AirPods Pro seri numarası nerede yazıyor ve Airpods Pro orjinal mi nasıl test edilir bilgilendiriyoruz. Airpods Pro sahtesi nasıl anlaşılır, bulunan 7 özellik yok ise Airpods pro sahtedir. AirPods Pro orjinal testi için makalemizi inceleyiniz.

Airpods pro orijinal nasıl anlaşılır sorusu bu sektörde çok fazla sahte cihaz bulunduğundan dolayı sürekli sorulur hale geldi. Şu yöntemleri deneyerek orijinal olup olmadığını öğrenebilirsiniz.

1 – Seri Numarasını Sorgulayın

2 – Force Touch Özelliğini Kontrol Edin

3 – ‘Hey Siri’ Komutunu Kontrol Edin

4 – Aktif Gürültü Engelleyici Özelliğini Kontrol Edin

5 – Uzak Mesafelerdeki Bağlantı Gücünü Kontrol Edin

6 – Orijinal Cihazlarla Kıyaslayın

7 – Teknik Servisten Destek Alın

Airpods Pro Sahtesi Nasıl Anlaşılır?

Airpods Pro Sahtesi Nasıl Anlaşılır?

Airpods pro sahtesi nasıl anlaşılır sorusu için en güvenilir yöntemin seri numarası sorgulama olduğu bilinir. Bununla birlikte en belirgin özelliği olan uzak mesafede bile aktif olma özelliği ile cihazınızın sahteliğini kontrol edebilirsiniz. Kişi alacağı cihazı güvendiği yerlerden alması bu konudaki en önemli noktadır. Bu sayede yaşanan bir sorunda karşınızda güvenilir kişiler bulunur.

Cihazınızı orijinal bir cihaz ile kıyaslama yapma ihtimaliniz var ise bu sayede cihazınızı test edebilirsiniz. Ancak bazı cihazlar orijinal kısmına o kadar çok benzer ki kişi orijinal ve sahteliği ayırt edemeyebilir.

Airpods Orijinallik Sorgulama

Airpods orijinallik sorgulama işlemini aşağıdaki sorgula butonundan yapabilirsiniz. Öncesinde yapmanız gereken aşağıdaki görselde olduğu gibi Airpods Pro üzerinde yazan kod kontrol ediniz.

Airpods Orijinallik Sorgulama

Son zamanlarda yapılan airpods cihazlar orijinal çok yakın olduğu için kişiyi yanıltabilir. Bu noktada fiyat ve garanti belgeleri gibi faktörleri inceleyip eğer aynısı değil ise aldığınız yere danışabilirsiniz. Bir diğer yöntem ise Apple markasının teknik servisi ile görüşüp bilgi almanız mümkündür. Teknik servise vereceğiniz seri numarası ile sorgulama işlemi yapılıp cihazın orijinalliği sorgulanır.

AirPods Pro Seri Numarası

AirPods Pro Seri Numarası

Airpods Pro seri numarası nerede sorusu genel olarak sahte olan ürünlerde bulunmadığı bilinir. Yani sahte olan airpods cihazında herhangi bir seri numarası bulunmaz. Yapmanız gereken ürünün asıl kutusunda bulunan seri numarası ve taşıma kutusunda bulunan seri numaralarını karşılaştırmanız gerekir. Bu numaralar birbirinin aynı ise hemen Apple markasının sunduğu seri numarası sorgulama ekranına girip buradan seri numarasını yazınız. Eğer cihaz orijinal ise hemen bilgileri ortaya çıkacaktır.

En İyi Bluetooth Kulaklık Önerisi: Güncel Fiyatları