Ankara ile Afyon arası yaklaşık olarak 260 kilometre mesafededir. Bu mesafe seyahatin rotasına ve kullanılan ulaşım aracına göre değişiklik gösterebilir. Ankara afyon arası kaç km Ankara ile Afyon arası yolculuklar genellikle karayoluyla veya gidişlerle sona erer. Karayoluyla seyahat sırasında rota ve trafik ömrüne bağlı olarak yolculuk süresi değişebilir.

Arabayla261 km
Otobüsle257 km
Uçakla3 sa. 20 dk.
Mesafe261 km
Araba Süresi3 sa. 12 dk.
Otobüs Süresi3 sa. 35 dk.
Yürüyerek2 gün
En Ucuz Bilet230 TL
Otobüs Sefer Sayısı176

Afyon Ankara Kaç Saat Otobüsle

Ankara Afyon Arası Kaç Km

Afyonkarahisar ile Ankara arasındaki otobüslerle seyahat süresi trafik koşulları güzergâha ve kullanılan otobüsün hızına göre değişiklik gösterebilir. Genel olarak 3 saat 30 dakika  bir süre de gidersiniz. Afyon Ankara kaç saat otobüsle? Seyahatin maliyetini tarih ve saatlere göre daha kesin bilgi alabilmek için otobüs firmalarının güzergâhı ve seferlerin değiştirilmesi kontrol edilmesi önerilir.

Afyon Ankara Arası Kaç Saat Arabayla

Afyonkarahisar ile Ankara arasındaki seyahat süresi, kullanılan rota trafik yoğunluğu ve yol koşullarına bağlı olarak değişiklik yapılabilir. Ortalama olarak 2 saat 15 dakika sürer. Bu süre boyunca seyahat etmeyi sürdürme tarih ve saate göre değişiklik gösterebilir. Afyon Ankara arası kaç saat arabayla? Güncel trafik bilgileri ve yol durumu hakkında bilgi almak için seyahat ettiğiniz tarihteki haritalardan veya trafik bilgi kaynaklarından bilgi edinmeniz önerilir.

Afyon Ankara Arası Kaç Km Otobüsle

Afyonkarahisar ile Ankara arası otobüsle seyahat ederseniz yaklaşık olarak ortalama 260 kilometre yol almanız gerekecektir.  Seyahat edeceğiniz rota ve yol koşulları gibi faktörler nedeniyle bu mesafe değişkenlik gösterebilir. Afyon Ankara arası kaç km otobüsle? Otobüsle bu süre 3 saat  30 dakika olarak gidiliyor. Dolayısıyla seyahatte kullanılan vasıta önem taşıyor.

Leave A Reply