Aslı Bekiroğlu Klozet Olayı Ne? Konuşanlar Damga Vuran Bölüm

Aslı Bekiroğlu klozet olayı magazin gündeminde büyük bir sükse yaratmıştır. Son zamanların sosyal medya fenomeni ve oyuncusu Aslı Bekiroğlu İnstagram üzerinden yapmış olduğu paylaşımla oldukça dikkat çekmiştir.

Aslı Bekiroğlu klozet üzerinden yaptığı paylaşımın altına: “Biraz tuhaf görünebilir ama bazen en sessiz yer, en güçlü seslerin yükseldiği yerdir.” notunu yazmıştır.

Aslı Bekiroğlu Klozet Olayı Ne Zaman?

Aslı bekiroğlu klozet olayı ne zaman

Aslı Bekiroğlu klozet olayı ne zaman gerçekleşti sorusu özellikle bu paylaşımı sonradan duyup merak edenler tarafından araştırılmaktadır. Bu haber hakkında merak edilenler şunlardır;

 • Aslı Bekiroğlu, 2022 yılında başrolünü oynadığı “Aşk Dersleri” filmiyle geniş bir hayran kitlesi kazandı.
 • Nisan 2023’te, Bekiroğlu’nun bir klozetin içinde fotoğrafının sosyal medyada paylaşılmasıyla olay çıktı.
 • Fotoğrafın gerçek olup olmadığı ve nasıl sızdırıldığı henüz bilinmiyor.
 • Bekiroğlu, konuyla ilgili herhangi bir açıklama yapmadı ve sosyal medya hesaplarını kapatmış gibi görünüyor.
 • Bazı hayranları Bekiroğlu’na destek verirken, diğerleri ise fotoğrafın yayılmasıyla ilgili eleştirilerde bulundu.

Sempatik ve doğal tavırları ile dikkat çeken Aslı Bekiroğlu, bu durumda bile sessizliğini korumuştur.

Aslı Bekiroğlu Sevgilisi

Aslı bekiroğlu sevgilisi

Aslı Bekiroğlu eski sevgilisi Can Koçkan ile ifşası çıkmıştı. Aslı Bekiroğlu’nun güncel olarak bir sevgilisi olduğu düşünülse de, son zamanlarda yaşadığı olumsuz haberler yüzünden seviglisi hakkında herhangi bir paylaşımda bulunmadığı düşünülmektedir.

Aslı Bekiroğlu son zamanların en sevilen ve popüler oyuncularından biridir. Bu nedenle, aşk hayatı oldukça fazla takip edilen bir oyuncudur. Ama son zamanlarda bu konuda bir paylaşım yapmaktan kaçınmaktadır.

Aslı Bekiroğlu Ne Yaptı?

Aslı bekiroğlu ne yaptı?

Aslı Bekiroğlu ne yaptı sorusu son zamanlarda çıkan haberlerden sonra oldukça merak edilen bir konu olmuştur. Aslı Bekiroğlusosyal medyası üzerinden yapmış olduğu klozet paylaşımı ile çok konuşulmuştur.

Bu paylaşımdan sonra Aslı bekiroğlu, herhangi bir açıklamada bulunmamış, bir süreliğine sosyal medya kullanımına ara vermek durumunda kalmıştır.

Konuşanlar Aslı Bekiroglu Kaçıncı Bölüm?

Konuşanlar Aslı Bekiroğlu kaçıncı bölüm ve hangi tarihte katılmıştır soruları Aslı Bekiroğlu sevenleri tarafından merak edilen bir konudur. Bu konudaki detaylar şunlardır;

 • Bekiroğlu, Konuşanlar programına 4 Nisan 2022 tarihinde katıldı.
 • Programda, oyunculuk kariyeri, hayatı ve projeleri hakkında konuştu.
 • Bekiroğlu, aynı zamanda kendisine yöneltilen soruları yanıtladı ve hayranlarına mesajlar verdi.
 • Konuşanlar programı, farklı konukları ağırlayan bir talk show formatında yayınlanıyor ve geniş bir izleyici kitlesine sahiptir

Son zamanların popüler ve sevilen programı Konuşanlar’a katılan Aslı Bekiroğlu, doğal ve samimi hareketleri ile büyük bir ilgi toplamıştır.

Aslı Bekiroğlu Hangi Filmlerde Oynamıştır?

Aslı Bekiroğlu hangi filmlerde oynamıştır sorusu özellikle sevenleri ve hayranları tarafından çok merak edilen bir konudur. Aslı Bekiroğlu’nun rol aldığı filmler şunlardır;

 • Kötü Kedi Şerafettin (2016) – (seslendirme)
 • İkimizin Yerine (2016) – Deniz
 • Deliha 2 (2018) – Özge
 • Aile Arasında (2017) – Sude
 • Hababam Sınıfı Yeniden (2019) – Aslı
 • Yanlış Anlama (2020) – Aslı

Aynı zamanda Aslı Bekiroğlu birçok dizide de rol almıştır. Aslı Bekiroğlu hakkında merak edebileceğiniz tüm sorların yanıtlarına yer verdik. Konuya dair farklı sorularınızı ve görüşlerinizi yorum alanı üzerinden bizimle paylaşabilirsiniz.

Nil Arslan

Ünlüler dünyasını takip etmeyi sever. Yaşama dair merak ettiği çok şey var. BAÜ İletişim bölümü öğrencisi. Akvaryum hayvanlarına bayılır. nil.arslan@bedavainternet.com.tr