Akıllı Tahta Fiyatları Ne Kadar? (En Uygun Rakamlar)

Akıllı tahta fiyatları 2024 yılında güncellendi. Akıllı tahta fiyatları markasına, özelliğine ve kalitesine göre farklılık gösteriyor. Bu noktada en güncel haliyle 2024 akıllı tahta fiyatları kısaca şu şekilde yansıyor;

Legamaster 77” Dokunmatik Akıllı Tahta 165X130n1118.059 TL
Starboard 65″ Yeni Nesil Akıllı TahtaHepsiburada66.598 TL
VSTOUCH 65″ 4K Akıllı TahtaTrendyol46.200 TL

Akıllı tahta piyasasını sürekli olarak takip etmek gerekmektedir. Çünkü son günlerde istikrarsız bir yapı sergileyen akıllı tahta fiyatları anlık ve güncel olarak değişebiliyor. Buna ek olarak akıllı tahtaların güncel fiyatları özelliklerinin yanı sıra satış noktasına göre de değişebilir.

Akıllı Tahta Fiyatları Güncel

Akıllı tahta fiyatları ne kadar

Akıllı tahta fiyatları güncel olarak listelendi. Akıllı tahtalar teknoloji çağında yaşadığımız bu dönemde yaşamımızı oldukça kolaylaştırmaktadır. Akıllı tahta fiyatlarına gelen zamlardan sonra insanlar bütçelerine uygun şömine alabilmek için fiyatları güncel ve anlık olarak araştırmaktadır.

Akıllı tahta fiyatları 2024 yılı içerisinde genellikle sabit bir görüntü çizdi. Son aylarda akıllı tahta fiyatları istikrarsız bir şekilde değişkenlik gösterdi. 2024 yılının başlarından itibaren artışa geçen akıllı tahta fiyatlarına 2024 yılına oranla %20’lik bir zam geldiğini görmekteyiz. O yüzden akıllı tahta almak isteyenlerin fiyatları güncel ve anlık olarak takip etmesi gerekmektedir.


Daha fazla ilgili içerik;


Akıllı Tahta Fiyatları 2024

Akıllı tahta fiyatları ne kadar

Akıllı tahta fiyatları 2024 yılında piyasaya zam alarak yansıyor. Akıllı tahtalar bildiğiniz üzere eğitim kurumlarının vazgeçilmezleri arasında yer alıyor. Fiyatları hem talep nedeniyle hem de teknolojik özellikler sunduğu için bu yıl oldukça artış gösterdi.

Genel olarak en çok tercih edilen akıllı tahta markalarının 2024 fiyatları; Jedi 50 İnch 4 GB Ram 96 GB Hafıza Android akıllı tahta fiyatı 16.000 TL iken, Jedi 50 İnch 8 GB Ram 128 SSD Windows 10 PRO akıllı tahta fiyatı ise 17.000 TL olarak yansıyor.

Akıllı Tahta Fiyatları Neye Göre Değişiyor?

Akıllı tahta fiyatları gigabaytına, tasarımına, modeline ve özelliğine göre kendi içerisinde farklılık göstermektedir. Akıllı tahta almak isteyenler bu özellikleri göz önünde bulundurarak tercih yapmaktadır.

Akıllı Tahtalar En Çok Nerelerde Kullanılıyor?

Akıllı tahtaların en çok kullanıldığı yerler okul mecralarıdır. Eğitim amaçlı kullanılan bu akıllı tahtalar birçok öğrenciye dijital destek sağlamaktadır. Bunun yanında evlerimizde, iş yerlerimizde de rahatlıkla kullanabileceğimiz akıllı tahtalar yaşamımızı kolaylaştırmaktadır.

Yusuf Saroğlu

Edebiyat ve sosyoloji uzmanlık alanı. 2018 Yılından beri uzman olduğu alanlarda içerik üretiyor. Günümüzde hala pek çok bilgi eksik. Doğru ve güncel bilgiyi vermek için çok çalışıyor. yusuf.saroglu@bedavainternet.com.tr

‎️‍🔥