Yaşlanmaya meydan okumanız için kullanabileceğiniz en iyi 6 Anti Aging krem tavsiyesi ile karşınızdayız. Anti aging krem listesine gelin birlikte bakalım.

Zaman geçtikçe cildiniz eski görüntüsünü kaybetmeye başlar. Yüzünüzde kırışıklıklar meydana gelir ve tüm geçen yılların yorgunluğu yüzünüze vurur. Eğer zamanında kırışıklarınızı önlemek için gerekli adımları uygulamazsanız zamanla kırışıklıklar kalıcı hale gelebilir. Anti aging kremlerinin yanında cilt serumu kullanarak kırışıklığınızı önleyebilirsiniz. Kırışıklarınızı önlemek ve cildinizin daha sağlıklı kalması için kullanabileceğiniz anti aging kremlerini bir araya getirdik.

L’Oreal Paris Revitalift Lazer Anti Aging Krem

Geçmişten beri birçok kadının tercih ettiği anti aging krem sıralamasında ilk sırada yer alıyor. İçerisinde bulunan 20 koruma faktörü sayesinde kırışık oluşumunu engeller. Cildin destek liflerine destek sağlayarak cilt dokusunun korunmasını sağlar. İçerisinde Hiyalüronik Asit ile cilt lekelerini önler güneşin zararlı etkilerine karşı sizi korur. Yüzünüzün yeniden şekil alması ve yaşlı bir ciltten korunmak için tercih edebilirsiniz.

L’Oreal Paris Revitalift Lazer Anti Aging Krem Fiyat 2023630 TL

L’Oreal Paris Revitalift Lazer Anti Aging Kullananlar

 • Yüzümü derinlemesine temizliyor ve kurutma yapmıyor. Annem ve ben çok memnun kaldık.
 • Ürünü kullanmaya erken yaşta başladım. Cildim yaşıma göre çok genç duruyor. Kullanmaya geç kalmayın.
 • Annem için aldık. Uzun süredir bu kremi kullanıyor. Etkisini gözle görülür derece fark ediyoruz.

Liftactiv Collagen Specialist Anti Aging Krem

Yaşlanma karşıtı kreminin içerisinde c vitamini bulunur. C vitamini sayesinde yaşlanma belirtilerini ortadan kaldırarak daha genç cilt görünmesini sağlar. İçerisinde kimyasal madde yoktur. Doğal içeriklerle üretilen Liftactiv Collagen Specialist krem her cilt tipi uygundur. 40 kadın üzerinden yapılan klinik test sonucunda %50 oranında sıkılaşma görülmüştür. Etkisini görmek için bir ay düzenli kullanmanızı tavsiye ediyoruz.

Liftactiv Collagen Specialist Krem Fiyat 20231.700 TL

Liftactiv Collagen Specialist Anti Aging Kullananlar

 • Kremi kullandıktan sonra gözle görülür sıkılaşma başladı. Gerçekten parasını hak ediyor.
 • Kokusunu ve etkisini çok çok beğendim. Bir ay içerisinde kırışıklıklarımı ortadan kaldırdı. Mükemmel bir krem.
 • Annem için aldığımız bir krem. İlk başta pahalı olmasından dolayı çekinsekte iyi ki almışız diyorum.

Kiehl’s Retinol Skin Anti Aging Krem

Kırışıklık, ince çizgiler ve sarkma gibi durumların engellenmesi ve korunması için kullanılması gereken kremler arasında yer alır. İçerisinde retinol bulunduğu için kolay bir şekilde emilir ve derinlemesine nüfuz eder. Yaşlanma belirtilerini ciddi derecede ortadan kaldırır. Düzenli olarak kullandığınız zaman alın ve yanak kısımlarında kırışıklık görüntüsünü engeller. Bu kremi kullanan kişilerin %85 oranında kırışıklık görüntüsünü azaltır.

