Almanya evlenmek isteyen erkekler ve WhatsApp evlilik ilanları Almanya güncel bilgileri sizlerle paylaşıyoruz. Yurtdışından evlenmek isteyen erkekleri birlikte inceleyelim.

Almanya evlenmek isteyen erkekler ile irtibata geçmek isteyen sayısız kadın bulunuyor. Özellikle de Almanya’ya vatandaş olarak yerleşmeyi planlayan kişilerin bu noktada oradaki birileri ile evlenmeyi tercih ettiği görülüyor. Çünkü normal şartlarda Almanya’da oturum almak bir hayli çetrefillidir.

Ancak evlilik yoluyla gidildiği zaman oturum izninin çok daha kolay çıktığı görülüyor. Eğer Almanya’da evlenmek isteyen kişilere ulaşmayı düşünüyorsanız bazı forum, ilan siteleri ya da tanışma siteleri üzerinden irtibata geçebilirsiniz.

Almanya Evlilik İlanları

Almanya Evlilik İlanları

Almanya evlilik ilanları oldukça dikkat çekmişti. Bazı sitelerde yer alan ilanlara başvuru talebi de oldukça fazlaydı. Tanışma, yabancılarla evlilik amacı güden ve sadece bu noktada hizmet saplayan siteler bulunuyor. Bu siteleri şu amaçla ziyaret edebilirsiniz;

 • Evlilik talebinizi herkese açık bir şekilde yayınlamak üzere ilan vermek için,
 • Başka ülkelerdeki kadın-erkeklerin evlilik ilanlarını incelemek için
 • Evlenmek üzere kişilerle irtibata geçebilmek için
 • Almanya’da yaşayan kişilerle evlenebilmek için
 • Çeşitli Dünya ülkelerine

Daha fazla ilgili içerik;


Yurtdışından Evlenmek İsteyen Erkekler

Yurtdışından evlenmek isteyen erkekler artık online sitelerde ilan yayımlıyor. Bu sitelere verdikleri ilanlarda kendi kriterlerini ve özelliklerini de belirtiyorlar. Buna göre evlenecekleri kişilerin onlara ulaşmasını daha kolay hale getirip tanışma zemini yaratma fırsatı buluyorlar. Bunun yanı sıra bazı sitelerde yorumlarda da tanışma şansı yakalamak mümkündür. İçeriklerin altına yapılan yorumlarda yurtdışından ya da yurt içinden tanışmak isteyen kişiler numaralarını bırakabiliyor.

Eşi Vefat Etmiş Evlenmek İsteyen Erkekler

Eşi vefat etmiş evlenmek isteyen erkekler de yine evlenebilecek kadın adaylara ulaşmak istiyor. Bu noktada yine en sık kullanılan ortamın online mecralar olduğunu söylemek yanlış olmayacaktır. Dijitalleşen dünya da her şeyin online üzerinden çözülmesinin yanı sıra evlilik konusu da bu mecralara taşındı. Yine yurt içinden ya da yurtdışından evlenmek üzere birileriyle tanışmak için forum sitelerini, tanışma sitelerini ve benzeri adresleri kullanabilirsiniz.

Almanya Anlaşmalı Evlilik

Almanya anlaşmalı evlilik de oldukça yaygındır. Çünkü Alman vatandaşlığını alabilmenin en hızlı yöntemi evlilik ile ülkeye giriş yapmaktır. Eğer Almanya’da yaşamak istiyorsanız orada ikamet eden biriyle anlaşmalı evlilik yoluna başvurabilirsiniz.

13 Comments

 1. Merhaba ankda otutuyorum almanyaya yerlesmek istiyorum hayirlisiyla tamisabilirmiyiz lütfen

 2. Selam Trabzona yasayan 30 yaşındayım citti düşünen bayanlar 05541740061☺️

 3. Mrb ben fatma benim niyetim ciddi evlilik ciddi dusunen mesas atsin

 4. Selam
  Cennet yüzlüm güvercin gözlüm sevda yüreklim nerdesin nerde.44 yaş 178 boy 77 kg Ankara.05300997306

 5. Merhaba ben hakan gezmeyi seven
  gönde 5 vakit namaz kılan oruç tutan yurdışında. Oturan iyi bir bayanla evlenmek istiyorum yaşım 39 boy 170. Kilo 69 tel 05464568315

 6. Ben 32 yaşındayım bekarım bakımlı bayanlarla tanışmak istiyorum WhatsApp numaram bu sıfır beşyüz otuz dört sekiz yüz elli eli bir altmış üç 05348505163

 7. Helal olsun be sayenizde artık Türk erkekleri olarak evlenemiyoruz da. Baksanıza türk kadınları iyice bizi gözden çıkarmış. Açıkçası onlara da hak veriyorum bende kadın olsam kesinlikle bende refah düzeyi yüksek olan ülkelerin erkekleriyle evlenirdim. Bizi bosverin kızlar hayatınıza bakın:)))

 8. Merhaba, ben Türkiye’de yaşayan bir beyim. Alman vatandaşı bayanlarla tanışıp eğer kafamız bir birine uyursa konuşabiliriz ve ikimizde isterse ilişkimizin boyutunu ileri düzeylere taşıyabiliriz. Eğer ilgilenen kişiler çıkarsa buradan yorumumu cevaplayarak bana ulaşabilirler.

 9. İşin açığı Türkiye ekonomisi yüzünden Alman bir vatandaş ile evlenip Almanya’da yaşamak şuan hayatımdaki en mantıklı hareket olarak kafama yerleşmiş durumda ilgilenen arkadaşlar tanışabiliriz. 😉

Leave A Reply