Bastı Kaçtı (Kaptı) Nasıl Yapılır?

Bastı Kaçtı Nasıl Yapılır ve Bastı Kaçtı GNÇ Saatleri hakkında detaylı bilgilendiriyoruz. Bastı Kaçtı bedava internet nasıl alınır işte detayları.

Bastı kaçtı nasıl yapılır Turkcell kullanan birçok kullanıcının merak ettiği konuların başında gelmektedir. Türkiye’de en çok bilinen telefon operatörü olan Turkcell geçlere yönelik yaptığı farklı atılımlar ile adından söz ettirmeye devam etmektedir. Turkcell son zamanlarda uygulamaya sunduğu bastı kaçtı oyunu ile genç operatörlerine sınırsız hediyeler dağıtmaya devam etmektedir.

Belirli şartlar çerçevesinde gerçekleştirilen bu uygulamanın gençler arasında büyük yankı uyandırarak beğeni topladığını söylemek de mümkün olacaktır. Salla kazan, dergilik, goller cepte, Sürpriz Nokta ve daha birçok farklı uygulaması ile gençlere ücretsiz destekte bulunak onların beğenisini kazanmaya ve kendi bünyesinde toplamaya devam etmektedir. Bastı kaçtı uygulaması da yine diğer uygulamalar gibi gençlere yönelik bir ayrıcalık olarak değerlendirilmektedir.

Turkcell Bedava internet 2021 – Haziran Yaz Özel

Bastı Kaçtı GNÇ Nasıl Yapılır?

Bastı kaçtı GNÇ Nasıl yapılır sorusu Turkcell’li gençlerin son zamanlarda sıklıkla sorduğu soruların başında gelmektedir. Bastı kaçtı uygulaması sayesinde gençler hediyelere binlerce kişi arasından basarak alıp kaçıyor ve binlerce sürprizi elde etme imkanı yakalıyor.

  • Turkcell’in oluşturduğu GNÇ uygulamasına giriş yapılarak bu kampanyadan yararlanmak mümkündür.
  • GNÇ uygulamasına giriş sağlayan kişiler platformda yer alan “En Sevilenler” veya “Tüm Fırsatlar” sekmesine tıklamalıdır.
  • Yönlendirilen sayfada ellerini çabuk tutarak hediyelere bastı kaçtı yapmalıdırlar.

 En sevilen operatörlerin başında gelen Turkcell ile sınırsız eğlence ve hediyenin keyfini çıkarmak isteyen kişiler tek tık ile GNÇ avantajlarından yararlanmaya başlayabilme imkanı elde edebilmektedir.

Turkcell Salla Kazan indir

Bastı Kaçtı GNÇ Saatleri

Bastı kaçtı GNÇ saatleri arasında GNÇ uygulaması üzerinden hediyelere alıp kaçmak isteyen kişilerin bilmesi gereken birtakım detaylar bulunmaktadır. Haftada sadece bir kere yapılan bastı kaçtı uygulaması pazartesi günlerinde uygulanmaktadır. Kişilerin bastı kaçtı yapabilmesi için GNÇ uygulaması üzerinden “Tüm fırsatlar” sekmesine giriş yaparak daha sonrasında belirli saatler aralığında hediyeleri binlerce kişi arasından yakalamaları gerekmektedir.

GNÇ uygulamasında yer alan “öğleden sonrayı bekle, bas ve kap” sloganından da anlaşılacağı üzere her pazartesi günü öğleden sonra hediyelere bastı kaçtı yapılmaktadır. Gençlerin nabzını tutarak onlara sınırsız hediye sunan Turkcell bu uygulaması ile de birçok kişinin ilgisini çekmeyi başarmıştır.

Turkcell Sınırsız Bedava Konuşma

Ali Saroğlu

Uzun yıllardır Google için içerik üretiyorum. Bu içeriklerin faydalı olması katkıda bulunmak istersen benimle iletişime geçebilirsin.

6 Yorum

    1. BU BASTİ KAPTİYİ HİÇ ANLAMADİM, ÖGLEDEN SONRA TELEFONUN EKRAN KORUCUSUNU SURESİZ İCİP GECE 12 YE KADAR GÖZLERİMİZİ Mİ BOZACAZ EKRANDA BASMA YERİ CİKACAK DİYE?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Aradığın burada

Başa dön tuşu