Kiehl’s Retinol Skin Krem Fiyat 2023 2.500 TL

Kiehl’s Retinol Skin Anti Aging Krem Kullananlar

 • Sürekli kullandığım aşık olduğum yaşlanma karşıtı kremlerden biri.
 • İlk kez kullandım bir hafta içerisinde gözle görülür derece kırışıklıklarım azalmaya başladı.
 • Muhteşem bir marka. Yeni kullanmaya başladım ve iyi geldiğini gördüm. Kesinlikle indirime girer girmez bir daha alacağım.

Shiseido Vital Perfection Overnight Firming Anti Aging Krem

Sıkı bir cilt görüntüsü elde etmek için kullanabilirsiniz. Bir hafta içerisinde gözle görülür derecede cildinizi sıkılaştırır. Uyku öncesinde anti aging kremini kullanarak cildin hasarlarını onarır ve oluşabilecek hasarlara karşı engeller. Hangi cilt tipine sahip olursanız olun rahatça kullanabilirsiniz. Cildi hem sakinleştirir hem de cansız görüntüsünü ortadan kaldırır. Nem verici özelliği ile pürüzsüz ve sağlıklı bir cilde kavuşabilirsiniz.

Shıseıdo Vital Perfection Overnight Firming Anti Aging Fiyat 20234.290 TL

Shiseido Vital Perfection Overnight Firming Anti Aging Krem Kullananlar

 • Karma bir cilde sahip olduğum için 1 aya yakın bu kremi kullandım. Ancak henüz gözle görülür bir fark göremedim. Kokusu yok ve yapısı çok güzel. Ama etkisi yok.
 • Tabiki de muhteşem bir krem. İlk günden itibaren gözle görülür derecede cildimi onarmaya başladı.
 • Eşim için aldım ve çok faydasını gördü. Kırışıklıkları ortadan kalktı, cildi güzelleşmeye başladı. Tavsiye ediyoruz.

Diadermine Anti Age Krem

Diadermine anti aging kreminin içerisinde bulunan soya proteinleri sayesinde yaşlanmanıza sebep olacak tüm etmenleri ortadan kaldırır. Çizgilere karşı derin koruma sağlar ve cilt görüntüsünü düzeltir. Her cilt yapısına uygun olan bu kremi günlük hayatta kolayca kullanabilirsiniz. Hem cildinizi nemlendirmek için hem de kırışıklığınızı engeller.

Diadermine Krem Fiyat 2023100 TL

Diadermine Anti Aging Krem Kullananlar

 • Kokusu aşırı güzel ve kırışıklar için çok iyi geliyor. Uzun süre kullandığınız zaman kesinlikle faydasını görebilirsiniz.
 • Ürünün kokusu çok güzel. Asla rahatsız olmadım. Cildimi yumuşacık yapıyor yeni kullandığım için çizgilere iyi gelip gelmediğini bilmiyorum.
 • Makyaj yapmadan önce kullanıyordum. Makyajım putur putur olmadan pürüzsüz oluyor.

L’Oreal Paris Hyaluron Anti Aging Krem

Dolgun, nemlendirilmiş ve pürüzsüz bir cilt görünümü elde etmek için kullanabilirsiniz. Hiyalüronik asit içerdiği için pürüzsüz bir cilde sahip olabilirsiniz. Yeni kırışıklık oluşmasını engellediği gibi cildin dolgunlaşarak eski görüntüsünü ortadan kaldırır. Gündüz kreminin içerisinde 20 faktör olduğundan dolayı güneş ışınlarına karşı korunursunuz. Günlük hayatınızda kolayca kullanabilirsiniz.

L’Oreal Paris Hyaluron Krem Fiyat 2023275 TL

L’Oreal Paris Hyaluron Anti Aging Krem Kullananlar

 • Bir aydır düzenli bir şekilde kullanıyorum. Hem cildimi yumuşatıyor hem de cildimi pürüzsüzleştiriyor. Sabah uyandığım zaman cildim yumuşacık.
 • Düzenli bir şekilde annem kullandı. Etkisini görmeye başladık. Bir aydır düzenli kullanıyor.
 • Fark edilir bir değişiklik oldu. Cidden almanızı öneriyorum. Etkisini kesinlikle göreceksiniz.

Anti aging listesi hakkında düşüncelerinizi ve fikirlerinizi yorum bölümüne yazarak bizlere iletebilirsiniz.