiye para yatırma işlemleri oldukça kolay ve güvenlidir.

  • Öncelikle kullanıcı sisteme üye olmalıdır.
  • İşlem tamamlandıktan sonra “Deposit” kısmına tıklanmalıdır.
  • Deposit bölümü, çeşitli para yatırma seçenekleri sunacaktır. Bitcoin, Mastercard gibi seçenekler kullanılarak para yatırılabilir.
  • Tercih edilen para yatırma seçeneğine göre sistem kullanıcıdan komisyon ücreti alacaktır.
  • Herhangi bir seçenek seçildikten sonra kart bilgileri girilmelidir.
  • İşlem onaylandığında para yatırılacaktır.

Kayıt olma işlemleri sırasında kişinin gerçek bilgilerini girmesi önemlidir. Aksi halde hesabı onaylanamaz. Hesabı onaylanmayan kullanıcı birçok özelliği kullanamaz. Bu özelliklerden en belirgin olanı günlük para yatırma limitidir. Hesabı onaylanan kullanıcılar 1000 dolar yatırabilirken, onaylanmayan hesaplı kullanıcı 500 dolar yatırabilmektedir.

ING Bank Hoşgeldin Faizi Hesaplama – Haziran 2021

Ziraat Mevduat Faiz Oranları Haziran 2021

Advcash para çekme

Advcash para çekme işlemleri oldukça güvenli ve kolaydır. Sistem üzerinden onaylı hesabı olanlar isterlerse kart elde edebilirler. Bu kart sayesinde hesaplarında bulunan paraları herhangi bir ATM yardımı ile çekebilir.

Bir karta sahip olmayan kullanıcı için çekme işlemleri online olarak gerçekleşir. Sisteme kullanıcı adı ve şifresi ile giriş yapan kullanıcı para çekme işlemlerine başlayabilir. Parayı çekebilmek için öncelikle hesabında yeterli para bulunması gerekir. Ayrıca sistemin günlük para yatırma ve çekme limiti bulunur.

Para çekme bölümü üzerinden gerekli miktarı giren kullanıcı kendi adına kayıtlı olan banka ya da kredi kartına para gönderimi yapabilir. Kart bilgilerini doldurduktan sonra işlem onaylanır. Onaylanan işlem sonrası kısa süre içerisinde para aktarımı gerçekleşir.

MoneyGram Para Çekme

googlehaberler