Andulasyon Cihazı Fiyatı – Kaliteli ve Uygun Fiyatlar

Andulasyon cihazı fiyatı yağların giderilmesini isteyen ve bu alanda hizmet vermeyi talep eden pek çok kişi tarafından merak edilen ve araştırılan bir konu haline gelmiştir. Pek çok alternatifi olan andulasyon cihazları birbirlerinden farklı fiyatlar ile satılmaktadır.

Andulasyon Cihazı Fiyatı Sıfır

Andulasyon cihazı fiyatı sıfır cihazlar için daha pahalı olmaktadır. Bu aşamada sıfır cihazların fiyatları şu şekilde listelenebilir;

Andubalance / Charder MA 60180.000 TL
Andumedic 3 Yellow45.000 TL
Andumedic 3 Pro65.000 TL
Andulasyon Cihazı Fiyatı Sıfır

Andulasyon Cihazı Yorumları

Andulasyon Cihazı yorumları satın almayı düşünen kişiler için yol gösterici olmaktadır. Özellikle güzellik uzmanı sahipleri tarafından tercih edilmekte olan bu cihaz vücut metabolizmasında yaşanan bozuklukların ve metabolizma bozukluklarının tedavisinde de sıklıkla kullanılan bir cihaz haline gelmiştir.

Andulasyon cihazı kullananlar genellikle boyun ve bel bölgelerinde meydana gelen fıtık ağrılarının son bulduğunu ve bedensel kronik ağrıları tedavi ettiğini söylemektedir.

  • “İlk seansa gittim ve gerçekten rahatlatıcı bir sistem. Kilo açısından da ilk seansta incelme gördüm fakat şimdi yorum yapmak için çok erken.”
  • Ben de giriyorum ve üç hafta oldu ayrıca diyetisyen desteği de alıyorum. Etkili oluyor, başladığımdan beri üç haftada 8 kilo vermeyi başardım.”
  • Yan etkisi nedir bilmiyorum ama zayıflamak için etkili oluyor.

Andulasyon Cihazı Faydaları

Andulasyon cihazı faydaları

Andulasyon cihazı faydaları oldukça uzun bir listeye sahiptir. İlk olarak iç organ yağlarının giderilmesi ve karın çevresindeki yaralanmaların ortadan kalkması amacıyla kullanılmakta olan cihaz bacak baldır bölgesinde oluşan yağlanmalar ve dolaşım sorunlarının tedavisinde kullanılır. Bunun yanı sıra romatizma sorunlarının tedavisi fibromyalji hastalığı da andulasyon cihazı ile tedavi edilmektedir.

Andulasyon Cihazı 2. El

Andulasyon cihazı 2. el olarak da tercih edilebilir. 2. el cihazlarda fiyatlar 40.000 ila 70.000 TL arasında değişkenlik göstermektedir.

Andumedic 3 Pro Fiyat

Andumedic 3 Pro fiyat 65.000 TL’dir. Fiyatlar kısa aralıklarla zamlanmakta ve bu durumda güncellemelere neden olmaktadır.

Andulasyon Cihazı ile Zayıflama

Andulasyon cihazı ile zayıflama günümüzde oldukça popülerdir. Kısa süre içerisinde vücutta biriken yağların giderilmesini sağlayan bu cihaz çeşitli hastalıkların tedavisi amacıyla da sıklıkla kullanılmaktadır. Vücudun daha şekilli ve sağlıklı gözükmesini sağlar.

Andulasyon Cihazı Satın Al

Andulasyon cihazı satın al hizmetinden yararlanmak isteyenler cihazları sıfır ya da 2. el şeklinde tercih edebilir.

Andulasyon Cihazı Ne İşe Yarar?

Andulasyon cihazı pek çok farklı hastalığın tedavisinde terapi sistemi olarak kullanılmaktadır.

Andulasyon Cihazı Nerelerde Satılır?

Andulasyon cihazı markalar ve yetkili bayiler tarafından satılmaktadır.


Daha fazla ilgili içerik;

Andulasyon ne kadar?

Andulasyon fiyatları, cihazın özelliklerine, markasına ve kullanım süresine göre değişir. Genel olarak, andulasyon seansları 30-60 dakika arasında sürmektedir. Andulasyon cihazlarının fiyatları, 100 TL’den başlayıp 10.000 TL’ye kadar çıkabilmektedir.

Andulasyon ile nasıl zayıflanır?

Andulasyon, düşük frekanslı ses dalgaları kullanarak vücuttaki yağ hücrelerini parçalar. Bu, yağ yakımını ve kilo vermeyi hızlandırabilir. Andulasyon, tek başına kilo vermek için yeterli değildir. Ancak, diyet ve egzersiz ile birlikte kullanıldığında, kilo verme sürecini hızlandırabilir.

Andulasyon neye iyi gelir?

Andulasyon, aşağıdakilere iyi gelebilir:
Yağ yakımını hızlandırma
Selülit görünümünü azaltma
Kas ağrılarını ve sertliğini azaltma
Kan dolaşımını iyileştirme
Lenf drenajını artırma
Kasları güçlendirme
Eklem hareketliliğini artırma
Stresi azaltma

Andulasyon haftada kaç kez?

Andulasyon seansları, haftada 2-3 kez uygulanabilir. Seansların sıklığı, kişinin sağlık durumuna ve hedeflerine göre değişebilir.

Andülasyon göbek eritir mi?

Andulasyon, göbek ve diğer bölgelerdeki yağ hücrelerini parçalayarak, göbek eritmeye yardımcı olabilir. Ancak, andulasyon tek başına göbek eritmek için yeterli değildir. Diyet ve egzersiz ile birlikte kullanıldığında, daha etkili olabilir.

Andülasyon yağ yakar mı?

Andulasyon, düşük frekanslı ses dalgaları kullanarak vücuttaki yağ hücrelerini parçalar. Bu, yağ yakımını ve kilo vermeyi hızlandırabilir. Ancak, andulasyon tek başına yağ yakmak için yeterli değildir. Diyet ve egzersiz ile birlikte kullanıldığında, daha etkili olabilir.

Andulasyon ile kilo verilir mi?

Andulasyon, tek başına kilo vermek için yeterli değildir. Ancak, diyet ve egzersiz ile birlikte kullanıldığında, kilo verme sürecini hızlandırabilir. Andulasyon, yağ yakımını ve kilo vermeyi hızlandırarak, kilo verme sürecini kolaylaştırabilir.

Andulasyon cihazı kimler kullanamaz?

Andulasyon cihazı, aşağıdaki kişiler tarafından kullanılmamalıdır:
Hamile veya emziren kadınlar
Kalp hastalığı, hipertansiyon, diyabet veya diğer kronik sağlık sorunları olan kişiler
Kan pıhtılaşma sorunları olan kişiler
Kan kanseri olan kişiler
Cildinde açık yaraları olan kişiler

Andulasyon bağırsakları çalıştırır mı?

Andulasyon, bağırsak hareketlerini uyararak, bağırsakların daha düzenli çalışmasını sağlayabilir. Ancak, andulasyon tek başına kabızlık sorununu çözmek için yeterli değildir. Bol su içmek, lifli gıdaları tüketmek ve düzenli egzersiz yapmak da önemlidir.

Ecz. Yeşim Karabulut

2001 İstanbul Eczacılık Fakültesi Mezunu. Uzmanlık alanı tedavi ilaçları ve ağrı, bulantı, öksürük ilacı kullanımı hakkında bilgi verir. Meslek ve İstanbul aşığıdır. yesim.karabulut@bedavainternet.com.tr

‎️‍🔥