Baba Dizisi İzleyici Yorumları – Baba Başrol Oyuncuları

Baba dizisi izleyici yorumları sizlerle buluşturuyoruz. Baba dizisi konusu ve Baba Başrol Oyuncuları hakkında bilgilendiriyoruz.

Diziler günlük yaşantımızda yer edinmiş haldedir. Televizyonda belli aralıklı sürelerle yayımlanırlar ve bu süre bir hafta olarak tercih edilmektedir. Diziler haftada bir olmak üzere yayınlanıyor ve bu kısım bölüm olarak adlandırılıyor. Genellikle yaz ya da sonbahar döneminde başlayıp bir sonraki senenin bahar aylarında sezon finaline girmektedir.

Son zamanlarda fragmanı yayınlanan Baba dizisi izleyiciler tarafından şimdiden büyük ilgi gördü. Dizinin fragmanı, Youtube platformu ve Show TV resmi sitesi üzerinde yayınlandı. Dizinin ilk fragmanı şimdiden bir milyon kişi tarafındanizlendi. Dizinin ikinci yayınlanan fragmanı da şimdiden iki yüz bin kişi tarafında izlendi. 

Show TV ekranlarında izleyici ile buluşacak Ay Yapım imzasını taşıyan Baba dizisinin yönetmeni Çağrı Bayrak’tır. Dizinin senaryosunu Ekin Atalar ve Gökhan Horzum kaleme alıyor. Başrollerinde ise Haluk Bilginer ve Tolga Sarıtaş bulunuyor. İki oyuncu baba- oğulu canlandıracak. Aksiyon ve dramın birlikte yaşandığı dizinin konusu şimdiden izleyicilere merak uyandırdı. Dizi 15 Şubat Salı günü Show TV ekranlarında saat 20.00’ de izleyici ile buluşacak.

Sosyal medyada da kendinden bahsettiren diziye gelen yorumlar ise olumlu yönde oluyor. Yorumların geneline bakıldığında merak uyandırdığı ve kadrosunun güçlü olduğunu içeriyor.

Baba dizisi konusu

Baba dizisi konusu

Kanallarda yayınlanan dizilerin kalıcı olabilmesi için reytinglerinin yüksek olması gerekmektedir. Bunun için de ilk olması gereken iyi bir senaryodur. Bazı diziler konularıyla verilen fragmanlarla başlamadan önce bile büyük ilgi görmektedir.

Baba dizisi daha başlamadan izleyicilerin dikkatini çeken yapımlar arasında girmeyi başardı. Dizinin fragmanı yayınlandıktan sonra kullanıcılar sosyal medya üzerinden şimdiden olumlu yönde yorumlar yapmaya başladılar. Ay Yapım tarafından imzalı dizinin konusunda Anadolu kasabasında yaşam sürdüren Saruhan ailesinin bir uçak kazası sonucu değişen hayat hikayesi senaryoya konu olacak. Baba dizi konusuyla ve oyuncu kadrosuyla şimdiden izleyiciyi ekran başına kilitleyecek gibi gözüküyor.

Baba dizisi oyuncuları

Baba dizisi oyuncuları

Baba dizisinin oyuncu kadrosu da oldukça ilgi gören konular arasında yer alıyor. Dizinin oyuncu kadrosuna baktığımızda Haluk Bilginer, Tolga Sarıtaş, Ayda Aksel, Nihan Okutucu, Taner Rumeli, Cem Uslu gibi başarılı oyuncuların yer aldığı görülüyor. Peki oyuncular dizide hangi karakterlerle karşımıza çıkacak? Bu sorunun cevabını sizler için araştırdık.

Baba dizisi oyuncuları

Baba Dizi oyuncuları ve karakterler

 • Haluk Bilginer – Emir Saruhanlı,
 • Tolga Sarıtaş – Kadir Saruhanlı,
 • Ayda Aksel – Fazilet Saruhanlı,
 • Özge Yağız – Büşra Saruhanlı,
 • Taner Rumeli – Servet Saruhanlı,
 • Bihter Dinçel – Münevver Saruhanlı,
 • Damlasu İkizoğlu – Kübra Saruhanlı,
 • Deniz Hamzaoğlu – Yaşar Saruhanlı,
 • Oktay Çubuk – Kadircan Saruhanlı,
 • Beril Pozam – Sevil,
 • Zeynep Tuğçe Bayat – Şahika
 • Hakan Kurtaş – İlhan,
 • Begüm Akkaya – Vildan
 • Özge Özacar – Cansu

Dizide Cem Uslu, Nihan Okutucu, Tolga Sala ve Ahmet Şenkaya’nın hangi karakterlerle karşımıza çıkacağı hakkında henüz bir bilgi bulunmuyor.

Baba fragman show tv

Baba fragman show tv

Baba dizisi fragmanı ile şimdiden izleyicinin dikkatini çekmeyi başaran diziler arasına girmeyi başardı. Dram ve aksiyonun bir arada olacağı dizinin oyuncu kadrosu ve konusu izleyiciler tarafından tam puan aldı. Dizinin ilk fragmanı yayınlandığı andan itibaren milyonlarca izlenmeyi geçti. İkinci yayınlanan fragmanın da çok ilgi çekip izlendiği görülüyor.

Siz de dizinin fragmanını merak ettiyseniz ve izlemek istiyorsanız Youtube platformunda yayınlanan video üzerinden fragmanları izleyebilir ve yorumları okuyabilirsiniz ya da Show TV resmî sitesi üzerinden izleyebilirsiniz. Bizlere dizi hakkında yorumlarınızı bırakmayı unutmayınız.

Blas S.

ali.saroglu@bedavainternet.com.tr

‎️‍🔥