Almanya Lotto Sonuçları Samstag 28.10.2024

Almanya Lotto sonuçları Samstag açıklandı. Piyango çekiliş sonuçlarını birçok kişi merak ediyor. Biletinizin kazanıp kazanmadığınızı kolayca biletinizdeki numaralar sayesinde kontrol edebilirsiniz.

Almanya Lotto Samstag (28.10.2024) sonucu: 7, 32, 38, 26, 5, 1 – 3

Piyango biletlerine birçok kişi ilgi duyuyor. Almanya’da her çarşamba ve cumartesi günleri piyango çekilişinin sonuçları açıklanır. Çekiliş sonuçlarını hem internet üzerinden hem de TV kanalları üzerinden canlı olarak takip edebilirsiniz. Cumartesi günlerindeki piyango numaraları 19.25 saatinde belirlenir. Buna göre piyango büyük ikramiye kazanan numara belli olur. Geçmiş cumartesi günlerinde kazanan numaralar ve ikramiye ödüllerine gelin birlikte bakalım.

Lotto 6 Aus 49 Sonuçları

Almanya lotto sonuçları samstag

Piyango numaraları açıklandıktan sonra birçok kişi kazanma oranlarını da merak ediyor. Kazı kazan oyunundan sonra piyango en popüler şans oyunları arasında. Cumartesi günleri açıklanan lotto sonuçlarında 49 üzerinden 6 kazanma oranında genellikle 44 Milyon Euro yatırılıyor. En son açıklanan cumartesi lotto sonuçlarında tutan sayılara göre 49 üzerinden 6 kazanma oranın verdiği ikramiye şu şekildedir;

 • 6 doğru sayı ve ek olarak SZ 8 Milyon Euro,
 • 6 doğru sayıda ise 2 Milyon Euro,
 • 5 doğru sayı ve + SZ 14 Bin Euro,
 • 5 doğru sayı 4 Bin Euro,
 • 4 doğru sayı ve + SZ 185 Euro,
 • 4 doğru sayı 47 Euro,
 • 3 doğru sayıya ek olarak SZ olursa 19 Euro,
 • Sadece 3 doğru sayı olursa 10 Euro,
 • 2 doğru sayı ve SZ 6 Euro

Samstag Lotto

Almanya’da bulunan birçok insan piyango oynamayı çok seviyor. Bu yüzden hem cumartesi hem de çarşamba günleri piyango sonuçları internetten açıklandığı gibi TV kanalları üzerinden de yayınlanır. Cumartesi günlerinde açıklanan piyango ikramiyesi 19.25’te açıklanmaya başlıyor.

Piyango kazanma oranına göre kazanacağınız ikramiye de değişiklik gösterir. Geçmiş cumartesi piyango ikramiyesinde 45 milyon Euro kazanan kişiler olduğu gibi 8 milyon Euro kazananlarda vardır. Bu tamamen numara ve kazanma oranına göre değişiklik gösterir.

Lotto Hamburg 6 Aus 49 Samstag

Almanya’da birçok kişi piyango sonuçlarını kontrol etmek için Lotto Hamburg platformunu kullanıyor. Bu platform sayesinde 6aus49, Eurojackpot, Super6 gibi piyangoların sonuçlarını görüntüleyebilirsiniz. Ayrıca platform sadece güncel piyango numaralarını değil geçmişte kazanan piyango numaralarını da gösterir.

Samstag yatırılan miktar 6aus49 45 Milyon Euro olurken Spiel 77 yatırılan miktar 10 Milyon Euro değerinde yerini aldı. Geçmiş haftalarda 6 aus 49 kazanma oranı üzerinden 3-9-10-14-33-37-9 numarası kazanan olurken 9 numarası süper numara oldu. Bu numaraya sahip kişi toplamda 8 Milyon Euro kazanma şansı yakaladı.

Samstag Almanya lotto sonuçları hakkında düşüncelerinizi, yorumlarınızı ve sorularıınızı bizlere aktarabilirsiniz.

Almanya’da piyango vergisi ücretsiz mi?

Hayır, Almanya’da piyango kazançları vergiye tabidir. 10.000 Euro’ya kadar olan kazançlar için vergi oranı %25’tir. 10.000 Euro’dan fazla olan kazançlar için vergi oranı %45’tir.

AB üyesi olmayan vatandaşlar Eurojackpot oynayabilir mi?

Evet, AB üyesi olmayan vatandaşlar Eurojackpot oynayabilir. Eurojackpot, 10 Avrupa ülkesinde oynanan bir piyangodur. Bu ülkeler arasında Almanya, Fransa, İtalya, İspanya, Hollanda, Finlandiya, Danimarka, İsveç, Polonya ve Çek Cumhuriyeti bulunmaktadır.

Almanya’da hangi piyango en iyisidir?

Bu, kişisel tercihe bağlıdır. 6 aus 49, Almanya’da en popüler piyangodur. Eurojackpot ise daha yüksek bir ikramiye sunar.

Almanya’da Eurojackpot nasıl oynanır?

Almanya’da Eurojackpot oynamak için öncelikle Eurojackpot’un web sitesine veya mobil uygulamasına üye olmanız gerekir. Üye olduktan sonra, çekilişe katılmak istediğiniz biletleri satın alabilirsiniz. Biletlerde, 1 ila 50 arasında 5 sayı ve 1 ila 10 arasında 2 yıldız numarası bulunur. Bilet satın alırken, 5 numarayı ve 2 yıldız numarasını doğru tahmin etmeniz gerekir.

5 numarayı doğru tahmin ederseniz ve büyük ikramiyeyi paylaşacak başka oyuncu yoksa büyük ikramiyeyi kazanırsınız. 2 yıldız numarasını da doğru tahmin ederseniz, ikinci ikramiyeyi kazanırsınız.

İşte Almanya’da Eurojackpot oynamak için adım adım talimatlar:

 1. Eurojackpot’un web sitesine veya mobil uygulamasına gidin.
 2. Üye olun veya giriş yapın.
 3. Çekilişe katılmak istediğiniz biletleri satın alın.
 4. Biletlerinizin çıktısını alın veya dijital olarak saklayın.
 5. Çekiliş sonuçlarını kontrol edin.

Ek bilgiler:

 • Almanya’da piyango biletleri, satıcılardan, Loto’nun web sitesinden veya mobil uygulamasından satın alınabilir.
 • Loto, Almanya’da bir devlet kuruluşudur. Loto’nun geliri, çeşitli sosyal yardım programlarına aktarılır.
 • Eurojackpot, Avrupa’nın en büyük piyangolarından biridir. Her hafta Avrupa çapında milyonlarca oyuncu çekilişe katılır.

Başak Saroğlu

Başak, Ankara'da Elektrik Elektronik Mühendisi. Ayrıca yeni içerikler yazmayı ve paylaşmayı seviyor. basak.saroglu@bedavainternet.com.tr

‎️‍🔥