Avon Müşteri Hizmetleri

Avon müşteri hizmetleri hakkında detaylı bilgilendiriyoruz. Avon temsilci girişi ve avon hesap aktifleştirme işte detaylar.

Avon Müşteri Hizmetleri hem internet kanalından hem de danışma hattı üzerinden hizmet vermektedir. 0850 221 10 10 numaralı telefon ile avon müşteri temsilcisine ulaşabilirsiniz. Ayrıca, Avon’un resmi internet sitesine giriş yaparak ‘’müşteri olmak için’’ sekmesini tıklamanız gereklidir.

Karşınıza çıkan alışveriş formunu doldurarak iletişim bilgilerinizi paylaşmanız gerekmektedir. Bu sayede size en yakın Avon temsilcisi tarafından satın almak istediğiniz ürünle ilgili siparişiniz alınır. Avon mağaza satışı bulunmamaktadır. Temsilciler tarafından ürünler elden teslim edilir.

Farmasi Şanslı kasım İndirimi

Farmasi Nasıl Para Kazanılır

Avon Temsilci Girişi

Avon temsilci girişi yapılması için gerekenleri sizlere bilgi vermek amacı ile düzenledik.

  • Avon temsilci girişi için avon web sayfası ziyaret edilmelidir.
  • Avon sitesinin en üst sağ bölümünde ‘’Müşteri Girişi’’ ve ’Temsilci Girişi’’ sekmeleri yer almaktadır.
  • Temsilci Girişi sekmesine girildiğinde karşınıza form alanı çıkacaktır. Her temsilci için özel hazırlanan temsilci numarası bulunmaktadır. Temsilci numarasının kaybedilmemesi gerekmektedir. Temsilci numarası ve belirlediğiniz şifreyi giriş alanına doğru şekilde eklemeniz istenmektedir.
  • Avon temsilci girişi sosyal medya platformu Facebook ile koordineli çalışmaktadır. Temsilci numarasını ve şifreyi unuttuğunuz takdirde Facebook hesabınız üzerinden giriş işlemini sağlayabilirsiniz.
  • Temsilci numarasını bilen fakat şifresini unutan kullanıcılar içinse ‘’şifremi unuttum’’ sekmesi bulunmaktadır. Kişisel bilgilerinizi doğrulamanız talep edilir. Bilgilerin doğruluğu teyit edildikten sonra yeni şifre alabilirsiniz.

Avon Hesap Aktifleştirme

Avon hesap aktifleştirme işlemini gerçekleştirebilmeniz için öncelikle sisteme üye olmanız gerekmektedir. E-posta adresi ve şifreyle sisteme giriş sağlanmaktadır. Avon hesap blokesini kaldırmak için yapmanız gereken sadece sisteme giriş yapmaktır. Adres üzerinden bilgilerinizi doğru şekilde girmeniz yeterli olacaktır.

Avon Katalog
Avon Katalog

Avon Katalog 2021

Avon katalog 2021 ulaşmak için iki seçenek bulunmaktadır. Avon’un resmi internet sitesine girerek online katalogu görüntüleyebilirsiniz. Ayrıca, avon temsilcileri üzerinden de kataloga ulaşabilirsiniz. Avon, ülkemizde ve dünyada satış yapan en önemli kozmetik markalarından birisidir.

Avon’un resmi sitesi dışında da satış işlemlerini gerçekleştiren temsilci siteleri bulunmaktadır. Lakin, bu sitelerin güvenilirliği ile ilgili kesin bilgi verilemez. Avon bülten ve e-mail grupları bulunmaktadır. Belirli aralıklarla promosyon ürünleri ve kampanyalarıyla ilgili müşterilerine bilgi sunmaktadır.

Veet Tüy Dökücü Krem Nasıl Kullanılır?

Avon katalog 1
Avon katalog 1
Avon katalog 2
Avon katalog 2
googlehaberler