Alp Navruz Kimdir, Nereli? Kardeşlerinin İsimleri ve Eski Hali

Alp Navruz, ekranların ilgiyle takip edilen isimlerinden birisidir. 15 Ocak 1990 yılında İstanbul’da doğmuş olan oyuncu Alp Navruz halihazırda 33 yaşındadır. Yıldız Teknik Üniversitesi Türk Dili ve Edebiyatı lisansına sahip olan Navruz, 2016 yılından bu yana aktif olarak oyunculuk yapmaktadır. Nitekim Ada Masalı, Zümrüdüanka ve Kertenkele gibi dizilerle adından sıkça söz ettirmiştir.

Alp Navruz Kimdir Aslen Nerelidir?

Alp navruz kimdir aslen nerelidir

Alp Navruz kimdir aslen nerelidir sorusu kendisini içerisinde bulunduğu yapımlarla tanıyan hayranları tarafından sıkça merak ediliyor. Alp Navruz, 2016 yılı itibarıyla etkin olarak oyunculuk faaliyetleri içerisinde olan bir oyuncudur. İstanbul doğumludur fakat aslen Sivaslıdır.

Alp Navruz Nasıl Ünlü Oldu?

Alp Navruz nasıl ünlü oldu sorusunun yanıtı onu iyi tanıyan kişiler tarafından Fazilet Hanım ve Kızları dizisini ileri sürmektedir. Nitekim ilk kez 2016 yılında Show TV’nin Aşk Laftan Anlamaz dizisiyle izleyiciyle buluşan Navruz, asıl çıkışını Fazilet Hanım ve Kızları projesinde yakalamıştır.

Alp Navruz Kaç Yaşında?

Alp navruz kaç yaşında?

Alp Navruz kaç yaşında diye merak edenler için yanıt oldukça basittir. Ünlü oyuncu 15 Ocak 1990 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Bu minvalde kendisinin 33 yaşında olduğunu bilinmektedir.

Alp Navruz’un Oynadığı Dizi veya Filmler Nelerdir?

Alp Navruz’un oynadığı dizi veya filmler nelerdir sorusunun yanıtı pek çok kişi tarafından sıkça araştırılıyor. 2016 yılında kariyerine başlayan ve kısa süre içerisinde çoğunluğu başrol olmak üzere pek çok projede yer alan Navruz’un filmografisi şöyledir:

  • 2016: Aşk Laftan Anlamaz – Cenk
  • 2016: Arkadaşlar İyidir – Berke
  • 2016: Kertenkele – Tankut
  • 2017-2018: Fazilet Hanım ve Kızları – Sinan Egemen
  • 2018-2019: Elimi Bırakma – Cenk Çelen
  • 2020-2021: Zümrüdüanka – Serhat Demirkan
  • 2021: Menajerimi Ara – Alp Navruz
  • 2021: Ada Masalı – Poyraz Ali Özgür
  • 2022: Yürek Çıkmazı – Halil Tekin

Alp Navruz’un yer aldığı en iyi film ve dizi seçenekleri yukarıda yer verdiğimiz yapımlardır.

Alp Navruz Alevi mi?

Alp Navruz alevi mi sorusunun yanıtı hayır olacaktır. Alp Navruz, 1993 yılı İstanbul doğumludur. Babası Sivaslı olduğu için de aslen Sivaslıdır. Fakat sosyal medyada yayınlanan haberlerde ifade edildiği gibi alevi değildir.

Alp Navruz Estetiksiz Hali

Alp Navruz estetiksiz hali hayranları tarafından sıkça merak ediliyor ve paylaşılıyor. Nitekim geçirdiği burun ameliyatının yanı sıra farklı estetik müdahaleler de yaptıran Navruz, eskiye kıyasla çok farklı bir görünüme sahip. Çoğu zaman hayranları eski ve yeni halini kıyasladığında şaşkınlığını gizleyemiyor.

Alp Navruz Sevgilisi

Alp Navruz sevgilisi ile ilgili pek çok haber yapılıyor. Son ilişkisi Ayça Ayşin Turan ile Ekim 2022 tarihinde beraberliklerini noktalama kararı almışlardır. Fakat sonrasında herhangi bir isimle yan yana görülmediği için halihazırda sevgilisi olmadığı biliniyor.

Alp Navruz Annesi ve Babası

Alp Navruz annesi ve babası, Elele dergisine verdiği röportaj sonrasında sıkça merak ediliyor. Alp Navruz’un anne ve babasıyla ilgili emekli oldukları dışında herhangi bir bilgi bulunmuyor. Nitekim babasıyla ilgili bilinen tek bilgi  ise kendisinin Sivaslı doğumlu olmasıdır.

Alp Navruz hakkında en güncel bilgilere içeriğimiz boyunca yer verdik.  Siz de içeriğimizde eksik ya da hatalı bulduğunuz kısımları ve sorularınızı hemen yorum alanına yazarak bizden geri bildirim alabilirsiniz.

instagram.com/alpnavruz/

wikipedia.org/wiki/Alp_Navruz

Blas S.

ali.saroglu@bedavainternet.com.tr

‎️‍🔥