Arka Sokaklar 2022 yılında 17. Sezonu ile ekran başına gelen, izleyenlerini bir hayli mutlu eden uzun dizilerimizden biri. Yayın hayatına Kanal D’de devam eden Arka Sokaklar dizisinin final yapacağına ilişkin bazı söylemler yakın zamanda gündeme geldi.

Dizinin final yapıp yapmayacağı, başka bir kanala taşınıp taşınmayacağına dair iddiaların kaynağı ise oyuncuların ödemelerinin aksaması. Arka Sokaklar dizisinin yayın akışına, hangi kanalda yayın hayatına devem edeceği ve finaline ilişkin merak edilenler yazımızda.

Arka Sokaklar Yayın Akışı

Arka Sokaklar Yayın Akışı

Arka Sokaklar yayın akışı itibariyle her hafta Cuma günleri 20.00’da Kanal D ekranlarında oynamaktadır. Bu yıl 17.sezonu çekilen Arka Sokakların final yapmasına ilişkin bilinen bir durum yok.

Dizinin yeni bölümlerinin yine Kanal D ekranlarında olup olmayacağı izleyenler tarafından merak konusu oldu. Öyle ki Kanal D’de yayınlanan dizinin oyuncularına zamanında yapılamayan ödemeler olması, Kanal D’nin uzun vadeli çekleri olması gibi söylentiler nedeni ile dizinin sonlanacağına dair söylemler bile mevcuttu.

Arka Sokaklar ATV’ye Mi Geçti?

Arka Sokaklar ATV’ye Mi Geçti

Hayır. Arka Sokaklar dizisi ATV’ye geçmedi. Geçtiğimiz hafta 2 Aralık Cuma günü dizinin Kanal D ekranlarında yayınlanmaması nedeni ile bazı iddialar ortaya atıldı. Öyle ki Arka Sokaklar oyuncularına zamanında yapılamayan ödemeler vs. nedeni ile dizinin başka bir kanala geçmesi ihtimali düşünülüyordu.

Erler Film tarafından yapılan açıklamaya göre Arka Sokaklar kanal değiştirmeyecek. 17. Sezonu ile gördüğümüz Arka Sokaklar 638. Bölümü ile 9 aralık günü tekrar yayınlanmaya devam edecek. Dizinin final yapmasına ilişkin herhangi bir açıklama ve durum söz konusu değil.

Arka Sokaklar Hangi Gün Saat Kaçta?

Arka Sokaklar Hangi Gün Saat Kaçta

Arka Sokaklar dizisi her hafta Cuma günü saat 20.00’da ekranlarda olacak. Dizinin Cuma günleri Kanal D ekranlarına geldiği biliniyor. 2 Aralık Cuma günü ise yayınlanmadı. Dizinin 2 Aralık’ta yayınlanmama nedeninin bir sağlık arası olduğu açıklandı.

Dizinin başka bir kanala geçeceğine dair fikirler ve diziye yönelik final iddiaları tamamen asılsızdır. Dizi yayın hayatına 638.bölümü ile 17.sezonda da Kanal D ekranlarında devam edecek.

Arka Sokaklar Ne Zaman Başlayacak?

Arka Sokaklar 9 Aralık 2022’de tekrar yayınlara dönecek.

Arka Sokaklar Neden Yok?

Arka Sokaklar dizisinin 2 Aralık 2022 tarihinde yayınlanmamış olması izleyenleri final olup olmayacağı konusunda endişelendirdi. Dizi 1 haftalık sağlık arası nedeniyle 2 Aralık’ta yayınlanmadı. 9 Aralık’ta tekrar yayınlanmaya devam edecek.

Tozkoparan İskender Nerede Çekiliyor

Güldür Güldür Yeni Sezon Oyuncuları – Yeni Sezon

İzleyenleri Ekran Başına Kilitleyen Salı Günü Dizileri