Bayramda Kargo Çalışıyor Mu 2023: Bayram Tatili Kaç Gün

Bayramda Kargo Çalışıyor Mu detaylı bilgi. 2023 Bayramda kargolar çalışıyor mu ve Kargolar açık mı, bugün işte detayları.

Bayramda kargo çalışıyor mu, kargo bekliyorsanız kargo alacağınız şirketin bayram boyunca çalışıp çalışmadığını sorgulamalısınız. Küçük çaplı kargo şirketleri hakkında bir bilgi vermemekle birlikte büyük çaplı kargo şirketlerinin bayram tatilinde kargo süreçlerini durdurduğu bilinmektedir.

Bayram tatili boyunca kargo nedeni ile kapınız çalmayacaktır. Kargo dağıtımı 20 Nisan arefe günü öğleye kadar çalışıyor. Kargo şirketlerinin tüm personelleri 21, 22, 23 Nisan bayram nedeni ile kapalı olmaktadır. Yazımızın devamında Ramazan Bayramı boyunca hangi kargo şirketlerinin kapalı olacağını öğrenebilirsiniz.

Bayram GünleriÇalışıyor Mu?
20 Nisan Perşembe (Arefe)09:00 – 12:00
21 Nisan CumaÇalışmıyor
22 Nisan CumartesiÇalışmıyor
23 Nisan PazarÇalışmıyor

Ramazan Bayramı’nda Kargolar Çalışıyor Mu

Ramazan Bayramı süresi boyunca kargolar çalışmayacak. Daha öncesinden kargo şirketlerine ulaşmış olan gönderileriniz için bayram öncesindeki 21 Nisan Cuma tarihine kadar teslim edilmemiş olan gönderileriniz bayramdan sonra 24 Nisan’da teslim edilecektir. Ramazan Bayramı boyunca çalışmayacak olan başlıca kargo şirketleri;

  • Sürat Kargo,
  • Yurtiçi Kargo,
  • Aras Kargo,
  • MNG Kargo,
  • AGT Kargo,
  • UPS Kargo,
  • PTT Kargo,
  • Bir Günde Kargo.
Bayramda kargo çalışıyor mu 2023: bayram tatili kaç gün
Bayramda kargolar çalışıyor mu

Bayramda Kargolar Çalışıyor Mu 2023

Hayır. Bayramda kargo şirketleri çalışmamaktadır. Birçok kargo şirketi bayram tatilinde aktif olarak çalışmamaktadır. Bu durumun temel nedeni ise bayram tatillerinin resim tatil olması ve kargo personellerinin de izinli olmasıdır.

Bayramda çalışmayacağı kesin olan kargo şirketleri adını sıkça duyduğumuz kurumsal kargo şirketleridir. Yazımızın üst kısımlarında maddelendirdiğimiz kargo şirketlerinden almayı beklediğiniz kargolar mevcut ise bayram günlerinde kargo almayacağınızdan emin olabilirsiniz.

Bayramda kargo alıp almayacağınızı kesin olarak öğrenmek için ilgili kargo şirketini doğrudan arayabilir ve müşteri hizmetleri temsilcisine sorabilirsiniz.

Yusuf Saroğlu

Edebiyat ve sosyoloji uzmanlık alanı. 2018 Yılından beri uzman olduğu alanlarda içerik üretiyor. Günümüzde hala pek çok bilgi eksik. Doğru ve güncel bilgiyi vermek için çok çalışıyor. yusuf.saroglu@bedavainternet.com.tr

‎️‍🔥