Akbank 7500 TL faizsiz kredi başvurusu nasıl yapılır sorusu son dönemde en çok araştırılan sorulardan biri olarak dikkat çekiyor. Bildiğiniz üzere bankalar dönemsel olarak çeşitli kredi ürün kampanyalarına imza atıyor. Akbank da 7500 TL faizsiz kredi kampanyasını duyurdu. Bu kampanyadan faydalanabilmeniz için ilk kez Akbank müşterisi olmanız gerekiyor. Eğer ilk kez Akbank müşterisi olup 7500 TL faizsiz krediyi kullanmak istiyorsanız izlemeniz gereken adımlar kısaca şu şekildedir;

  • Akbank müşterisi olmak için öncelikle Akbank.com adresi üzerinden başvuru formunu doldurun.
  • Ardından Akbank mobil uygulamasını telefonunuza indirin.
  • Siz başvurunuzu yaptıktan sonra Akbank müşteri temsilcileri tarafından en kısa süre içerisinde aranacaksınız.
  • Akbank görüntülü görüşme sonrasında başvuru formunda yer verdiğiniz bilgileriniz teyit edilir.
  • Bu arama sırasında müşteri temsilcisinin belirttiği adımları takip ederek 7500 TL kredi alma şansı yakalamanız mümkündür.

Bu adımları takip etmeniz yeterli olacaktır. Ancak Akbank tarafından yapılan duyuruya göre faizsiz kredi kampanyası 31 Temmuz 2022 tarihinde sona erecektir. Bunun yerine güncel %0,99 kredi seçeneği sunmaya devam ediyor.

Akbank Faizsiz Kredi Kartı Başvurusu

Akbank faizsiz kredi kartı başvurusu oldukça basit adımlarla yapılabilir. Akbank tarafından sunulan kredi kartı ürün seçenekleri oldukça fazladır.  Öncelikle Akbank kredi kartı alabilmeniz için Akbank müşterisi olmanız gerekiyor. Bu işlemlerinizi ise Akbank şubeye gitmeden yapabilmeniz için online başvuru ekranı açıyor.

Akbank müşterisi olduktan sonra Akbank mobil uygulamasını da telefonunuza indirin. Ardından uygulama içerisinde yer alan kredi kartı başvuru alanına tıklayın. Sonraki adımda sizden talep edilen tüm bilgileri eksiksiz ve doğru bir şekilde girerek başvurunuzu tamamlayabilirsiniz. Başvurunuzun olumlu olması halinde kredi kartınız en kısa süre içerisinde adresinize ibraz ediliyor.

Akbank Faizsiz Kredi 7500 Son Tarih

Akbank faizsiz kredi 7500 son tarih duyurusu yapıldı. Bildiğiniz üzere Akbank yeni Akbank’lı olacak müşterilerine özel koşulsuz şartsız ve faizsiz 7500 TL değerinde kreşi imkanı sunuyor. Bu krediden faydalanabilmek için doğrudan Akbank mobil üzerinden müşteri olmanız gerekiyor.  Uzaktan Akbank’lı olma sürecini tamamlayan kişiler hemen 7500 TL faizsiz kredisini kullanabiliyor. Ardından Akbank tarafından sunulan Akbank artı para ve benzeri kampanyalardan da hemen faydalanmaya başlayabilirsiniz. İlgili kampanyanın ise 31 Temmuz 2022 tarihinde son bulacağına dair duyuru yapıldı.

Faizsiz kredi veren banka hangisi?

Bankalar faizsiz kredi kampanyaları düzenliyor. Müşterilerine özel faizsiz kredi kampanyaları başlatan bazı bankalar şu şekilde yansıyor; Yapı Kredi Bankası, Kuveyt Türk Bankası, Denizbank ve Garanti BBVA bankası.

Hangi bankalar 0.99 kredi veriyor?

Kamu bankaları en düşük faizli kredi veren bankalardır. Özellikle de konut alımında kullandırılan krediler için oldukça düşük faiz oranları sunuluyor. %0,88 ile %0,99 arasında kredi veren bankalar Halk Bankası, Vakıfbank ve Ziraat Bankası olarak yansıyor.

Akbank Kredi Kartı Başvurusu